تجربه ۱۵ – ۱۵: روز اول

بفرست برای دوستت
15 راه برای زندگی طولانی و شادتر

فهرست مطالب

«تجربه 15 – 15»

تجربه 15 راه برای تقویت ذهن، بدن و روح تان در 15 روز


جول اوستین در سال ۲۰۲۳ کتاب جدیدی منتشر کرده است با عنوان 15 راه برای زندگی طولانی ‌تر و سالم‌ تر. این کتاب دارای استراتژی ‌های تغییردهنده زندگی برای انرژی بیشتر، ذهن متمرکزتر و روح آرام ‌تر است. حالا ما می خواهیم اصول و راهنمایی های این کتاب را در ۱۵ روز با هم بگذرانیم. با گذراندن این ۱۵ روز و اجرای استراتژی های موجود در هر روز شاهد خواهید بود که خداوند چگونه جوانی شما را تجدید می کند!

جول اوستین می گوید من معتقدم که همه ما می ‌خواهیم با انرژی و نشاط بیشتری زندگی کنیم، فارغ از چیزی که ما را عقب می ‌اندازد. اینطور نیست؟ این همان خواسته خدا برای شما است. دانستن این موضوع و تضعیف آن در روحیه می تواند زندگی و سلامت شما را متحول کند.

من خوشحالم که این 15 استراتژی را در زندگی خودم به کار برده ام و احساس می کنم در دهه بیستم زندگی خودم هستم! به مدت 15 روز متوالی، بینش، تشویق و داستان های شخصی را در مورد هر یک از 15 روش برای داشتن زندگی طولانی تر و سالم تر با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

تجربه 15/15 شامل موضوعات مهمی مانند رها کردن کنترل، مثبت اندیشی نسبت به خود و برخورد با افراد دشوار است. من معتقدم و اعلام می کنم که شما با استفاده از این استراتژی های ساده و عملی، زندگی قوی تر، سالم تر و آزادتر را تجربه خواهید کرد.

هر یک از 15 روز مختص به یک موضوع خاص است.

 

  تجربه ۱۵ - ۱۵: روز چهارم

روز اول: روح سالم


ما زمان و انرژی زیادی را صرف مراقبت از بدن فیزیکی خود می کنیم. ما می خواهیم احساس خوبی داشته باشیم اما زمان کافی را صرف مراقبت از روح خود نمی کنیم.

ما نمی‌ دانیم که احساسات، نگرش ‌ها و افکارمان چقدر روی ما تأثیر می ‌گذارند. امروز می خواهم شما را تشویق کنم که به زندگی درونی خود توجه کنید. سازگاری با چیزهایی که ما را مسموم می کنند آسان است و ما متوجه آن نیستیم. ما در نهایت فقط با درمان علائم، زندگی را طی می کنیم.

اگر به علت اصلی برسیم و روح خود را سالم کنیم، می توانیم سلامتی و موفقیت خوبی داشته باشیم.

 

باید از خود بپرسیم:

  • آیا من هستم که خودم را بیمار می کنم؟
  • آیا من هستم که روابطم را خراب می کنم؟
  • آیا من پتانسیل خود را به دلیل روح ناسالمم محدود می کنم و خودم را تحت فشار قرار می دهم؟

 

نویسنده کتاب عبرانیان می‌ گوید:

«مراقب باشید که هیچ ‌کس از فیض خدا غافل نشود و با ریشه تلخی رشد نکند که باعث دردسر شود و بسیاری را نجس کند».

او تلخی را “ریشه” توصیف می کند. شما نمی توانید ریشه را ببینید، زیرا زیر زمین است. اما اگر اجازه دهید رشد کند، ظاهر می شود. ریشه های تلخ میوه تلخ می دهند. آنچه در درون است در بیرون ظاهر می شود. اغلب ما فقط سعی می کنیم میوه را درست کنیم، اما مشکل میوه نیست. ما باید با چیزی فراتر از علائم کنار بیاییم. باید به سراغ منبع برویم و از ریشه خلاص شویم.

 

  تجربه ۱۵ – ۱۵: روز یازدهم

امثال 4:23 می گوید:

“بیش از هر چیز مراقب قلب خود باشید، زیرا مسیر زندگی شما را تعیین می کند”.

یکی از وظایف اصلی ما جلوگیری از سموم است. از ظهور آن ریشه ها جلوگیری کنید. جرایم در راه است. همکاران بداخلاق خواهند آمد. شما نمی توانید جلوی ناامیدی ها، آسیب ها، حسادت ها و عصبانیت ها را بگیرید.

سوال این است که آیا می‌ خواهید اجازه دهید این علائم منفی ریشه‌ دار شود، در روح تان فرود آید، شادی‌ تان را آلوده کند، آرامش ‌تان را بدزدد، انرژی ‌تان را بگیرد و شما را در برابر بیماری، مشکل و شکست ناامید کند؟

پاسخ خیر است. پس روحتان را سالم نگه دارید، شما باید یک باغبان فعال باشید. ریشه های منفی، عدم بخشش، ناامنی، گناه و محکومیت را بکُشید. اجازه ندهید روحتان مسموم شود، اگر روحتان تلخ باشد، زندگیتان تلخ می شود. اگر رفاه عاطفی شما آلوده باشد، بر سلامت جسمانی شما تأثیر می گذارد.

 

اعلام کنید

امروز اعلام می کنم که با خودم صادق خواهم بود و روحم را سالم می کنم. همه چیز را به خدا می سپارم و از شر هر چیزی که مانعم می شود خلاص می شوم.

من اعلام می‌ کنم که ریشه‌ های تلخی را می‌ کُشم و همه نگرانی ‌ها، عصبانیت‌ ها، آسیب ‌ها و ناامیدی‌ ها را رها می ‌کنم.

من به خدا توکل خواهم کرد که مرا متحول می کند و در من قلبی پاک می آفریند.

  تجربه ۱۵ – ۱۵: روز چهاردهم

من اعلام می کنم که با شکوفایی روحم، قدرت، سلامتی و فرصت های جدید در راه است.

 

دعا کنید

پدر بهشتی عزیز؛

من امروز با قلبی متواضع در برابر تو آمده ام و آماده هستم تا روحم را به روی لمس شفابخش تو بگشایم. من به لزوم صادق بودن با خودم و توجه به زندگی درونی خود اذعان دارم. در این لحظه، من تسلیم هر مانعی که با آن روبرو هستم، می شوم. من آنها را با ایمان به تو می سپارم. من اعلام می کنم که تلخی ها را ریشه کن می کنم و تمام نگرانی ها، عصبانیت ها، آسیب ها، ناامیدی هایی را که بر من سنگینی می کند، رها می کنم.

من انتخاب می ‌کنم که به تو اعتماد کنم، پروردگارا، چون می ‌دانم تو این قدرت را داری که مرا از درون به بیرون متحول کنی. لطفاً قلبم را پاک کن، کمکم کن تا ببخشم و مرا سرشار از آرامش، شادی، لطف و محافظت خود گردان. همانطور که روح من تحت هدایت تو شکوفا می شود، معتقدم که قدرت، سلامتی و فرصت های تازه در راه است.

ممنونم که مرا دوست داشتی و دعای مرا شنیدی.

 

این سوالات را از خود بپرسید

1- چه چیزی توجه شما را در مورد روح سالم جلب کرد؟ آیا چیزی وجود دارد که قبلاً در نظر نگرفته باشید؟

2- چه کارهای متفاوتی می توانید انجام دهید تا روح خود را سالم نگه دارید؟

Rating 4.12 from 25 votes

لیست روزها
آموزش مکمل

جول اوستین

233 سمینار

100 ساعت

449000 تومان
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ستاره گل آرا
ستاره گل آرا
6 ماه قبل

عالی بود،خوشحالم که روز به روز افراد بیشتری متوجه قدرت روح و قلب میشن ،در این باره کتابی با نام قدرت قلب با مترجمی سرکارخانم نفیسه معتکف پیشنهاد میکنم بخونید،البته در اپلیکیشن طاقچه هم میتونید این کتاب رو تهیه کنید،فقط با گوش دادن به ندای قلب میشه هدف خداوند مهربان رو از آفرینش خودمون متوجه بشیم،همون هدفی که در دنیای به این بزرگی فقط و فقط ، ما هستیم که برای انجام اون هدف ،خداوند،پتانسیل لازم اون کار رو فقط در وجود ما نهادینه کرده و بخاطر همین فقط ما هستیم که میتونیم انجامش بدیم،چون برای انجام هر کاری باید پتانسیل اون کار در وجود شما باشه و گرنه غیرممکنه پس با گوش دادن به ندای درون و ایمان به قدرت قلب میتونیم هدف بزرگ آفرینشمون [آفرینش هر فردی] رو متوجه بشیم و در اون مسیر پیش بریم،مطمعن باشین خدواند خودش بهمون کمک میکنه وقتی ببینه ما برای خدا داریم زندگی میکنیم،با گوش دادن به ندای قلب همه چی انگار رنگی از خدا در زندگی میگیره

آخرین ویرایش 6 ماه قبل توسط ستاره گل آرا
احسان میردامادی
احسان میردامادی
5 ماه قبل

سلام جناب باقر پور وقتتون بخیر باشه . خواستم تشکر کنم به خاطر اینکه سخنرانی های جول اوستین را به صورت جداگانه در فروشگاه قرار دادید چون من مطالب دیگه سایت را هم دوست دارم و کمی قبلا دنبال کردم اما بیشتر سخنرانی های جول اوستین را دوست داشتم که شما محبت کردید با هزینه کمتر به صورت اشتراک یکساله قرار دادید . ممنون زندگیتون پر برکت

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×