کتاب الکترونیکی

مقاله 3 راز موفقیت از جول اوستین

رازهای موفقیت در زندگی جول اوستین

3 راز موفقیت از جول اوستین

شما تنها نسبت به خداوند و یا خانواده خود مسئول نیستید، بلکه شما نسبت به خودتان مسئول هستید تا توانایی ها و استعدادهای نهفته خود را شکوفا کنید. در هر کاری که هستید مهارت های خود را به صورت روزانه بالا ببرید.

 مهم نیست چه شغلی دارید، روزانه زمانی را به مطالعه کتاب هایی در زمینه کاری خود اختصاص دهید تا بتوانید در حرفه خود تخصص لازم را کسب  کنید.

 علاوه بر این موضوع در این قسمت می خواهم 3 راز موفقیت را از جول اوستین برای شما عنوان کنم که استفاده از آنها می تواند نتیجه خوبی برای شما حاصل کند:

 

1- اتفاقات مثبت را به زندگیتان دعوت کنید

هرچیزی که در زندگی ما وجود دارد یا در آینده با آن برخورد می کنیم را خودمان به زندگی خود دعوت می کنیم. چگونه؟ با کلام خود و با باورهایی که داریم.

خیلی ها متوجه این موضوع نیستند و اصلاً به آن توجه نمی کنند، ولی اگر دقت کنیم می بینیم که در طول روز مدام به چیزهای منفی فکر می کنیم یا حتی خیلی از اوقات با خودمان می گوییم: «من آدم کندی هستم، بدشانسم، جذاب نیستم» و در نتیجه این چیزهای منفی را به زندگی مان دعوت می کنیم.

به جای آن بهتر است بگوییم: «من خوشبختم، من قوی ام، سالمم، با استعدادم» وقتی قانون دنیا این شکلی است که خودمان قادر هستیم تا اتفاقات را برای خودمان بسازیم پس چرا با کلام و باورهای خود افکار مثبت را به زندگی مان دعوت نکنیم؟

 

رازهای موفقیت در زندگی

 

2- هیچوقت تسلیم نشوید

چندوقت پیش مردی در لابی هتلی به من گفت که آرزویش این بوده که کسب و کار خودش را راه اندازی کند، بعد شروع کرد و همه چیز داشت خوب پیش می رفت، خیلی انگیزه داشت ولی در ادامه مجموعه ای از موانع سر راهش قرار گرفت و متأسفانه باعث شد که در کسب و کارش شکست بخورد.

آن مرد فکر کرد که همه چیز تمام شده است، ولی نه، فقط شاید زمان مناسبی برای انجام آن کار نبوده است.

روی چیزهایی که خدا به شما وعده داده است، تسلیم نشوید، نگذارید رؤیاهایتان از همان ابتدا از بین برود.

ممکن است در گذشته آن چیزی که می خواستید اتفاق نیفتاده و نتیجه ای نگرفته باشید ولی بدانید که هر چیزی زمان مشخص خودش را دارد و خداوند نعمت هایش را برای شما نگه داشته است.

ایده ها منتظر شما هستند. آدم های درست منتظر شما هستند. دوباره تلاش کنید. یک انسان خوب هفت بار زمین می خورد اما خداوند او را دوباره بالا می کشد.

اگر نتوانستید وام بگیرید، اگر برای آن شغل مناسب نبودید دوباره تلاش کنید. اگر تلاش کردید وزن کم کنید و موفق نشدید، دوباره باید تلاش کنید و ناامید نشوید. چرا که با گذشت زمان، بخت به شما روی خواهد آورد.

 

راز موفقیت در زندگی

 

 

3- وسوسه نشوید و مقاوم باشید

وسوسه سراغ همه می آید. اینکه وسوسه شویم که دیگر نمی توانیم تحمل کنیم، دیگر تلاش مان نتیجه نمی دهد، مقاومت بس است و باید تسلیم شویم.

هر روز که از خواب بلند می شویم باید به خدا بگوییم که خدایا با افکار و زندگی من کاری کن که همیشه به تو احترام بگذارم و تو را باور داشته باشم.

همچنین وسوسه نشدن به داشتن نظم نیز مربوط می شود و بخشی از آن مربوط به گذاشتن قانون برای خودمان است.

باید هر روز به دنبال نیت های قلبی خودمان بگردیم، از خودمان بپرسیم که آیا در مسیر درستی قرار داریم یا نه؟ باید هر روز بدانیم در کجای مسیر قرار گرفته ایم تا از مسیر درست منحرف نشویم.

 

نوشته های مشابه

guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرجان
مرجان
4 سال قبل

سلام و یک دنیا سپاس
کار فوق العاده ای کردین . من ترجیح میدم بخونم تا صوتی و تصویری رو ببینم و مقالات شما کمک فوق العاده یی شده . متشکرم
دوستان وقتی کلی درس گرفتین و دیدین اونجور که باید موفق و راضی نیستین در واقع موانع ذهنی دارین که این موانع رو آقای جول اوستین براحتی از روی ذهن بر میداره .
بازم متشکرم نگرش نیک . حرکت خوب شما بسیار موثر و تحسین برانگیزه

راد فر
راد فر
1 سال قبل

ای کاش خیلی وت با جملات زیبا ایشان اشنا میشدم خیلی ارزشمند و اموزنده است افسوس افسوس افسوس