برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قدرت کلام – روز دهم

3161

باید به خاطر بیاورید که کاری را که ممکن است شما در چندین سال انجام دهیم، خداوند در کسری از ثانیه انجام می ده.

اگر نگران هستید که وقت کافی برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان ندارید، باید به خاطر بیاورید که کاری را که ممکن است شما در چندین سال انجام دهید، خداوند در کسری از ثانیه انجام می دهد.

به طور معمول شاید بیست سال طول بکشد تا شما بتوانید قسط های خانه تان را پرداخت کنید، اما خوشبختانه کار خداوند تسریع بخشیدن امور است. او می تواند با یک زنگ تفریح به موقع، شما را سی سال جلو بیندازد.

باید به خاطر بیاورید که کاری که ممکن است شما در چندین سال انجام دهید، خداوند در کسری از ثانیه انجام می دهد.

دلگرم باشید؛ خداوند یکتایی که ما می پرستیم، می داند که چگونه قوانین طبیعی را سرعت ببخشد. او می تواند شما را سریع تر از آنچه تصورش را می کنید، به پیش ببرد.

جملات تأکیدی روز دهم

من ایمان دارم که به محض اینکه به خداوند توکل کنم، او هم برنامه اش را برای زندگی ام تسریع می بخشد. من زودتر از آنچه فکرش را بکنم به آرزوهایم خواهم رسید. دیگر غلبه بر یک مشکل، از زیر بار قرض درآمدن با ملاقات با یک فرد شایسته، سال ها طول نخواهد کشید. خداوند سریع تر از قبل کارها را انجام می دهد. او پیروزی را زودتر از آنچه فکرش را بکنم به من عطا می کند. او نعمت هایی به من می بخشد که سال ها مرا جلو می اندازند. این باور من است.

برای دریافت انگیزه مقاله متن انگیزشی روانشناسی جول اوستین را بخوانید

قسمت های دیگر را هم بخوانید:

نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

نظر شما برای من خیلی مهم و ارزشمند است و خودم شخصا نظر شما را جواب می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
× پشتیبانی