مصاحبه تام بیلیو با دیوید گاگینز

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دیوید گاگینز

49000 تومان

تکمیل شده

2018

5 قسمت

۰۰:۵۰:۴۱

زیرنویس

دانلودی

دیوید گاگینز

49000 تومان

تکمیل شده

2018

5 قسمت

زیرنویس

۰۰:۵۰:۴۱

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

49000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  دوره آموزشی تندخوانی

Rating 3.96 from 28 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های مصاحبه تام بیلیو با دیوید گاگینز از قسمت ۱ تا ۵ در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

به یک مصاحبه دیگر با افراد موفق خوش آمدید. در این مصاحبه، تام بیلیو (impact theory) با دیوید گاگینز نویسنده کتاب «نمی توانی به من آسیب بزنی» مصاحبه می کند.

دیوید گاگینز نویسنده، ورزشکار، سخنران بازنشسته نیروی دریایی و تنها عضو نیروهای مسلح ایالات متحده است که تمرینات تخصصی نیروی دریایی (دو هفته تمرین فشرده)، تکاور ارتش ایالات متحده (جایی که به عنوان سرباز افتخاری فارغ التحصیل شد) و آموزش کنترل کننده هوایی تاکتیکی نیروی هوایی را تا پایان گذرانده است.

او بیش از ۶۰ ماراتن سه گانه و فوق سه گانه را به پایان رسانده است. گاگینز در ۲۰ ژانویه ۲۰۱۳ رکورد ۲۴ ساعته گینس را شکست. او در سومین تلاش خود با انجام ۴۰۳۰ تکرار رکورد را شکست و مجله اوت ساید وی را به عنوان آماده ترین مرد (واقعی) در آمریکا نامگذاری کرد.

این مصاحبه جذاب، پر از استرس!!! و هیجان را از دست ندهید.

نقشه راه انگیزه

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×