مقاله بیندیشیم و ثروتمند شویم!

2 سال پیش
بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشیم و ثروتمند شویم!

بیندیشید و ثروتمند شوید

هر انسانی که هدف پول را شناخته باشد آرزوی بدست آوردنش را دارد. تنها کسانی که به فکر پول هستند، ثروت عظیمی انباشته می کنند. برای رسیدن به هدف پول یا هر هدف دیگری ناپلئون هیل در کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» دستورالعملی را ارائه می کند از ۶ مرحله کاربردی تشکیل شده است:

۱- در ذهن خود رقم دقیق پولی را که می خواهید تجسم کنید، کافی نیست که صرفاً بگویید: «من مقدار زیادی پول می خواهم». رقم پولی را که می خواهید دقیقاً روشن و مشخص کنید.

۲- دقیقاً مشخص کنید در مقابل پولی که آرزوی آن را دارید چه می خواهید بدهید، چه بهایی حاضرید بپردازید.ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید

۳- روز مشخصی را در نظر بگیرید و پولی را که آرزو دارید به دست آورید تعیین کنید.

۴- طرحی را ابداع کنید که به رؤیای شما تحقق بخشد و به یکباره شروع کنید؛ مهم نیست آماده اید یا نه، نقشه را عملی کنید.

۵- دقیق و مختصر مقدار پولی را که مایلید به دست آورید یادداشت کنید. تعیین کنید چه چیز را مایل هستید در مقابل بدست آوردن این پول بدهید. محدودیت زمانی برای دستیابی به آن را مشخص کنید و به طور واضح طرحی را که برای رسیدن و انباشتن این ثروت در نظر دارید شرح دهید.

۶- یادداشت خود را دوبار در روز با صدای بلند بخوانید. یک بار قبل از استراحت شبانه و یک بار هنگام برخاستن از خواب. همچنان که می خوانید خود را ببینید! حس کنید و باور کنید که آن ثروت را تسخیر کرده اید.
شاید غرولند کنید که غیرممکن است تصور کنید پولی را که هنوز به دست نیاورده اید، تسخیر کرده باشید. اینجا همان جایی است که اشتیاق سوزان شما به کمکتان خواهد آمد. چنانچه شما واقعاً مشتاق پولی باشید که می خواهید آن را بدست آورید، دیگر متقاعد کردن خودتان نسبت به اینکه آن را تصاحب خواهید کرد، دشوار نیست. هدف، خواستن پول است و مصمم بودن برای به دست آوردن آن.

ابزار کاربردی و مؤفق آمیز این ۶ مرحله، تجسم و تصویرپردازی است که شخص قادر می شود ببیند و درک کند که برای انباشتن ثروت نباید منتظر شانس، اقبال و آینده خوب بماند. باید بدانید که تمام کسانی که ثروت عظیمی بدست آورده اند در ابتدا قبل از اینکه به پول دست پیدا کنند رؤیاپردازی، آرزو کردن، خواستن، مشتاق بودن و برنامه ریزی داشتند.

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم ۱۵۰ کیلوبایت

 

پیشنهاد می کنم فیلم زیر را در رابطه با همین مقاله از باب پراکتور ببینید:

دانلود با حجم ۸۸ مگابایت

 

۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

بدون دیدگاه

اَه، بدشانسی آوردی
کد تخفیف 20%
دانلود یک فیلم کامل
کد تخفیف 30%
رفتی تو خاکی
کد تخفیف 60%
پووووووووچ شد
کد تخفیف 40%
یه مقاله بخون
ای بابااا پوچه که
کد تخفیف 50%
ایشالا دفعه بعد
یه مقاله بخون
کد تخفیف 55%
شانس خود را امتحان کنید
برای شروع بازی، کافیست ایمیل خود را وارد کنید
تا 3 بار می توانید بازی کنید!
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!