زندگینامه جول اوستین | جول اوستین کیست؟ + سمینارهای کامل 2024

بفرست برای دوستت
زندگینامه جول اوستین

فهرست مطالب

در این مقاله قرار است زندگینامه جول اوستین را مورد بررسی قرار بدهیم و با این کشیش خنده رو آشنا شویم. جول اِسکات اوستین (Joel Osteen) که در فارسی آن را جول اوستین یا جوئل اوستین یا حتی جول آستین هم می خوانند و می نویسند، متولد 5 مارس 1963 میلادی است. او نویسنده، کشیش و سخنران انگیزشی می باشد.

(تاریخ بروزرسانی: 1401/08/20)

زندگینامه جول اوستین

 

جول اوستین کیست؟

جول اوستین کشیش، نویسنده و سخنران انگیزشی می باشد. او متولد 5 مارس 1963 میلادی است که معادل 14 اسفند 1341 شمسی می باشد و 59 سال سن دارد.

جول اوستین هر هفته یکشنبه ها در کلیسای لیکوود جلوی 16 هزار نفر به مدت تقریبا 25 دقیقه سخنرانی می کند و قبل و بعد از این سخنرانی هم حدود ۹۰ دقیقه مراسم دعا و عبادت و خواندن آهنگ های انگیزشی – معنوی دارند که تمام این مراسم در کلیسای لیکوود (lakewood church) با حضور مخاطبان و همچنین به صورت لایو در کانال یوتیوب جول اوستین برگزار می شود.

همسر جول اوستین یعنی خانم ویکتوریا اوستین هم در این مراسم حضور دارد و در خواندن دعا و سخنان الهام بخش به جول کمک می کند.

پدر جول که یک کشیش بود، او را تشویق می کرد تا در کلیسا سخنرانی کند اما او نمی پذیرفت و علاقه ای نداشت. کلیسایی که بزرگترین کلیسای پروتستان (شاخه ای از مسیحیت) و در شهر هیوستون آمریکا واقع است.

در نهایت جول اوستین در سال 1999 پس از فوت پدرش کار پدرش را ادامه داد و به جای پدرش کشیش ارشد کلیسای لیکوود شد. او هیچوقت تصورش را هم نمی کرد که راه پدرش را ادامه دهد.

سخنرانی های هفتگی او توسط بیشتر از 7 میلیون بیننده در هفته و بیشتر از 20 میلیون نفر در ماه در بیش از 100 کشور دیده یا شنیده می شود.

او نویسنده کتاب های زیادی می باشد که هفت تا از این کتاب ها جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز به شمار می آیند که در ادامه به بعضی از کتاب های او اشاره می کنم.

مخاطبان جول اوستین به او لقب «کشیش خنده رو» را دادند و سخنرانی هایش را با تکنیک های فن بیان با جذابیت به خصوصی همراه می کند طوری که وقتی پای صحبت های او می نشینید گذشت زمان را احساس نمی کنید.

 

جول اوستین و کلیسای لیکوود

کلیسای لیکوود

همانطور که می دانید جول اوستین پس از فوت پدرش برای توسعه کلیسا نیاز به یک ساختمان بزرگتر داشت و پس از مدت ها تلاش و شکست های فراوان توانست به ساختمان کلیسای لیکوود دست پیدا کند. می دانید جول اوستین چطور به ساختمان کلیسای لیکوود به این بزرگی دست پیدا کرد؟ داستان جالبی دارد حتما پیشنهاد می کنم ویدیوی زیر را ببینید و از زبان خود جول بشنوید:

 

متن ویدیوی بالا

می دانید ما چگونه کلیسای لیکوود را پیدا کردیم؟

فقط با یک تماس تلفنی!!!

اینگونه کل ماجرا شروع شد. ما داشتیم تلاش می کردیم تا یک سالن سخنرانی بسازیم اما برای بار دوم زمینی که پیدا کردیم قبل از ما به فردی دیگر فروخته شد.

من کاملاً ناامید شده بودم. دیگر نمی توانستیم زمین دیگری پیدا کنیم. وقتی می بینید به روش خودتان نمی توانید به خواسته تان برسید، به خاطر این است که خداوند چیز بهتری را برای شما در نظر گرفته است.

جول اوستین و کلیسای لیکوود

ممکن است در آن لحظه نتوانی آن را ببینی، در این لحظه فقط باید به خداوند اعتماد کنی. یک روز بعدازظهر در دفترم مشغول انجام کارم بودم. دوستی که چندین سال بود با او حرف نزده بودم با من تماس گرفت. او گفت جول من یک ایده دارم، بیا برای ناهار بریم بیرون.

روز بعد هنگام ناهار او به من گفت که تیم بسکتبال راکتز از مرکز کامپک رفتند و لیکوود قصد دارد تا زمین را دوباره برای فروش قرار دهد.

وقتی این قضیه را شنیدم انگار دوباره جان گرفتم. می دانستم که باید پیگیر این قضیه شوم. زمین مال شهرداری بود. بعد از خوردن ناهار با شهردار تماس گرفتم. او یکی از دوستان خانوادگی ما بود. به او گفتم که ما علاقمند به خرید این زمین هستیم.

او گفت جول من فکر می کنم اگر کلیسای لیکوود در مرکز کامپک باشد، برای شهر هوستون خیلی خوب می شود. خداوند می داند که چطور افراد مناسب را سر راه شما قرار دهد. زمانی که مالکان آن دو زمین قبلی زمین شان را به ما نفروختند ناراحت شدم و به نظر عادلانه نمی آمد.

حقیقت این است که این کار را خودشان نکردند، بلکه خداوند خواست تا آنها زمین را به من نفروشند. آن زمین ها از همان اول قرار نبود که مال ما شوند.

اگر آنها کاری را که من می خواستم را انجام می دادند الان ما مرکز کامپک را از دست داده بودیم. لیکوود در آن سمت شهر در حال رشد بود. جایی که خیلی صنعتی بود و سالیان سال بود که شرایط خیلی بدی داشت.

سال های زیادی لیکوود در ساختمان های فلزی همراه با نیمکت های فلزی و پارکینگ شلوغ بود. اما ما ساختمان های چوبی قابل حملی برای نگهداری از کودکان هم داشتیم.

بعضی ما را دست کم می گرفتند و می گفتند شما استطاعت مالی کافی را ندارید و افراد لایقی نیستید. اما آمدن ما به اینجا مثل بیرون آمدن ما از سردرگمی بود و درواقع به جایی آمده بودیم که خداوند به ما قول داده بود.

این ساختمان در مسیر راه یکی از شلوغ ترین آزادراه های کشور بود. همچنین در یکی از زیباترین مناطق شهر بود. تیم بسکتبال راکتز در اینجا برنده دو دوره قهرمانی جام جهانی شده بود و الان اینجا تبدیل به کلیسای لیکوود شده است.

  مقاله ساخت عادت های پایدار


کلیسای لیکوود

مطالعه مقاله زندگینامه نیک وی آچیچ

 

جول اوستین و خانواده اش

نام همسر: ویکتوریا اوستین

نام پسر: جاناتان اوستین

نام دختر: الکساندرا اوستین


جول اوستین و خانواده اش

جول اوستین کتابی نوشته است به نام «Become a better you» که اخیراً به فارسی با نام «نسخه ی بهتر خودت» توسط ترجمه خانم «افسانه مقدم» و انتشارات «نسل نواندیش» به چاپ رسیده است.

او این کتاب را به خانواده خود یعنی همسر، پسر و دخترش تقدیم کرده است و در ابتدای کتاب در مورد آنها اینگونه نوشته است:

تقدیم به ویکتوریا، عشق من در زندگی

جول اوستین و همسرش

ممنونم که من را باور داری و تشویق می کنی تا کارهای بزرگتری انجام دهم. عشق، دوستی و روح مهربان تو تمام روزهای زندگی ام با تو را به هدیه تبدیل کرده است. بدون تشویق های تو به این جایگاه نمی رسیدم. به تو احترام می گذارم، تو را تحسین می کنم و مشتاقم باقی عمرم را با تو بگذرانم.

تقدیم به جاناتان، پسر عزیزم

جاناتان اوستین

ممنونم که چنین پسر شگفت انگیزی هستی! تو مهربان و محترم هستی و حس شوخ طبعی بی نظیری داری. هوش، ذکاوت و استعدادهایت من را شگفت زده می کند. اوقاتی را که با هم سپری می کنیم گنجینه ای گرانبها برای من است. تو قرار است تأثیری شگرف بر دنیای ما بگذاری. افتخار می کنم که تو را «پسرم» خطاب کنم.

تقدیم به الکساندرا، جواهر کوچک من

الکساندرا اوستین

ظاهری زیبا داری و باطنت هم زیباست. قلبی رئوف داری که از مهربانی و شفقت سرشار است. باهوش و بامزه و صدایی شبیه به فرشتگان داری. وقتی آواز می خوانی عشق خداوند را احساس می کنم. من به تو افتخار می کنم و همیشه اولین طرفدارت خواهم بود!

 

جول اوستین و پدرش

جول اوستین و پدرش

نام پدر جول اوستین، جاناتان اوستین می باشد. او در مورد پدرش می گوید:

پدرم در سن هفتاد سالگی فوت کرد. او می دانست روزی کشیش کلیسایی با هزاران نفر جمعیت خواهد شد. تا آن زمان در سال 1930 چنین موضوعی بی سابقه بود اما خداوند در نوجوانی این رؤیای بزرگ را در قلب او کاشت.

او چنین هدفی را برای خود انتخاب کرد اما سال ها طول کشید تا به آن برسد. پدر و مادرم در سال 1959 در لیکوود با 90 نفر شروع کردند. آنها مراسم های خود را در یک فروشگاه غذایی متروکه برگزار می کردند.

برای سیزده سال لیکوود خیلی رشد کمی داشت در حالی که پدرم تمام تلاشش را می کرد اما با وجود تمام آن تلاش ها لیکوود بعد از چندین سال هنوز کمتر از 200 نفر جمعیت داشت.

 

او می توانست فکر کند که:

«خدایا حتما من اشتباه الهام تو را فهمیدم، حتما آن هدف و آن رؤیایی که در قلب من کاشتی اشتباه بود. من فکر کردم تو به من وعده کلیسایی با هزاران نفر جمعیت را داده ای.»

اما او به جای این نگرش، تمام تلاش خود را انجام داد و سعی می کرد بهترین خود باشد تا اینکه چند سال بعد در سال 1972 خداوند درها را برای او باز می کند. مردم از شهرهای دیگر برای شرکت در مراسم های او می آمدند.

وضع به گونه ای شده بود که دیگر در آن مکان جا نمی شدند. بنابراین سالنی با ظرفیت هزار نفر ساختند، بعد دوهزار نفر و بعد چهارهزار نفر و بعد هشت هزار نفر و در نهایت به هدفی که انتخاب کرده بود، رسید.

پدرم ایمان خود را حفظ کرده بود، به خاطر اینکه خیلی طول کشیده بود، اعتراض و یا ناشکری نمی کرد. خیلی اوقات ما هم در طول مسیر رسیدن به اهدافمان ناامید می شویم اما باید وقتی دچار این بحران روحی می شویم به خودمان یادآوری کنیم که:

تمام این ها بخشی از روال کار است و باید این سختی ها را تحمل کنیم تا به انتهای مسیر و جایی که هدف مان قرار دارد، برسیم.

شما را به دیدن کلیپ زیبای زیر از جوئل استین در این مورد دعوت می کنم:

 

متن ویدیوی بالا

از مسیر فرار نکنید. مسیر چیزی نیست که بر علیه شما کار کند، بلکه آن برای شما کار می کند و شما را آماده می کند.

فرض کنید که یک خانم حامله بگوید حالا من نمی خواهم دیگر وزن اضافه کنم، من نمی خواهم از این لباس ها خارج شوم، این طوری نمی شود.

اگر ما نخواهیم که مسیر را طی کنیم، بچه ای نخواهیم دید. اهدافی وجود دارد که خداوند می خواهد شما به آنها تحقق ببخشید، اهدافی بزرگ، اهدافی خاص، اهدافی خارج از حد معمول.

او شما را برای آن انتخاب کرده است، لحظه موعود همین الان در آینده شما قرار گرفته است.

من از شما می خواهم که سهم کار خودتان را انجام دهید و بخواهید که از این مسیر بگذرید. اجازه ندهید ناامیدی ها شما را منصرف کنند. اجازه ندهید که تأخیرها شما را متقاعد کنند که آن اتفاق نخواهد افتاد.

فکرهایی که به شما می گویند پیشرفت نمی کنید را باور نکنید.

اجازه ندهید ناامیدی جلوی پیشرفت شما را بگیرد. شما این همه راه نیامده اید که حالا بایستید. شما به لحظه موعود نزدیک تر از آن هستید که بخواهید تسلیم شوید. دقیقاً قبل از به دنیا آمدن بچه سخت ترین لحظات است.

 

جول اوستین در مورد پدرش می گوید

در این بخش می خواهیم یک قسمت از ویدیوی مصاحبه با جول اوستین را که در بخش ویژه ی سایت قرار دارد را با هم ببینیم. در این ویدیو جول اوستین در مورد پدرش جان اوستین صحبت می کند و احتمالاً چیزهایی که می گوید را تا الان جایی نشنیده اید.

  راهنمای جامع انواع تمرینات مدیتیشن در 4 سنت اصلی

 

زندگینامه ارل نایتینگل را هم بخوانید

 

اولین سخنرانی جول اوستین

جول اوستین علیرغم میل باطنی اش برای سخنرانی در کلیسا جلوی مردم، وقتی پدرش هفته آخر عمرش را در بیمارستان بود، پا پیش گذاشت و درخواست پدرش را مبنی بر سخنرانی به جای او پذیرفت و یکشنبه ی آن هفته در کلیسا به جای پدرش سخنرانی کرد.

چند روز بعد یعنی جمعه ی همان هفته پدرش فوت می کند و از یکشنبه ی بعد رسما کشیش کلیسا می شود و این اولین سخنرانی او پس از فوت پدرش است که داستانی در مورد او تعریف می کند که می توانیم با هم ببینیم:

 

ویکتوریا اوستین کیست؟

ویکتوریا اوستین با نام اصلی ویکتوریا آیلاف متولد سال 1961 در ایالت آلابامای آمریکا می باشد. جول اوستین در سال 1987 یعنی در سن 24 سالگی با ویکتوریا که 2 سال از او بزرگتر است، ازدواج کرد.

ویکتوریا حرفه‌ی خود را به عنوان یک زن جوان با فعالیت در کسب و کار خانوادگی خود در زمینه‌ی جواهرات، شروع کرد.


جول اوستین و همسرش ویکتوریا

با ویکتوریا اوستین بیشتر آشنا شوید: زندگینامه ویکتوریا اوستین

سال‌ها بعد، ویکتوریا و جول اوستین با هم آشنا شدند و با هم ازدواج کردند. آن‌ها اکثر اوقات پدر جول را که کشیش بود، در مأموریت‌هایش به هند و سراسر دنیا همراهی کرده و در برخی از فقیرترین مناطق دنیا، خدمت می کردند.

در حال حاضر ویکتوریا هم در کلیسای لیکوود در کنار جول اوستین سخنرانی می کند. حاصل ازدواج آنها دو فرزند پسر و دختر به نام های جاناتان و الکساندرا می باشد.

جول و ویکتوریا به سرعت در بین مردم محبوب شدند و طرفداران زیادی را پیدا کردند به طوری که در طول یک سال مخاطبان آنها از 5000 نفر به 28000 نفر افزایش پیدا کرد و به گفته ی مجله ی فوربز کلیسای لیکوود بزرگترین کلیسای غیرفرقه ای آمریکا شناخته شد.

در سال 2003 این کلیسا توانست مرکز کامپک، جایی که پیش از آن تیم بسکتبال هیوستون راکتز ساکن آنجا بود را نیز بدست آورد و تا 18 ماه بعد مشغول بازسازی آنجا بودند. این کلیسا اکنون 16 هزار صندلی دارد.

 

جول اوستین و همسرش چطور با هم آشنا شدند؟

داستان آشنایی آنها را در ویدیوی زیر از زبان خود جول اوستین بشنوید:

 

متن ویدیوی بالا

من چطور با ویکتوریا آشنا شدم؟

وقتی که می خواستم برای ساعتم باتری بگیرم، می توانستم به هر مغازه دیگری بروم. صدها مغازه دیگر هم در هیوستون وجود داشت. اما کاملاً تصادفی به مغازه جواهرفروشی مادرش رفتم و ویکتوریا هم آنجا بود و با آغوشی باز منتظر من بود!

خداوند با کشیدن نخ هایم من را به آنجا هدایت کرد و اما من مجبور بودم به خدا کمک کنم تا ویکتوریا را نیز هدایت کند.

چه می خواهم بگویم؟

هیچ چیزی اتفاقی رخ نمی دهد، گام های شما توسط خدا هدایت می شود.

 

ثروت جول اوستین

دارایی خالص جول اوستین در سال 2017 به نقل از ویکی پدیا، بین 40 تا 60 میلیون دلار گزارش شده است. او به همراه خانواده اش در یک عمارت 5000 متر مربعی با ارزش تقریبی 10 میلیون دلاری زندگی می کنند.

با باب پراکتور هم آشنا شوید: زندگینامه باب پراکتور

دارن هاردی از جول اوستین می گوید


دارن هاردی یکی از نویسندگان و سخنرانان بزرگ موفقیت و کسب و کار، نویسنده کتاب پرفروش اثر مرکب را که می شناسید؟

او در کتاب دیوانگان ثروت ساز خود، داستانی در مورد جول اوستین تعریف می کند. او می گوید:

چندسال پیش وقتی با جول اوستین و همسرش در خانه شان در هیوستون تگزاس نشسته بودم، گیر داده بودم چیزی از این مرد با استعداد یاد بگیرم.

تنها سوالی که برای پرسیدن اش برنامه ریزی کرده بودم، این بود: «چه طور این کار را کردی؟ چه جوری توانستی سرپرستی این شرکت عظیم را به عهده بگیری و آن را رهبری و مدیریت کنی؟»

جواب، شیوه ی کارکردن مرا متحول کرد و وقتی آن جواب را به بقیه گفتم، آنها هم متحول شدند. جواب جول جزییات سفری بود که همه ی کارآفرینان باید طی کنند.

جول گفت:

«وقتی برای اولین بار این شرکت را از پدرم تحویل گرفتم، سعی می کردم همه چیز را انجام دهم، مجالس عروسی، ترحیم، غسل تعمید.

سعی می کردم همه کارها را خودم انجام دهم. بروشورها و تبلیغات تلویزیونی را ویرایش می کردم، نور صحنه را هم همینطور و در نتیجه کلیسا راکد شد.

کلیسا می توانست به اندازه ای رشد کند که وقت من اجازه می داد. من هم خسته شده بودم و در نتیجه کلیسا از حرکت ایستاد. چیزی باید عوض می شد.

به همین خاطر دوباره برگشتم و با خودم فکر کردم چه کار می توانم بکنم تا تفاوتی در کل کار به وجود آورد؟

و بعد فهمیدم که کار، کار آن ۲۵ دقیقه یکشنبه هاست که برنامه ی کشیش تلویزیونی شروع می شود و بعد در تمام دنیا به نمایش گذاشته می شود.

اگر این نمایش عالی باشد، همه چیز جلو خواهد رفت. بنابراین بی خیال کل کارها شدم و شروع کردم به تمرکز روی آن ۲۵ دقیقه.»

  خلاصه کتاب پول اثر آنتونی رابینز

این برنامه واقعی جول اوستین است:

چهارشنبه ها کل روزش را می گذارد به فکر کردن، جست وجو و یادداشت برداری در مورد چیزی که می خواهد یکشنبه در موردش حرف بزند.

پنج شنبه متن سخنرانی اش را واو به واو می آورد روی کاغذ. کل جمعه را می گذارد برای حفظ آن، همین.

شنبه متن سخنرانی را دو بار برای جمعی خصوصی در کلیسا می خواند.

یکشنبه؟ نور، دوربین، حرکت، بووم! جادویی ست. چون کل انرژی یک هفته اش را گذاشته است برای انجام دادن اش.

دوشنبه بیخیال کار می شود. فقط استراحت و آرامش،

سه شنبه کسب و کارش را رهبری می کند. به دفترش می رود و روی چیزی که انتظار دارد، نظارت و بررسی اعمال می کند.

در ضمن، سه شنبه ها روزی ست که مختص رسانه هاست. دو بار با او مصاحبه کرده ام و حدس بزنید چه روزی بوده؟ بله. سه شنبه.

 

معرفی کتاب های جول اوستین

1- کتاب هر روز پنجشنبه است

2- کتاب تفکر در سطح بالاتر

این کتاب را خودمان هم در نگرش نیک ترجمه کرده ایم. دوست دارید بخشی از آن را همینجا ببینید یا دانلود کنید؟

[دانلود ویدیو]

[دانلود پی دی اف فارسی]

[دانلود پی دی اف انگلیسی]

[دانلود صوت انگلیسی]

3- کتاب باز هم خدا هست

4- کتاب قدرت من هستم

این مطلب را بخوانید: خلاصه کتاب قدرت من هستم

5- کتاب انسان بهتر

6- تو می توانی اگر بخواهی

7- قدرت فیض

8- نسخه بهتر خودت

9- بهتر از همیشه زندگی کنید

10- آغازی دوباره

11- آرامش در پرتو ایمان

12- همه چیز به نفع تو پیش می رود

 

چطور کتاب های جول اوستین را پیدا کنم؟

اگر شما هم مثل من سری به کتابفروشی ها زده باشید و سراغ کتاب های جول اوستین را بگیرید، متوجه می شوید که هر جایی شاید نتوانید کتاب های جول اوستین را پیدا کنید.

شاید کمیاب به نظر برسند چون اینطور که متوجه شدم در ایران خیلی از افراد با او آشنا نیستند، حتی وقتی از فروشنده یا مسئول کتابفروشی سوال می کنم کتاب های جول اوستین را دارید، حتی اسم او را نشنیده اند، جالب است نه؟

ولی نیازی نیست ناامید شوید. اگر در کتابفروشی های سطح شهرتان نتوانستید کتاب های جول اوستین را پیدا کنید، راه های دیگری را می خوام به شما معرفی کنم:

1- می توانید به جای کتاب های چاپی، نسخه پی دی اف کتاب های جول اوستین را از سایت هایی مثل فیدیبو تهیه کنید.

2- می توانید در سایت های فروش کتاب آنلاین مثل سی بوک، آدینه بوک، نسل نواندیش، دیجیکالا و… نسخه چاپی آن را پیدا کنید.

3- می توانید به جای خواندن کتاب، سمینارهای اوستین با زیرنویس فارسی را ببینید. چون متوجه شده ام که خیلی از سرفصل کتاب های او در واقع عنوان سخنرانی هایی هست که هر هفته یکشنبه ها برگزار می کند و متن آن فصل با آن سخنرانی عیناً یکی هستند.

در سایت نگرش نیک بیش از 160 سمینار کامل تصویری با زیرنویس فارسی از جول اوستین قرار داده ایم که با داشتن اشتراک یکساله می توانید به تمام این سمینارها و همچنین سمینارهایی که تا یکسال آینده برگزار می شوند، با ترجمه اختصاصی نگرش نیک دسترسی داشته باشید.

4- حتی جول اوستین با کمک شبکه TBN برای برخی از کتاب هایش دوره های آموزشی تصویری نیز تهیه کرده است که در ادامه دو نمونه از آنها را به شما می گویم:

  • کتاب رهایی از افکار منفی (empty out the negative)

به جای خواندن این کتاب، می توانید دوره تصویری آن را با ترجمه اختصاصی نگرش نیک ببینید. اینجا کلیک کنید.

 

  • کتاب بهترین زمان زندگی شما در این لحظه (Your best life now)

به جای خواندن این کتاب، می توانید دوره تصویری آن را با ترجمه اختصاصی نگرش نیک ببینید. اینجا کلیک کنید.

 

جول اوستین انرژی مثبت است

جول اوستین در چند سال اخیر که در ایران توسط کتاب ها و سخنرانی هایش شناخته شد، تأثیر بسیاری روی همگان از جمله مخاطب های سایت نگرش نیک که با سخنرانی های او همراه بودند، داشت.

به نوعی جول اوستین انرژی مثبت است و هر وقت حرف های او را گوش می دهیم، می توانیم انرژی مضاعف و انگیزه زیاد برای پیش رفتن به سمت جلو بگیریم و همچنین ایمان به خدا را در ما تقویت می کند و می توانیم تصویر درست و زیبایی از خدا درون ذهن مان بسازیم و با او ارتباط فوق العاده صمیمی و قدرتمندی برقرار کنیم.

او در سال 2021 یک سمینار با عنوان انرژی مضاعف برگزار کرده است که قصد دارم این سمینار را به صورت کامل همینجا برای شما قرار دهم تا ببینید و لذت ببرید.

در واقع این سمینار، 88 امین سمیناری است که از جول اوستین در سایت نگرش نیک ترجمه شده است و مدت زمان آن حدود 26 دقیقه است:

 

سایت رسمی جول اوستین

آدرس سایت رسمی جول اوستین:

joelosteen.com

Rating 3.90 from 10 votes

آموزش پیشنهادی

جول اوستین

239 سمینار

105 ساعت

449000 تومان
guest
69 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمود
محمود
6 سال قبل

سلام مطالب بسیار جالب و تاثیر گذاری است.

rousa2020
rousa2020
5 سال قبل

سلام.من سالهاست مذهبم رو راهی برای رسیدن به خدا و سامات دادن زندگی انتخاب کردم….سالها تلاشم با رسیدن به صحبت های جناب اوستین نتیجه بخش شد.! اگر اون نبود بی شک راه من دورتر بود…
من از جمله خداوندا من ایمان دارم شروع کردم…وقتی الهامی و نویدی از اینده به قلب شما میفته فقط بگویید lord i believe!!!!
من با تکرار و احیای ایمانم توسط سخنرانی جول اوستین کل حقیقت اینده ام رو دیدم!! و متوجه پیشگویی هام شدم.قلبا درک کردم فانی قریب اجیب..خدا چقدر نزدیک است! فقط تقضا کنیم.لطفا. و کمی پافشاری طلوع خداوند در زندگی شما هم بسیار بسیار نزدیکه???????? درود خدا بر بنده برحق و سرافراز جناب جول اوستین.و سپاس از زحمات شما عزیزان

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  rousa2020
3 سال قبل

اصلا محشر این بَشر
دیگ نمیدونم چی بگم خددایی???

هستی
هستی
5 سال قبل

عالیه دوست عزیز????

اصغر
اصغر
5 سال قبل

با سلام جول استین بی نظیره چهره این فرد پر از ایمان و امید هست و با گوش دادن به سخنرانی های او در بیمارستان من جان و امید می گیرم بسیار مثبت اندیش شده و نسبت به گزارشات پزشکی ام دیگر حساسیت شدید مثل قبل ندارم چون به گفته جول خداوند دست و قلبم را گرفته و بهترین ها را برای من در نظر گرفته. وقتی سخنرانی های او را گوش می دهم اتفاقات خوبی برایم رخ می دهد ممنون از شما عزیزان

ن
ن
5 سال قبل

سلام مطالب شما بسيار عالي بود نور همراه شما

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
پاسخ به  ن
3 سال قبل

عااااااااالی و بی نظییییییییر

.......
.......
5 سال قبل

ایشون کشیش هستن و حول حرفهای ایشان در انجیل و کتاب مقدس است و موعظه هایشان از این هاست پس چه طور هیچ ربطی به کشیش بودنشان ندارو و البته هیچ ربطی به قران نداره و توجیه و دروغ گفتن و مکر ناراستی بسیار زشت است خداوند ما زنده است اوست که بذر امید نجات ماست

ترنم
ترنم
5 سال قبل

سخنان اقای استین خیلی به قلبم نشست و خیلی احساس ارامش دارم زمانی که کلیپ های ایشون رو میبینم و اعتقاداتم رو محکم تر کرده.
من خیلی دنبال افکار مثبت اندیشی بودم هیچ یک به اندازه حرف های ایشون انرژی بخش نیست. جون حرف های ایشون بوی خدا میده
ممنونم از خداوند که ایشون رو سر راهم قرار داد تا به خدا نزدیکتر بشم.

مبین
مبین
5 سال قبل

دادش ببین عاشقتم نمی دونستم از کجا سخنرانی هاشو بگیرم عاشقتم کتاب هاشو تو برنامه های مخطلف پولی کرده بودند بعد هم میگفتند کتاب ها رایگان هستند کتا بخونید!!
شاید یکی پولش نداره اخه من دنبال کتاب هاش میگشتم نا امید شده بودم کلا خیلی وقت بود کتاب خونه هم نداشت نمی دونم چرا ولی سخنرانی های ناقص میدیدم و در اخر کارم به این سایت رسید هزارن سپاس به خاطر این کار شما❤❤❤

Elahe
Elahe
5 سال قبل

سلام و خداقوت. من ایشون رو نمیشناختم و با خوندن این مقاله باهاشون آشنا شدم، بسیار جالبه که یک کشیش اینقدر محبوب مردم هست و واقعا سخنرانیش به دل میشینه

مهلا
مهلا
5 سال قبل

سلام
من کتاب هرروز پنج شنبه است رو خوندم و کتاب دیگه ای از ایشون خریدم به نام دنیای درون ترجمه کمال مرادی اما دیگه کتابی پیدا نکردم.
کارتون عالیه و حتما ادامه بدید…
موفق باشید?

محمدرضا محمدی
محمدرضا محمدی
5 سال قبل

جول اوستین سخنران و نویسنده و روانشناخت قهاری است.او با صحبت هایش انسان ها را به درک بهتر از خدا میرساند.زندگینامه او هم خود یک تعریفی از خدا در زندگی انسان هاست. چقدر خوب میشد که ما انسان ها به درک از این مورد برسیم که که دین ها و ایین های مختلف فقط برای شناخت بهتر خدا در زندگی ما ظاهر شدند.و من کتاب تفکر بهتر,زندگی بهتر از جوا اوستین رو به شما پیشنهاد میکنم. {زنگیتان سرشار از موفقیت}

ساسان
ساسان
5 سال قبل

سلام و عرض ادب
در مورد مطالب زيبايتان ممنونم ، من سخنراني از ايشان در خصوص شادي و شاد بودن و اينكه بزرگترين دزد زندگي ما نگراني است را گوش دادم و بعد از آن تصميم گرفتم هر روز كه سر كار مي روم جلو آينه كه مي ايستم تلقين به شادي و خنده نمايم بعد از گذشت دو ماه استرس ها و نگراني هاي من از بين رفت و به شادي واقعي رسيدم خدا را شكر
خواستم تجربه ام را از نيرو گرفتن از سخنراني آقاي اوستين را در اختيارتان بگذارم بازم سپاسگزارم

saeed
saeed
5 سال قبل

سلام. من یه کتاب از جول اوستین خوندم به نم باز هم خدا هست…واقعا زیبا بود اگه تونستین شما هم بخونید

محبوبه
محبوبه
5 سال قبل

سلام.کتاب نسخه ی بهتر خودت از جول اوستین نیز عالی ست

کمال
کمال
5 سال قبل

لطفا ترجمه سخنرانی جول اوستین درخصوص
You are fully loaded
رو اگر امکان داره برام بفرستید.
سپاس
@tekish

یوسفی
یوسفی
5 سال قبل

وقت بخیر
ضمن تشکر و دعای خیر برای مهیاوترجمه از این فرد خاص و مفید
ویدئو دوم در این صفحه(زندگی نامه جول اوستین و همسرش
) قابل دانلود نیست لطفا رفع بفرمایید
ممنون از شما

آیت
آیت
5 سال قبل

با سلام و تشکر. بسیار عالیست. خداوند را کاملا در نزدیکی خود میبینم و میتوانم با او مشورت نمایم. چشمانم را میبندم و خود را در شهر مکه احساس میکنم. این کلام محمد امین است که توسط مسیح مقدس بر زبان جول اوستین جاری است. موفق و سربلند باشید.

علی رباط
علی رباط
4 سال قبل

ممنونم از خلاصه و مفید بودن مطالب خیلی لذت بردم و لینک شما رو توی گروه های با ارزش مثبت فرستادم عالی بود مطالب

Parisa
Parisa
4 سال قبل

ممنون واقعا عالییییییه خیلی از خواندن کتابی که تهیه کردید لذت بردم سخنرانی ها هم عالی بود و از نظر روحی واقعا نیاز داشتم کتاب قدرت من هستم از جوئل اوستین خوندم واقعا عالیه امیدوارم همیشه موفق باشید بهترینها را از خداوند برای شما می خوام

نرگس سیدی
نرگس سیدی
4 سال قبل

از سایت خوبتون ممنونم…چند سال است به دنبال سخنرانی های کامل ایشون هستم…

زهرا
زهرا
4 سال قبل

ممنون از اطلاعات خوب و با ارزش شما.پاینده بمانید

طاهره مسافری
طاهره مسافری
4 سال قبل

من پیج شما رو دنبال می کنم. راه تاثیرگزاری رو در پیش گرفتید. ممنونم

Soniya
Soniya
4 سال قبل

اطلاعات عالی وکارآمدهستند…ممنون اززحماتتون

امیر
امیر
4 سال قبل

سلام
احتراما” سپاس فراوان از زحمات ارجمند، موثر و مفید جنابعالی،
جول اوستین، از سخنرانان بزرگ و تاتیر گذار دنیاست که زیر نویس های جنابعالی
سخنان ایشان را برای مستمعین قابل استفاده و کاربردی نموده است.
موفق و موید باشید.

آزاده رحیمی نیا
آزاده رحیمی نیا
4 سال قبل

سلام، صفحه شما خیلی مفید بود.
جول اوستین را هم می شناسم. بسیار عالی هستند.
فقط یک سوال، ایشون میگن خداوند تک تک روزهای زندگی ما و جزییات سرنوشت ما را از قبل طراحی کردند و من هم قبول دارم.

از طرف دیگه میگن کلام ما باعث آفرینش اتفاقات در زندگی ما میشود. خب این تناقض داره و من این را نمیفهمم!!!

لطفا توضیح بدهید. ممنون و سپاس

علی
علی
4 سال قبل

سلام من سایت شما رو توی اینستا دنبال میکنم واقعا اموزنده وامیدواره کننده س مخصوصا برامنی که تازه بزرگتری شکست زندگیمو خوردم وروحیه و همه چیمو باختم ولی خداروشکر ازروزیکه وارد سایت شما شدم واقعا دیدم عوض شد از خدا ممنونم که منو باسایت شما اشنا کر وازشمام تشکر میکنم

سحر رجب پور
سحر رجب پور
4 سال قبل

خیلی خوب بود، کلا جول اوستین خیلی خوبه، جالبه اکثر مطالبی که میگه حرفایی که میزنه انگار برای شخص من میگه، برای من هم اتفاق میافته و وقتی نگرش درستش رو بهم میگه من میتونم دفعه بعد که اون اتفاق برایم میفاته با نگرش درست تری بهش واکنش نشان بدم.
واقعا ممنونم از سایت خوبتون که انقدر مطالب فوق العاده ای رو بااهمون به شتراک میذارید

خدابنده
خدابنده
4 سال قبل

برای من خیلی خوب بوده، بیشتر با خدا ارتباط برقرار کردم، بیشتر اطرافیانم رو درک کردم وعده خداوند رو دادم و پیج اینستاگرام و سایتتون رو به دوستان معرفی کردم دارن دنبال می کنن. خودم توی واتساپ هرروز استوری میکنم بخونن، ایمانم به خدا بیشتر شده از خدا میخوام درامدی بهم بده که بتونم قرضامو صاف کنم الان بیکارم، از جول اوستین و دستاندرکاران واقعاً سپاسگزارم، خداروشکرت

ندا قربانیان
ندا قربانیان
4 سال قبل

جول اوستین انرژی فوق‌العاده ای میده حالتو خوب میکنه جذبت میکنه اولین الگوی کاملی که هیچ فرقه و مذهبی رو زیر سوال نمی‌بره گارد نداره و باعث میشه واقها سخنرانی‌هاشو بدون مقاومت گوش بدی اینکه واقعا تعصب نداشته باشی و در عمل هم نشون بدی مذهب و دین انسانیت اون موقع تاثیرگذاری ممکن نیست سخنرانی خود جول اوستین رو گوش بدی و حالت خوب نشه نوقت

ناشناس
ناشناس
4 سال قبل

چند وقتی هست که باهاش آشنا شدم.وقتی سخنرانی اول و دوم رو دیدم دیگه نتونستم کنار بذارمش…تقریبا هر روز میبینمش و راجع به حرفهاش فکر می کنم …خیلی دوستش دارم .حس می کنم حرف دلمو میزنه

ثریا
ثریا
4 سال قبل

سلام وققتون بخیر عالی بود من واقعا لذت بردم مرسی از این مقاله کامل
اگر دوست داشتید میتونید این سرچی که من زدم هم به لیستتون اضافه کنید. توی کتابراه بود دنبال کتاب های جول اوستین بودم که دیدم یه کتاب با ترجمه فوق العاده و روان موجود هست با نام “الطاف خداوند در تاریکی های زندگی” خاطرم نیست مترجم کی بود اما دیدم توی لیستتون دیجی کالا و شهر کتاب آنلاین رو معرفی کردین اما کتابراه نبود. بازم ممنون

فاطمه
فاطمه
4 سال قبل

اگه ۹۹ را از ۴۱ کم کنیم میشه ۵۸ ها؟؟
ایشون ۵۸ سالشونه نه ۵۶ سال.

آریا
آریا
3 سال قبل

سلام ممنون از زحماتتون
من کتاب صوتی قدرت من هستم رو گوش دادم و واقعا تاثیر خوبی ازش گرفتم
امیدوارم بقیه مردم هم بتونن از این جور کتاب ها استفاده کنن و زندگی بهتری داشته باشن
همچنین آرزوی موفقیت های بیشتری برای جول و خانواده دوست داشتنی اش دارم
انشاالله همه ما در پرتو محبت خدا قرار بگیریم

سوران عبدالله
سوران عبدالله
2 سال قبل

به نام حضرت دوست
یادمان باشد، ان مع العسر یسرا یعنی که هم سختی و تنگنا برامون پیش خواهد آمد و هم شادی و رفاه و آسانی.. ؛
یا ایها الانسان انک کادح الی ربک کدحا فملاقیه یعنی ای انسان! تو بسیار محنت و رنج و سختی خواهی دید و آنوقت به ملاقات خدایت لایق می شوی؛
و بارها آزموده می شوی با سختی، با آسانی، با سلامتی، با مریض احوالی، با رشد، با تنزل، با دارایی و رفاه، با رکود و نقص، با تاریکی ها و روشنی های بسیار، تا سره از ناسره و نیک از بد و راست از ناراستت مشخص بشود..
هرگز بهشت آرامش ، مسیر سرراست و بی حاشیه و آسانی نخواهد داشت. پس اگر در مسیر زندگی ات سختی پیش آمد نومید نشو و بدان این خود زندگی است و متعلق به این جهان و البته گذراست. امیدواری ، برای دیگران بساز تا خدا برایت امید نگه دارد. و به زندگی دیگران شادی ببخش تا خدا برایت شادکامی به بار آورد. هر جوره ممکن است (و نه حتما) که آزموده شوی تا کیفیت و راستی ات مورد قضاوت و عبرت خودت و دیگران قرار گیرد.
بالقوه بدبختیم و بالقوه خوشبخت؛ انتخاب های ما ما را به سعادت یا شقاوت رهنمون اند..

درسته اسلام دین بشارت هاست و سخن نیکو گفتن ها، اما یادت باشد که زندگی مال هیچ کس خاصی نیست و وعده ی حق خدا این است که آزموده خواهی شد. اگر سختی باشد که برای نا اهلان، عذاب و برای اهلان ، آزمون ،محاسبه می شود . نباید فکر کنیم که در این دنیا بهشت را به دست خواهیم آورد، چون تمام زیبایی های این دنیا فانی و زودگذر اند و ماندنی، فقط نیکی و نام نیک است برای جهان ابدی.
این دنیا و تمام زیبایی هایش فقط سبب غرور و غفلت است و مسوولیت ما انسان ها نیک ماندن در تمام شرایط. و انتظار داشتن به نیک و بد پیش آمدها.
درسته سلامتی و فراغت آرزو و خواهش هر انسان سلیم العقلیه، اما واقعا همیشگی نیست و هر لحظه ممکنه در اوج عزت دنیایی، به اوج خواری دنیا مبتلا شویم و تمام‌ دارایی های مان را از دست بدهیم.. موقع مرگ سه چیز کنارمان خواهند بود و تنها یکی از آن ها با ما می ماند؛ خانواده، دارایی ها و اعمال مان؛ مال و فرزندان و خانواده و دوستان مان، می روند و ما می مانیم و کارهايی که کرده ایم و بس!
باید در تعادل زندگی کنیم و نه نه صرفا سهل گیریم ونه صرفا سخت..مقام و القاب دنیایی گذرایند و نام نیکو ،ماندنی!
آری زندگی، در ابدیت خواهد ماند و این دنیا صرفا شبیه کابوسی است یا رویایی که فقط فریب و غرور و هیاهو و بی خبری است..
ما از پیامبران که برترین انسان ها بوده اند بیشتر نیستیم که همه در مسیر زندگی رنج ها دیده اند و تنهایی ها چشیده اند، اما نومید نشده و دست از مقاومت برنداشته اند.
نه جسم شان را شخصا آزرده اند و نه به فربهی شکم پرداخته اند؛ تعادل را در زندگی داشته اند و دعوت تمام ادیان یکی بوده و به یکی شدن و پرستش خدای بزرگ آفریدگاری که بازگشت مان به سوی هم اوست..
حرف ها و مسیر راه قرار نیست همیشه انگیزشی و تشویق باشد، چرا؟ چون انسان موجود چندگانه ای است و عصیانگر و ناسپاس و در هر موقعیتی که برایش پیش بیاید به طغیان و نافرمانی از حقیقت روی می آورد و به تطمیع اوامر نفس خویش مشغول‌ می شود و منافع خودش برایش اولی است. چون انسان کوچک و حقیر است در بعد نیازمندی هایش. اما وقتی به خدا وصل می شود، بعد روحانی اش رشد پیدا می کند و آنوقت تمام‌ هستی دست به دست هم می دهد تا او از درون راضی و آرام شود با تمام کاستی های مادی..
این زندگی واقعی است و نه شعاری و ایده آل، با تمام‌ کاستی ها و رنج و مشقاتش..
خوش به سعادت صبرکنندگان از گناه و غرور در فقر و ثروت و ودر توانمندی و ناتوانی..
انسان یا با وعد و وعید قانونی را انجام می دهد ، یا از ترس عواقبش و یا از سر اشتیاق و محبت؛
که مقام پرهیزگاران از سر شوق، چیز دیگری است..
سعی کنیم فارغ از این که چه سرنوشتی سر راه مان خواهد بود، نیکی درون مان و امیدمان را از دست ندهيم هرچند گاهی نومیدی ما را بیازارد!
به سبب بدی های مان، از خوبی های خودمان نومید نشويم و به امید نیکی های مان بمانیم؛ ما لایق خوب بودنیم..
وقتی خدا با آن همه بزرگی ما را دوست دارد و کنارمان است.

MHM
MHM
2 سال قبل

???خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت عالی هست.

لیلا مقدم
لیلا مقدم
1 سال قبل

مدتی قبل خیلی ناگهانی متوجه تغییرات پیش سرطانی بدخیم در قسمتی از بدنم شدم – روزهای خیلی تاریک و سختی رو میگذروندم و کاملا ناامید بودم تا اینکه خیلی اتفاقی با پیج جول اوستین اشنا شدم و خدا میدونه که چقدر کمک کننده بود برای من و با ارامش بیشتری درمانم رو ادامه دادم تا اینکه کاملا بهبود پیدا کردم . توی تعدادی از سخنرانی هاش میگه پادشاه هستی خداوند هست و تمام امور در نهایت توسط خداوند مدیریت میشه و اگر گزارش های پزشکی تون ناامید کننده هست شما امیدتون به خداوند و قدرتی که قراره از راه غیرطبیعی مشکل شما رو حل کنه باشه. فوق العاده کمک کننده بود برام .

کاربران ناشناس
کاربران ناشناس
1 سال قبل

ممنون از مقاله جامع تون، سخنرانی های جول اوستین رو از کجا می تونم با ترجمه ببینم؟

جواد حسینی
جواد حسینی
1 سال قبل

عالی بود آقای باقرپور عزیز

mersad rajabi
mersad rajabi
1 سال قبل

میشه یه کد تخفیف برای خرید اشتراک یکساله بهم بدین تا بتونم سمینارهای جول استین رو دریافت کنم؟ راستی ممنون میشم بگین چندتا سمینار از جول اوستین گذاشتین و اینکه با ترجمه است یا دوبله است؟ متشکرم

لیلا
لیلا
10 ماه قبل

سلااااام،ممنونم بابت معرفی و زندگی نامه ی آقای اوستین،من کتاب بهترین نسخه ی خودت باش رو خوندم و به جرات میتونم بگم بهترین کتاب انگیزشی بود که تا بحال خوندم،خیلی تاثیر گذار و عمیق نوشته شده میتونم بگم نگاه من رو به زندگی به کل عوض کرده و دارم تبدیل به یه زن موفق و باانگیزه میشم،چیزی که تابحال دوس داشتم بشم ولی موفق نمیشدم….

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×