استیو هاروی

شکرگزاری به جای منفی بافی – استیو هاروی

شکرگزاری

استیو هاروی در این ویدیو (زمان: 03:34) در مورد پر کردن ذهن با شکرگزاری به جای چیزهای منفی صحبت می کند. او برای کنترل ذهن در این ویدیو به شما دو کتاب برای مطالعه نیز پیشنهاد می کند.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

شما می توانید ذهن تان را کنترل کنید، این متعلق به شماست. این مال شماست. شما کاپیتان هستید، شما ارباب هستید، شما سرکارگر هستید، شما ژنرال هستید، شما رئیس هستید. کنترل ذهن تان را به هیچکسی نسپارید، مخصوصاً به شیطان.

به شیطان اجازه ندهید وارد ذهن تان شود و ایفای نقش کند و کاری انجام دهد. چون او فقط یک مأموریت دارد و آن هم این است که شما را از مسیر خارج کند، وادارتان کند که اینطور فکر کنید که غیرممکن است، وادارتان کند که اینطور فکر کنید که خدا صدای شما را نمی شنود.

او کارش این است که شما را نابود کند، کارش این است که مطمئن شود که شما به آن کسی که خدا می خواهد، تبدیل نخواهید شد. این مأموریت شیطان است.

حالا اگر شما به شیطان اعتقاد ندارید، این گفت و گو برای شما نیست. اگر به خدا اعتقاد ندارید، این گفت و گو برای شما نیست.

  ذهنیت خود را تغییر بده - استیو هاروی

من روی صحبتم با شما نیست. روی صحبت من با افرادی است که ذهنیتی معنوی دارند. از آنجایی که می توانید کنترل ذهن تان به دست بگیرید، من مطالعه این دو کتاب را به شما توصیه می کنم:

1- کتاب قدرت تفکر مثبت اثر نورمن وینسنت پیل

2- کتاب جادوی فکر بزرگ از دیوید شوارتز

به شما یاد می دهند که ذهن تان چطور کار می کند. زمانی که این موضوع را درک کردید، می توانید هر چیزی را تغییر دهید. متوجه می شوید؟

منفی ها… اجازه بدهید این موضوع را به شما بگویم و بعد بروم. منفی ها… شما می توانید از خودتان در برابر چیزهای منفی محافظت کنید و این چیزی است که اکثر افراد را متوقف می سازد. افکار منفی.

شما می توانید ذهن تان را پُر از افکار منفی کنید. این یک تمرین ساده ی واقعی است که می توان انجام داد. من هر روز صبح قبل از اینکه از خانه خارج شوم، این کار را انجام می دهم. پس به عنوان یک فرد مثبت از خانه خارج می شوم. 

من گاهی اوقات خسته می شوم اما این با منفی بودن متفاوت است. خسته می شوم چون گاهی اوقات از لحاظ منفی کاملاً در کارم غرض می شوم. اما به جای پُر کردن ذهن تان با چیزهای منفی، می توانید آن را با یک چیز ساده پُر کنید، «شکرگزاری».

  از سختی ها عبور می کنی - استیو هاروی

شکرگزاری، منفی بافی را پاک می سازد. به شما نشان می دهم که چطور کار می کند. اگر صبح بیدار شوید و به افکار منفی فکر کنید، امروز روز من نیست، از دنده چپ بیدار شدم… هر دفعه در طول روز احساس کردید در حال انجام این کار هستید، همانجا متوقف شوید.

برای چند لحظه دست از کار بکشید و هر چیزی را که به خاطرش شکرگزار هستید، در ذهن تان مرور کنید، نه هر چیزی که می خواهید، بلکه هر چیزی که در حال حاضر دارید چون چیزی که الان دارید باارزش و واقعی هست.

شما فقط خیلی وقت است که لیست موهبت هایتان را مرور نکرده اید و فهرستی از آنها درست نکرده اید.

 اما واقعیت این است که شما می توانید راه بروید، این یک موهبت است.

 واقعیت این است که شما امروز از خواب بیدار شدید، این هم موهبتی دیگر است.

 واقعیت این است که شما می توانید ببینید، فکر کنید، استدلال کنید و این هم موهبتی دیگر است.

  11 نکته برای موفقیت - استیو هاروی

 این واقعیت که می توانید خودتان جایی بروید و برای خودتان غذایی بگیرید بخورید هم موهبتی دیگر است.

 این واقعیت که می توانید کلیدی را بچرخانید و وارد جایی که آن را خانه می نامید، بشوید هم موهبتی دیگر است.

 توانایی دیدن رؤیا هم یک موهبت دیگر است.

 این واقعیت که شما فرصت سر و سامان دادن به اوضاع را دارید هم یک موهبت دیگر است.

 این واقعیت که شما زیبا هستید هم یک موهبت دیگر است.

 این واقعیت که شما به همین اندازه سالم هستید، یک موهبت دیگر است.

من دارم با شما صحبت می کنم و حتی شما را نمی شناسم. می توانم به شما 50 مورد بگویم که همین الان می توانید به خاطرش شکرگزار باشید. در حالی که حتی شما را نمی شناسم.

شروع کنید ذهن تان را با شکرگزاری پُر کنید. این کار همه چیز را برای شما تغییر می دهد. خدا خوب است رفیق شما باید به او یک فرصت بدهید که خودش را به شما نشان دهد، متشکرم از حضورتان.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها