معرفی سید محمد باقرپور و نگرش نیک

معرفی خودم

من سید محمد باقرپور هستم مدیر و موسس نگرش نیک

✔ متولد سال 1371

✔ لیسانس رشته مهندسی عمران

✔ علاقمند به رشد و یادگیری و… شما😍

 

معرفی نگرش نیک

نگرش نیک یه وبسایت داره که همینه. (negareshenik.ir)

و 2 تا پیج اینستاگرام عالی داره:

ورود به پیج اول

ورود به پیج دوم

من سایت نگرش نیک رو توی عید 1396 با هدف معرفی بهترین کتاب ها و جمع آوری نکات مهم کتاب هایی که می خوندم، صرفاْ به عنوان یک وبلاگ راه اندازی کردم.

تا سال 99 خیلی جدی روی سایت کار نکردم، با توجه به اینکه خدمت سربازی هم بودم، خیلی وقت نمی شد.

کمی پس از پایان دوران خدمت، شروع به راه اندازی بخش ویژه سایت کردم، دقیقا از 14 مرداد سال 1399.

خداروشکر بخش ویژه با استقبال خوبی از طرف شما دوستان گلم روبرو شد و تا این لحظه کلی آموزش های عالی و متحول کننده (به معنای واقعی کلمه) به بخش ویژه اضافه شده.

توی نگرش نیک سعی می کنم جدیدترین آموزش ها و ویدیوهای بهترین اساتید موفقیت رو با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی مفهومی روان با شما به اشتراک بذارم تا همه بتونیم با یادگیری، تأثیر مثبتی توی زندگی خودمون و بقیه بذاریم و دنیا رو جای بهتری برای زندگی کنیم. اول خودم آموزش ها رو به انگلیسی می بینم و خوباش رو برای شما ترجمه می کنم و توی سایت قرار میدم. پس یعنی هر آموزشی رو توی سایت نمی ذارم.

روی عکس اینماد کلیک کنید تا مشخصات اینماد سایت نگرش نیک برای شما به نمایش در بیاید:

توی دنیای امروز ما با حجم عظیمی از اطلاعات روبرو هستیم و انتخاب این که چه اطلاعاتی رو وارد مغزمون کنیم، کار آسونی نیست. من اعتقاد دارم برای اینکه بتونیم یکم جلو بیفتیم باید طبق قانون 20/80 با این موضوع برخورد کنیم. یعنی باید به نوعی این مهارت رو داشته باشیم که بتونیم 20 درصد اطلاعاتی رو که بتونن 80 درصد نتایج رو به ما بدن، انتخاب کنیم. من توی نگرش نیک سعی می کنم این 20 درصد اطلاعات عالی رو برای تو قرار بدم تا بتونی با صرف کمترین زمان، مجموعه ای از بهترین آموزش های دنیا رو یکجا داشته باشی. 

امیدوارم توی نگرش نیک بهترین لحظات رو تجربه کنید و حال خوب نصیب تون بشه.

ممنونم که همراهم هستی…

سید محمد باقرپور