آموزش تندخوانی رایگان با جیم کوییک در 21 روز – قسمت 1

بفرست برای دوستت
آموزش تندخوانی تصویری

فهرست مطالب

به دوره آموزش تندخوانی رایگان جیم کوییک خوش آمدید. در این دوره تندخوانی رایگان، جیم کوییک مربی تندخوانی شماست و قرار است طی 3 هفته ی هفت روزه یعنی 21 روز شما را وارد یک سفر ماجراجویانه کند. این آموزش در واقع خلاصه ای بسیار کاربردی و گلچین شده توسط خودم (محمد باقرپور) از دوره آموزشی ویدیویی تندخوانی جیم کوییک هست که در بخش ویژه سایت نگرش نیک قرار دارد.

(به شما قول می دهم که این متفاوت ترین دوره آموزش تندخوانی رایگان است که می گذرانید. این دوره را با عشق برای شما آماده کرده ام و از شما هم می خواهم که با عشق و اشتیاق زیاد این دوره را تا آخر بگذرانید.)

در این قسمت، می خواهیم به سراغ هفته صفرم برویم، به گونه ای مقدمه است و یک سری مباحث و سوالات پایه ای را با هم بررسی می کنیم تا برای ورود به این سفر ماجراجویانه آمادگی لازم را بدست آوریم، به خودمان تعهد بدهیم و با هم بیشتر آشنا شویم.

سرعت مطالعه شما در این دوره قرار است حداقل 3 برابر شود.

آموزش تندخوانی جیم کوییک

 

بزرگترین کابوس جیم کوییک

همانطور که در زندگینامه جیم کوییک در سایت نگرش نیک احتمالا خوانده اید، جیم کوییک از 5 سالگی بخاطر اتفاقی که برایش افتاد، مغزش آسیب دید و مشکلاتی در یادگیری برایش پیش آمد، تمرکزش خیلی بد بود و حافظه اش ضعیف شده بود، اما بزرگترین مشکلش در خواندن بود، در واقع در دوران مدرسه برای او 3 تا 4 سال بیشتر از حالت عادی طول کشید تا خواندن را یاد بگیرد.

در مدرسه وقتی که معلم کتابی را می داد تا بچه ها بلند بخوانند، این کار، بزرگترین کابوس جیم کوییک بود چون نمی توانست بخواند و هر چقدر نوبتش نزدیک تر می شد، بیشتر عرق می کرد و ضربان قلبش تندتر می شد.

یعنی از کسی که کند می خواند، امروزه توانست به یک تندخوان برتر تبدیل شوید و همین موضوع را به دیگران نیز تدریس کند. در واقع درسی که می توانیم در اینجا از جیم کوییک بگیریم این است که:

او توانست نقطه ضعفش را به نقطه قوتش تبدیل کند.

 

شروع هفته صفرم

 

بگذارید با جواب دادن به این سوالات شروع کنیم:

☑️ آیا مطالب زیادی هست که باید بخوانید ولی زمان تان کم است؟

☑️ آیا محصل هستید یا کنکور دارید و کلی کتاب است که باید بخوانید ولی وقت کم دارید و استرس گرفته اید؟

☑️ در قفسه کتابخانه تان کتاب های نخوانده زیادی دارید؟

☑️ آیا وقتی یک صفحه از کتابی را می خوانید و به صفحه بعدی می روید، صفحه قبلی را فراموش می کنید؟

☑️ آیا حتی وقتی یک پاراگرافی را می خوانید و به پاراگراف بعدی می رسید، پاراگراف قبلی را فراموش می کنید؟

☑️ آیا حین مطالعه، سریع خسته می شوید یا خواب تان می برد؟

☑️ تعداد پیام هایی که در واتساپ، تلگرام، دایرکت اینستاگرام تان یا ایمیل دریافت می کنید خیلی زیاد است و خواندنشان برایتان مشکل است؟

اگر هر کدام از این مشکلات را دارید، این دوره آموزشی تندخوانی کاملاً مناسب شماست و الان دقیقا در زمان درست و در مکان درست قرار دارید.

وقتی بتوانید سرعت مطالعه خود را چند برابر کنید، می توانید کتابی را در یک یا دو روز (همراه با درک بالا) بخوانید یا می توانید نهایتا هفته ای یک کتاب بخوانید. در واقع دارید چند دهه از تجربه نویسنده را در مدت زمان بسیار کمی مال خود می کنید.

در کنار سرعت، درک مطلب شما نیز در این دوره افزایش می یابد.

 

  درس دوم: زمان باکیفیت

چرا باید مهارت تندخوانی را یاد بگیرم؟

آموزش تندخوانی رایگان نگرش نیک

تندخوانی یا خواندن سریع تر متن ها فقط این نیست که بتوانید سریع بخوانید، بلکه با تندخوانی، درک شما هم افزایش پیدا می کند و بهتر می توانید آن متنی که می خوانید را اجرا کنید. جیم کوییک در این برنامه 21 روزه یادگیری تندخوانی، هر روزه به شما یاد می دهد که چطور سرعت مطالعه خود را افزایش دهید ولی باور کنید این بخش آسان کار شماست. موضوعی که علاوه بر سرعت مطالعه، خیلی مهم است این است که:

هوشمندانه مطالعه کنید.

جیم کوییک از شما می خواهد حتی اگر افزایش سرعت مطالعه برایتان مهم نیست، بتوانید مطلبی را که می خوانید بهتر درک کنید و مثل لیزر متمرکز باشید، بتوانید مطالبی که می خوانید را به خاطر بسپارید و تمام این موارد را در این دوره یاد خواهید گرفت.

همانطور که می دانید دانش، قدرت بالقوه هست و فقط وقتی که آن را در عمل اجرا می کنید، تبدیل به قدرت بالفعل خواهد شد و با توجه به اینکه حجم اطلاعات در دنیای امروزی با سرعتی باورنکردنی رو به افزایش است، نیاز است که تندخوانی بلد باشید تا بتوانید در زمان کمتری، اطلاعات بیشتری را جذب کنید.

آخرین باری که مطالعه و خواندن را یاد گرفتید، در دوران دبستان بود ولی اکنون نیاز است که مهارت های مطالعه خود را بروزرسانی کنید و تکنیک های جدیدی را یاد بگیرید که سرعت شما و در عین حال، درک مطلب شما را افزایش دهند که در دوره تندخوانی، جیم کوییک هدفش دقیقا همین است و می خواهد شما عاشق مطالعه شوید.

با گذراندن این دوره و یادگیری تندخوانی، لذت بیشتری از مطالعه کتاب خواهید برد.

 

بهترین زمان کاشت درخت

وقتی مطالب این دوره را یاد بگیرید، به این نتیجه می رسید که چرا این مطالب را در دوران مدرسه به شما یاد ندادند؟ چرا که اگر زودتر آنها را یاد می گرفتید، خیلی بیشتر می توانستید در زندگی تان پیشرفت کنید. اگر می توانستید با سرعت 3 برابری مطالعه کنید، چه کارهای بیشتری می توانستید انجام دهید یا چه کارهایی را می توانستید متفاوت انجام دهید؟

هنوز دیر نشده است، بهترین زمان، الان است، حتما شنیده اید که می گویند:

بهترین زمان کاشت یک درخت، 20 سال قبل بود و بهترین زمان عالی بعدی برای کاشت درخت، همین امروز است.

 

تعهد بدهید که…

تعهد به انجام تمرین تندخوانی

یادگیری هر مهارتی از جمله مهارت تندخوانی نیاز به تعهد دارد. همین الان نیاز است به خودتان تعهد بدهید که تمام قسمت های این دوره را تا آخر پیش می روید، هر چیزی که یاد می گیرید را اجرا می کنید و تمرین های هر قسمت را چندین بار انجام می دهید.

این جمله را در دفترچه یادداشت خود تکمیل کنید یا می توانید در قسمت دیدگاه های انتهای همین صفحه بنویسید:

من تعهد می دهم که…
20
تعهد خود را اینجا بنویسید...x

 

خودتان را معرفی کنید و به سوالات ویدیوی زیر جواب بدهید

 

Leader are readers – رهبران اهل مطالعه هستند – “جیم کوییک”

 

تمرینات

1- خودتان را در بخش دیدگاه های همین صفحه معرفی کنید. (به سوالات زیر تا جایی که برایتان محدودیت ندارد، جواب دهید)

  • اسم و فامیلی خودتان را بنویسید،
  • بگویید اهل کجا هستید،
  • کارتان چیست،
  • هدف تان در زندگی چیست؟

2- چرا قصد دارید تندخوانی را یاد بگیرید؟ انگیزه شما چیست؟

جواب تمرین های قسمت 1 دوره آموزش تندخوانی جیم کوییک را در قسمت دیدگاه های پایین همین صفحه بنویسید.

 

دانلود صوت فارسی قسمت اول آموزش تندخوانی رایگان

اگر بیشتر اهل گوش کردن به پادکست هستید تا مطالعه متن، می توانید فایل صوتی قسمت 1 دوره تند خوانی رایگان را آنلاین گوش کنید یا دانلود کنید بعدا گوش کنید یا حتی می توانید برای دوستان خود بفرستید.

 

[دانلود فایل صوتی]

 

دانلود pdf آموزش تندخوانی

از این قسمت می توانید فایل پی دی اف قسمت اول را دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید تا بعدا بخوانید:

[دانلود pdf آموزش تندخوانی]

 

بهترین دوره تند خوانی

جیم کوییک جزو برترین اساتید تندخوانی در جهان است و دوره ویدیویی که آماده کرده است نیز جزو کاربردی ترین و بهترین دوره های تندخوانی در دنیا به حساب می آید. پس این دوره را جدی بگیرید و مطمئن باشید اگر تا انتها پیش بروید و تمرین های آن را انجام دهید، نتایج شگفت انگیزی خواهید گرفت و نیازی به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت.

 

آموزش تصویری تندخوانی

من در کانال یوتیوب نگرش نیک، این آموزش تندخوانی را با صدای خودم به همراه انیمیشن های مفهومی و تصویری برای شما آماده کرده ام و در این پادکست، آن چیزی که خودم یاد گرفته ام را به علاوه آموزش های جیم کوییک به شما ارائه کرده ام. این آموزش تصویری تندخوانی را در لینک زیر می توانید در کانال یوتیوب مشاهده کنید:

[مشاهده ویدیوی کامل]

 

سوالات متداول در مورد تندخوانی

1- آیا واقعاً تندخوانی فایده دارد و با یادگیری این مهارت، می توانم کتاب ها را سریعتر مطالعه کنم؟

در یک کلمه، بله – به شرطی که روی تکنیک های درست تمرکز کنید و به درستی تمرینشان کنید. متاسفانه برخی دوره ها و افراد، روش هایی را تبلیغ می کنند که برای اکثر افراد عادی در عمل اصلا کارآمد نیستند در این دوره، جیم کوییک روی تعدادی از تکنیک های بسیار موثر و ساده برای فهمیدن و یادگیری سریع تمرکز می کند که می توانند سرعت خواندن شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشند.

2- چرا باید تندخوانی را یاد بگیرم؟

هدف تندخوانی افزایش سرعت مطالعه است، با این حال درک و به خاطر سپردن مطالب نیز حفظ یا حتی بهبود می یابد. همچنین تکنیک های تندخوانی به جای افزایش سرعت مطلق، به دنبال بهبود اثربخشی خواندن نیز هستند.

دانش آموزان می توانند سرعت مطالعه خود را برای همگام شدن با حجم کاری خود افزایش دهند. همچنین با تندخوانی می توانید به سادگی انبوهی از کتاب‌هایی را که می‌خرید اما وقت خواندنشان را ندارید، با سرعت زیاد بخوانید و تمام کنید.

تندخوانی همچنین می تواند برای افرادی که نیاز به پردازش سریع حجم زیادی از اطلاعات دارند مفید باشد، مانند پژوهشگران، روزنامه نگاران، تحلیلگران یا وکلا.

شما باید بین سرعت و درک تعادل برقرار کنید تا از خواندن بیشترین بهره را ببرید. خواندن سریع اما درک نکردن مؤثر نیست، در این دوره آموزش تندخوانی رایگان شما در کنار افزایش سرعت، درک مطلب خود را نیز یاد می گیرید افزایش دهید.

 

3- آیا هر کسی می تواند مهارت تندخوانی را یاد بگیرد؟

اگر شما خواندن بلد هستید، می توانید تندخوانی (speed reading) را یاد بگیرید. با حذف عادت های بدی که بسیاری از ما در کودکی در خواندن پیدا می کنیم و اجتناب از تله های متعدد خواندن که منجر به خواندن کند و درک ضعیف می شود، می توانید سرعت خواندن خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشید، بدون توجه به سن یا پیشینه خود. این تکنیک ها به راحتی قابل درک هستند و افراد در هر سنی می توانند از آنها استفاده کنند.

 

4- موانع تندخوانی چیست؟

  • زیرلب خوانی (Vocalization): یعنی خواندن تک تک هجاها یا کلمات با خودتان در حین خواندن متن.
  • تمرکز بیش از حد روی تک تک حروف (Ocular slaving/Fixation): یعنی اینکه چشمان شما روی تک تک حروف یا هجاهای یک کلمه برای خواندن آن کلمه ثابت بماند.

این عادات باعث کند شدن سرعت خواندن، کاهش درک مطلب، بر هم خوردن تمرکز و خستگی شما می‌شوند که در این دوره به رفع این موارد خواهیم پرداخت.

 

5- چطور سریعتر مطالعه کنم؟

  1. از زمزمه کردن کلمات در ذهن خود خودداری کنید.

یکی از دلایل اصلی کندی سرعت مطالعه، عادت به زمزمه کردن کلمات در ذهن هنگام خواندن است. این پدیده که “زیرلب خوانی” نامیده می‌شود، سرعت پردازش اطلاعات را به شدت کاهش می‌دهد. برای غلبه بر این عادت، سعی کنید بر روی معنی کلی جملات تمرکز کنید و از زمزمه کردن کلمات به صورت جداگانه خودداری کنید.

  1. از “بازگشت به عقب” بپرهیزید.

یکی دیگر از عادت‌های رایج در هنگام مطالعه، بازگشت به عقب و مرور دوباره جملات خوانده شده است. این کار نه تنها سرعت مطالعه را کاهش می‌دهد، بلکه تمرکز شما را نیز مختل می‌کند. سعی کنید با اعتماد به نفس بیشتری مطالعه کنید و از بازگشت به عقب خودداری کنید.

  1. از انگشت خود به عنوان راهنما استفاده کنید.

استفاده از انگشت به عنوان راهنما می‌تواند به شما کمک کند تا تمرکز خود را حفظ کنید و با سرعت ثابتی مطالعه کنید. با حرکت انگشت خود در امتداد خطوط متن، می‌توانید از پرش چشمانتان به عقب و جلو جلوگیری کنید و سرعت خواندن خود را افزایش دهید.

  1. به طور هوشمندانه مرور و اسکن کنید.

در هنگام مطالعه، نیازی نیست که تمام جزئیات متن را به طور کامل بخوانید. برای صرفه جویی در زمان، می‌توانید از تکنیک‌های مرور و اسکن استفاده کنید. مرور به معنای خواندن سریع متن برای درک کلی موضوع است، در حالی که اسکن به معنای جستجوی اطلاعات خاص در متن است.

6- آیا تندخوانی برای مغز مفید است؟

بله تمرین تندخوانی در واقع باعث تسریع روند پردازش مغز و تقویت حافظه شما می شود و در نتیجه درک شما را بهبود می بخشد.

 

7- آیا تندخوانی برای حافظه مفید است؟

خیر، تندخوانی به طور مستقیم باعث بهبود حافظه نمی شود. سرعت مطالعه شما به خواندن تعداد کلمه در هر دقیقه مربوط می شود. تکنیک هایی که یاد می گیرید بر یادگیری مطالعه سریعتر شما تمرکز دارند. برای تقویت حافظه می توانید از دوره ذهن برتر جیم کوییک استفاده کنید.

Rating 3.49 from 187 votes

لیست قسمت های دوره
آموزش مکمل

جیم کوییک

24 قسمت

۰۵:۴۱:۳۵

249000 تومان

با صدای من یاد بگیر

guest
104 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرضیه
مرضیه
1 سال قبل

من تعهد میدم که این دوره رو تا آخرش ادامه میدم،
ممنونم آقای باقرپور این فرصت رو برای ما فراهم کردین

تمرینات رو توی دفترچه م انجام میدم حتما

میعاد خدابنده
میعاد خدابنده
1 سال قبل

میعاد خدابنده هستم.
تهران
دانشجو
تندخوانی رو می خوام یاد بگیرم تا بتونم هم کتاب هایی که دوست دارم رو بیشتر و سریعتر بخونم و هم اینکه توی خوندن کتاب های درسیم هم خیلی کمکم می کنه.

تعهد میدم که تمام تمریناتی این دوره رو کامل پیش برم و اجراشون کنم.

مرسی از سایت نگرش نیک

فاطمه احمدی
فاطمه احمدی
پاسخ به  میعاد خدابنده
1 سال قبل

سلام.من فاطمه هستم .عاشق مطالعه. دوست دارم با گذروندن این دوره کتابهای بیشتر و با تمرکز بهتر بخونم.ممنون از شما

somaye aghayi
somaye aghayi
1 سال قبل

عالی بود، قسمت های بعدی رو سریعتر بذارید لطفا

علی میرکمالی
علی میرکمالی
1 سال قبل

1-
-علی میرکمالی
-تهران
-ارتوتیست
-صد سال زندگی همراه با سلامتی کامل
2-تصمیم دارم تند خوانی یاد بگیرم تا سرعت مطالعه روزانه ام بالا برود و حجم بیشتری از مطالب را بتوانم مطالعه کنم.
-انگیزه ام حجم زیاد کتابها و مطالبی است که هنوز نخوانده ام ولی بسیار علاقه مند به آموختن آن ها هستم.

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
1 سال قبل

من عطیه ام از تهران. 🥰
می خوام مطالب رو علاوه بر سریعتر عمقی تر یاد بگیرم و همیشه توس ذهنم بمونه.
می خوام بتونم کتاب های بیشتری بخونم و امیدوارم این دوره برای کنکور ارشد واسم فایده خوبی داشته باشه. 💚

منصور رضویان
منصور رضویان
1 سال قبل

سلام نگرش نیک
من منصور رضویان هستم
کارمند بانکم
دارم حقوق می خونم و دلم می خواد بتونم کتاب هارو سریعتر بخونم تا بتونم هر کتاب رو چند بار بخونم یا توی زمان کمتری کتاب های بیشتری رو با تندخوانی بخونم

هاله
هاله
1 سال قبل

من هاله هستم و به خودم و به تمام دوستانم توی نگرش نیک تعهد میدم که این دوره رو تا آخر ببینم و اجراش کنم.
هدفم ازیادگیری تندخوانی اینه که دوس دارم بتونم به کارم سرعت بدم و علاوه بر کتاب خوندن توی سایر جاها مثل خوندن مقالات توی سایت ها یا چیزهای دیگه بتونم سریعتر انجامشون بدم.

سمیه نجفی
سمیه نجفی
1 سال قبل

خیلی عالی بود، حتما تمرینات این دوره تندخوانی رو توی دفترچه ام انجام میدم مرسی از شما

hoda jalali
hoda jalali
1 سال قبل

خیلییییییی هیجان دارم برای این دوره، لطفا زودتر بقیه قسمتاش رو بذارین آقای باقرپور عزیز

حسین آقاجانی
حسین آقاجانی
1 سال قبل

۱- حسین آقاجانی
۲-ارومیه
۳-دانشجو
۴-هدفم راه اندازی بیزینس شخصیم
۵-هدفم از تندخوانی خوندن کتاب های بیشتره، خصوصا توی زمینه بیزینس که بتونم ایده ها و آگاهی های بیشتری کسب کنم.

ممنونم آقای باقرپور

صابر فضلی
صابر فضلی
1 سال قبل

فوق العاده ای آقای باقرپور، خیلی ایده ی باحالی بود که این آموزش رو این شکلی گذاشتی

نسرین
نسرین
1 سال قبل

سلام نگرش نیک و اقای باقرپور
من نسرین هستم
اهل تهران
هدفم توی زندگی در حال حاضر اینه که بتونم مدرک دکترام رو بگیرم
و هدفم از یادگیری تندخوانی اینه که بتونم توی زمانم صرفه جویی کنم و متمایز از دیروز خودم باشم

راضیه امیرمحمدی
راضیه امیرمحمدی
1 سال قبل

من هفته اول رو تمام کردم💪 سرعتم 100 کلمه بیشتر شد

parsamoid
parsamoid
1 سال قبل

سلام
من رحمت الله قاسمی هستم مدیر کارخانه
پنجاه و دوسال سن دارم و باید مطالب را سریع یاد بگیرم و بکارببرم تا در وقت و رسیدن به همه امور کاری موفق شوم

محمد کیان
محمد کیان
1 سال قبل

کاش این سبک آموزش از اول به بچه ها تدریس میشد

Kazem Qorbani
Kazem Qorbani
1 سال قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

have action and commitment about what i learned

پیمان عزیزی
پیمان عزیزی
1 سال قبل

سلام سیدجان
تعهد میدم به خودم و به دوستان نگرش نیکی که تندخوانی رو در حد استاندارد رو به بالا یاد می گیرم و توش رشد می کنم تا بتونم کتاب های بیشتری که دلم می خواد رو سریع بخونم، همچنین هدفم مطالعه مقالات وبسایت هم هست مثل خلاصه کتاب های خود سایت نگرش نیک

من پیمانم
برای اصفهان
مربی ورزش هستم

هدی رخشان
هدی رخشان
1 سال قبل

من دوره ویدیویی این آموزش رو توی سایت تون دیدم، ولی احساس می کنم این آموزش رو هم باید یه بار دیگه ببینم، یه جورایی درک شما توی نوشتن این مطلب قاطی شده و فکر می کنم با گذروندنش چیزهای جدیدی یاد می گیرم. ممنون از شما که با عشق این آموزش رو به صورت رایگان در اختیار بچه های نگرش نیک قرار میدین.

مهدی
مهدی
11 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

سلام من مهدی هستم متعهد میشوم که تمام تمرینات رو با جدیت دنبال کنم و تمان تلاشم رو میکنم که تبدیل به یک تند خوانی خوان حرفه ای بشم

نگین
نگین
11 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

این دوره را با تمرکز و تمرین کافی به اتمام برسانم

نگین
نگین
11 ماه قبل

من نگین هستم از تهران.. به دو دلیل میخوام این دوره رو شروع کنم.. اول اینکه عاشق کتاب خوندنم و فرصت مطالعه کمی دارم.. دوم قصد ادامه تحصیل دارم و بازم به دلیل مشغله کاری باید به فکر بهره وری زمانی بیشتر باشم… سپاسگزارم بابت ارائه این دوره

یاسمن
یاسمن
11 ماه قبل

سلام
یاسمنم
اهل اردبیل
کارمندم و روانشناس و میخوام ادامه تحصیل بدم، کلی کتاب نخونده دارم، فرصتم کمه و بتونم درست و دقیق و سریع بخونم و یادم بمونه میخوام به اهدافم برسم
من تعهد میدم متعهد باشم به برنامه و آموزش و اجرای درست تمریناتش

آخرین ویرایش 11 ماه قبل توسط یاسمن
امید
امید
11 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

امید ملکی هستم
از تهران
فعلا بیکارم، هدفم اینکه به عکاس، فیلم‌بردار و فیلمساز موفقی تبدیل بشم.
قصدم از یادگیری تندخوانی اینکه تو حوضه کاری که می‌خوام فعالیت داشته باشم نیازه به اطلاعات گسترده و به‌روز.
کتاب و مقالات زیادی در زمینه فیلمسازی و… هست، برای خوندنشون زمان زیادی می‌طلبه.
امیدوارم با گذروندن این دوره سرعت‌ خوندم بیشتر و اثر بخش تر بشه.
ممنون از سایت نگرش نیک بابت این دوره گران‌بهای رایگان.

خاطره
خاطره
11 ماه قبل

به نام خالق رحمان و رحیم
خاطره هستم دانش اموزم
کند خوانم و برای بهتر درس خوندن اینجا هستم
چیزی که من رو فعال میکنه اینه که من یک رویا و یک هدف دارم و علی رقم شرایط میخوام که یه کار افرین خیلی مهم بشم
و از شما اقای باقر پور خیلی متشکرم که این فرصت رو برای ما فراهم کردین سایت شما بسیار موثر هست انشالله پیشرفت تون رو در مراتب بالاتر و بالاتری شاهد باشیم

آخرین ویرایش 11 ماه قبل توسط خاطره
رها
رها
10 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد می دهم که تا اخر ادامه دهم

sokratospapastatopolos
sokratospapastatopolos
10 ماه قبل

سلام عباس حیدری هستم
هدفم اینه با دیدن این دوره بتونم کتاب هایی که دوست دارم رو سریع تر بخونم و با درک مطلب بیشتر

soheil.soheili2002
soheil.soheili2002
10 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من سهیل سهیلی وکیل هستم و بسیار مشتاق در یادگیری تند خوانی می باشم

رضا
رضا
9 ماه قبل

من عمو رضا از آمل هستم و می‌خوام تند خوانی رو یاد بگیرم تا خیلی عمیق کتاب های که میخونم درک کنم تو زندگیم به کار ببرم

سمانه منجزی
سمانه منجزی
9 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

این دوره را به صورت کامل ببینم و تمرینات آن را اجرا کنم تا بهترین نتیجه را حاصل کنم.

mehdi
mehdi
9 ماه قبل

من مهدی غلامی سروش هستم اهل همدانم
دانش آموزم
همیشه کتابای آموزشی میخونم ولی تاسفانه ازم زمان خیلی زیادی میگیره و بعدشم چون درک نمیکنم مسایل رو مجبورم کتاب رو از اول بخونم.

رقیه مصطفوی
رقیه مصطفوی
9 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد می دهم که تمام قسمت های این دوره را تا اخر پیش بروم و هرچیزی رو که یاد میگیرم اجرا کنم و تمرینهای هر قسمت را چندین بار انجام دهم

حمیرا
حمیرا
8 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من حمیرا تعهد میدم تا سه هفته بطور کامل مطالعه وعمل کنم

مجتبی
مجتبی
8 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد میدهم که تمام تمرینات این دوره را چندین بار انجام دهم

blooodcell
blooodcell
8 ماه قبل

سلام.من تازه با سایت شما آشنا شدم و خوشحالم از این موضوع من متعهد می شوم که تمام تمرینات این دوره رو انجام و با انگیزه ادامه دهم. برای توسعه فردی افزایش سرعت تندخوانی و یادگیری انشالله. ممنونم =)

kaz059297
kaz059297
8 ماه قبل

سلام وقتتون به خیر
من زهرا هستم، عاشق مطالعه هستم، دوست دارم با آموزش تند خوانی، بتونم کتابهای زیادی رو بخونم. با تشکر فراوان از زحمات شما 🌺

kaz059297
kaz059297
8 ماه قبل

با سلام واحترام من تعهد میدهم دوره های تند خوانی رو به صورت کامل ببینیم و تمرینات رو حل کنم. با سپاس

مصطفی
مصطفی
7 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد می دهم که تمام قسمت های این دوره را تا آخرش پیش می روم . هر چیزی را یاد می گیرم اجرا می کنم و تمرین های هر قسمت را چندین بار انجام می دهم.

پرنیان
پرنیان
7 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد میدهم همه قسمت های این دوره را ببینم و حتی اگر نیاز بودچند بار آن ها گوش کنم و تمرینات رو انجام بدهم

پرنیان
پرنیان
7 ماه قبل

پرنیان رضایی
اهل خوزستان
دانش اموزم
در حال حاضر هدفم اینکه تند خوانی رو بگیرم هدفم اینکه بتونم تمرکزم رو سر کلاس و هنگام درس خوندن زیاد کنم راحت تر و با لذت بیشتر درس بخونم و از مطالعه کردن لذت ببرم بدون اینکه نگران زمان باشم.
میخوام تند خوانی رو یاد بگیرم که دیگه آنقدر نگران زمان و اینطور چیزا نباشم و فقط از خوندن لذت ببرم این انگیزه منه

آخرین ویرایش 7 ماه قبل توسط پرنیان محمودی
زهرا
زهرا
7 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من زهرا هستم، معلمم و به یاری خدا میخوام تند خوان بشم و سرعت مطالعه ام رو ۳ برابر و حتی بیشتر کنم.

پریا عزیزی
پریا عزیزی
6 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد میدم که مطالب را کامل بخوانم و اجرا کنم

شقایق
شقایق
6 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد میدهم تا آخرش تمام تمرین هارو انجام میدهم

رویا روستایی
رویا روستایی
6 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد می دهم که وفادار بمانم و در مسیر پیشرفت جلو برم به قوت خداوند

فاطمه مرندی
فاطمه مرندی
5 ماه قبل

با سلام من در خواندن بسیار کند هستم می خواهم مهارت مطالعه سریع را یاد بگیرم ولی نمی تونم pdf یا صوتی را دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

احسان حسنی نژاد
احسان حسنی نژاد
5 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من باید نام داربشم دردنیا

فاطمه مرندی
فاطمه مرندی
5 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

با سلام من تعهد می دهم که تا آخر دوره باشم تمرینات را انجام دهم و فعال و کوشا تا ایجاد تغییرات یعنی ایجاد تند خوانی باشم

فاطمه مرندی
فاطمه مرندی
5 ماه قبل

امروز کمی ناامید شدم برای اینکه پیشرفتی در کارم نمی بینم با اینکه قراره ده دقیقه مطالعه تند خوانی نوشتم از ساعت ۵:۳۰ تا ۵:۴۵ دقیقه حتی بیشتر تلاش می کنم طرف صبح هم بیست دقیقه به خاطر اینکه هنوز مدارس امتحان هستش انجام می دم ولی پیشرفتی در کارم نمی بینم هر چند با نگاه و یک خودکار در دستم هم چیزی از مطالب نمی فهمم هر چند در پادکست نوشته نگران نباشید لطفا راهنمایی کنید

TT
TT
5 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

به نام خداوند مهربان
من تعهد میدهم تا اینکار را انجام دهم .

ملیکا
ملیکا
5 ماه قبل
من تعهد می دهم که..." بیشتر بخوانید

من تعهد میدهم که تمام فایل ها را نگاه میکنم و عمل میکنم.

ملیکا
ملیکا
5 ماه قبل

دانشجو…هدفم از تندخوانی افزایش تمرکز ، کیفیت و سرعت عملم تو مطالعه هست.

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×