قدرت کلام – روز نهم

بفرست برای دوستت
جول اوستین

فهرست مطالب

وقتی شما به کوچک ترین چیزها ایمان داشته باشید، خداوند چیزهای بزرگ تری به شما می دهد، وقتی با ایمان کامل زندگی کنید، باور دارم که روز پاداشتان به زودی از راه می رسد.

یکی از دوستانم به نام ساموئل همیشه در آرزوی شروع کاری برای خودش بود. او سالیان متمادی وفادارانه به کارفرمایش خدمت کرده و همیشه در حال انجام دادن کار خیر بود. او نه تنها به همه دلگرمی می داد، بلکه اگر کسی در خانه اش به تعمیرات نیاز داشت، ساموئل به کمکش می شتافت و کسانی را که می خواستند به فرودگاه بروند با ماشینش می رساند. روحی بسیار بخشنده داشت.

چندی قبل، یکی از دوستان از او خواست تا با هم برای شام بیرون بروند. ساموئل با خود گفت که این فقط دیداری ساده برای یادآوری خاطرات گذشته است اما آن دوست پیشنهاد کاری جدیدی برای ساموئل به همراه داشت. ساموئل گمان کرد دوستش می خواهد نظر او را بپرسد و شاید کمی نیاز به دلگرمی داشته باشد، اما دوستش گفت «نه، من دلگرمی تو را نمی خواهم. بلکه می خواهم شریک کاری ام شوی و پنجاه – پنجاه در سود شرکت با هم سهیم باشیم.»

  مقاله آگاهی از گنج درون

ساموئل واقعاً هیجانزده شد.

ساموئل گفت: «بسیار مشتافم، اما من مثل تو سرمایه ای ندارم. نمی توانم مثل تو پنجاه درصد سرمایه وارد شرکت کنم.»

دوست تاجر گفت: «نگران آن نباش. من به سرمایه تو نیازی ندارم. فکر همه چیز را کرده ام. چون تو همیشه در حق من خوبی کرده ای، دلم می خواهد لطفی در حقت کرده باشم.»

حالا ساموئل مالک پنجاه درصد سهام از یک شرکت در حال رشد بود. رؤیای او داشت محقق می شد. ماجرا از چه قرار بود؟ ساموئل وارد آن لحظه ای از لطف الهی شده بود که خداوند از قبل برایش درنظر گرفته بود.

خداوند چیزهای فوق العاده ای در آینده شما قرار داده است.

یک کار خوب جلوی پایش افتاده بود. خداوند چیزهای فوق العاده ای در آینده شما قرار داده است. او درهایی را به رویتان می گشاید که بیش تر از آنچه فکرش را بکنید، باز می شوند. او می تواند فرصتی فراتر از تصورتان را جلوی پایتان بگذارد.

  جملات انگیزشی باور از جول اوستین | آپدیت شده 2022 + ویدیو

ممکن است فکر کنید توانایی هایتان محدود است، هرگز نمی توانید به رؤیاهایتان جامه عمل بپوشانید، نمی توانید اقساط خانه تان را بپردازید و هرگز نمی توانید چیزی برای فرزندانتان به ارث بگذارید. اما شما نمی دانید خداوند پیشاپیش چه چیزی را برایتان آماده کرده است. شما نمی دانید که پروردگار دارد چه چیزهای بی نظیری را وارد زندگیتان می کند.

در کتاب مقدس آمده که چگونه خداوند پاداش ایمان شما را می دهد. طبق انجیل متی، وقتی شما به کوچک ترین چیزها ایمان داشته باشید، خداوند چیزهای بزرگ تری به شما می دهد، وقتی با ایمان کامل زندگی کنید، باور دارم که روز پاداشتان به زودی از راه می رسد.

خداوند کسانی را که در جستجوی اویند پاداش می دهد. اگر با ایمان بوده اید، اگر بخشش و خدمتی کرده اید، خداوند می گوید «روز پاداشت در راه است.»

او می خواهد لحظه رحمتش را که در آینده ات قرار داده، به سمتت سرازیر کند. تنها کاری که خداوند باید انجام دهد این است که با یک نفر صحبت کند و آن وقت تمام زندگی شما در جهت بهتر شدن تغییر می کند.

  مقاله بهبود روابط با همسر از جول اوستین

جملات تأکیدی روز نهم

من ایمان دارم که برکات غیرمنتظره ای دارند به سویم می آیند. من با گام هایی رو به جلو سعی می کنم از این برکات به نحو احسن استفاده کنم. خداوند درهای خارق العاده ای را به رویم باز خواهد کرد. او با افرادی شایسته، درباره من صحبت خواهد کرد. وفور و فراوانی، الطاف بی شمار و رشدی فزاینده را در زندگی ام خواهم دید. این باور من است.

قسمت های دیگر را هم بخوانید:

Rating 4.50 from 2 votes

آموزش پیشنهادی

جول اوستین

230 سمینار

100 ساعت

449000 تومان
guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رضا فرجامی نیکو
محمد رضا فرجامی نیکو
3 سال قبل

سلام وعرض ادب . خداوند راشاکر و سپاسگزارم که بوسیله بندگان خاصش من را به این سایت هدایت کرد تا من نیز نگرش خود را نسبت به دنیای خود تغییر دهم و به این درک برسم که هیچ چیز در این دنیا بیهوده نیست به خصوص من که اشرف مخلوقات اویم وبنده خاص او . از شما عزیز هم تشکر میکنم که با راه اندازی این سایت موجبات شادی من وهمه مخاطبانتون رو فراهم کردین ازخدای متعال بهترینها را برای شما آرزومندم

مهدی یعقوبی
مهدی یعقوبی
2 سال قبل

سلام. زنده باد.
سایتتون عالیه. همیشه موفق باشید

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×