کتاب تفکر در سطحی بالاتر

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

جول اوستین

249000 تومان

تکمیل شده

2018

20 قسمت

۰۴:۰۰:۰۰

زیرنویس

دانلودی

جول اوستین

249000 تومان

تکمیل شده

2018

20 قسمت

زیرنویس

۰۴:۰۰:۰۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.48 from 21 votes

توضیحات دوره

کتاب تفکر در سطحی بالاتر جول اوستین

کتاب تفکر در سطحی بالاتر – Next Level Thinking – از جول اوستین در سال 2018 منتشر شد و خیلی سریع به یکی از پرفروش‌ ترین کتاب‌ های نیویورک تایمز تبدیل شد. این کتاب به خاطر ارائه راهکارهای عملی برای رشد سطح تفکر و زندگی، مورد استقبال بسیاری از خوانندگان قرار گرفته است.

در این کتاب، جول اوستین به شما یاد می‌ دهد که چطور با تغییر نحوه تفکر خود، می‌توانید زندگی تان را در تمام سطوح رشد دهید. او باور دارد که اکثر آدم ها به دلیل تفکر منفی و محدود، از رسیدن به پتانسیل کامل خود باز می‌ مانند.

جول اوستین در این کتاب، 10 تفکر قدرتمند برای داشتن یک زندگی موفق و سرشار را به شما یاد می دهد و با پیاده سازی آن می توانید به رضایت درونی در زندگی و موفقیت برسید.

 

مطالعه این کتاب جول اوستین چه فایده ای برای شما دارد؟

1. رشد سطح تفکر:

این کتاب به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های زندگی به طور موثرتری روبرو شوید.

2. افزایش اعتماد به نفس:

با خواندن این کتاب، باور شما به خودتان و توانایی‌هایتان بیشتر می شود و همچنین ایمان تان به خودتان افزایش پیدا می کند.

3. بهبود روابط:

این کتاب به شما کمک می‌کند تا روابط عاطفی یا بطور کل روابط خود با دیگران را بهبود دهید.

4. افزایش شادی و رضایت از زندگی:

با به کارگیری آموزه‌های این کتاب، شادتر و راضی‌تر خواهید شد. همینطور که این کتاب را پیش می روید و نکات آن را اجرا می کنید، خودتان به این موضوع می رسید.

5. دستیابی به موفقیت در زندگی:

این کتاب به شما کمک می‌کند تا در زمینه‌ های مختلف زندگی مانند شغل، تحصیلات و روابط عاطفی به موفقیت برسید. چون اساس آن، تغییر تفکر شماست و تمام این موفقیت ها با تغییر تفکر بدست می آید.

 

این کتاب اینگونه شروع می شود:

اغلب اوقات اجازه می دهیم که محیط، نحوه تربیت و انتظارات بقیه از ما محدودیتهای زندگیمان را تعیین کنند و با محیط اطرافمان منطبق می شویم.

اگر دانه درخت بلوط را در یک گلدان با ارتفاع ۶۰ سانتیمتری بکارید، اگر آن دانه درخت بلوط را در آن گلدان رها کنید، هرگز به چیزی که برایش خلق شده، تبدیل نمی شود.

مشکل از دانه بلوط نیست، بلکه مشکل، محیطی هست که بلوط در آن کاشته شده است. پذیرفتن شرایط، دنباله روی جمع بودن و مثل بقیه بودن، آسان است ولی خدا شما را برای متوسط بودن خلق نکرده بلکه شما را خلق کرده که برجسته باشید، تا از حد طبیعی فراتر بروید و در این نسل اثری از خودتان به جای بگذارید.

نقشه راه انگیزه

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×