برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قدرت کلام – روز هشتم

983 مشاهده

فقط خدا می داند که چگونه اوضاع را درست کند. حتی هفت هزار کیلومتر دورتر، خداوند افرادی را دارد که دعا می کنند. برای همین است که شما می توانید در آرامش زندگی کنید. خداوند کنترل همه امور را در دست دارد.

یک استاد دانشگاه گروهی از دانشجویانش را برای سفری تحقیقاتی در دل طبیعت به کشور چین برد. در این سفر چند روزه، استاد دچار دل درد عجیبی شد و چون دردش شدیدتر شد، از یکی از دوستانش خواست که آمبولانسی خبر کند.

آن ها برگشتند و به شهر کوچکی رفتند که بیمارستان های بزرگی نداشت. مسئول بخش درمانگاه متوجه شد که آپاندیس استاد ترکیده است. سم داشت در بدنش پخش می شداما متأسفانه هیچ دکتری آن جا نبود. به دوست استاد گفتند که تقریباً هیچ کاری نمی شود برای بیمار انجام داد.

مسئول بخش به دوست استاد گفت «می توانم مقداری آرامبخش به او بدهم مثل قرص خواب، اما توصیه من این است که در این لحظات آخر با خانواده اش صلح و آشتی کند.»

استاد به دفعات دچار تشنج شد و مدام هوشیاری اش را از دست می داد و به دست می آورد.

این را هم بخوانید:  قدرت کلام - روز سوم

آن سوی دنیا، در آمریکا، پدر استاد که کشیش بود، موقع اجرای مراسم مذهبی در کلیسا، دچاره دلشوره عجیبی برای پسرش شد. کشیش سعی کرد احساسش را نادیده بگیرد اما نمی توانست.

سرانجام مراسم را متوقف کرد و رو به افراد حاضر در کلیسا گفت «باید برای پسرم دعا کنیم. اتفاق بدی افتاده است.» همه روی زانو نشستند و دعا کردند.

از آن طرف در چین، ساعت به وقت محلی دو بامداد بود که ناگهان یکی از معروف ترین جراحان کشور وارد درمانگاه شد. او همان جراحی بود که هر وقت رئیس جمهور آمریکا به چین سفر می کرد، همراهی اش می کرد. کارمندان درمانگاه از دیدن او شگفت زده شده بودند.

جراح گفت: «من برای مراقبت از آن مرد آمریکایی به این جا آمده ام.» جراح چینی با یک عمل جراحی، جان استاد را نجات داد.

جراح روز بعد به استاد که حالش بهتر شده بود، گفت: «آن دو مردی که دیروز به دفتر من فرستادی چه کسانی بودند؟»

این را هم بخوانید:  قدرت کلام - روز نهم

استاد پاسخ داد: «من هیچ کس را به دفتر شما نفرستادم، چون اصلاً کسی را در چین نمی شناسم. من فقط برای سفری چند روزه به این جا آمده بودم.»

جراح گفت: «خیلی عجیب است، چون دو مرد بسیار شیکپوش به دفترم آمدند. به نظر می رسید که از مقامات رسمی دولتند. آن ها گفتند که تو شخص بسیار مهمی هستی و من باید این موقع شب به اینجا بیایم و تو را عمل کنم.»

فقط خدا می داند که چگونه اوضاع را درست کند. حتی هفت هزار کیلومتر دورتر، خداوند افرادی را دارد که دعا می کنند. برای همین است که شما می توانید در آرامش زندگی کنید. خداوند کنترل همه امور را در دست دارد. او از آغاز، پایان را می داند. خدا می داند که شما یک هفته بعد، یک ماه بعد و حتی ده سال بعد، به چه چیزی احتیاج دارید. خوشبختانه او همین حالا هم از شما مراقبت می کند.

جملات تأکیدی روز هشتم

من ایمان دارم که آرزوی خداوند برای زندگی من در شرف تحقق است. هیچ انسانی، هیچ یأس یا بدبختی ای نمی تواند جلوی آن را بگیرد. خداوند برای هر مشکلی که سر راه من قرار می گیرد، راه حلی دارد. افرادی شایسته و شکست هایی به موقع در آینده ی من قرار دارند. من سرنوشتم را به بهترین نحو می سازم. این باور من است.

این را هم بخوانید:  قدرت کلام - روز اول

برای دریافت انگیزه مقاله متن انگیزشی روانشناسی جول اوستین را بخوانید

قسمت های دیگر را هم بخوانید:

blank
نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

این مطالب را هم حتما بخوانید:

نظر شما برای ما خیلی مهم است و تک به تک نظرات شما خوانده و بررسی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
× پشتیبانی