جان آساراف

4 گام برای تمرین ذهن و کسب پول بیشتر – جان آساراف

آموزش مغز برای کسب پول بیشتر

جان آساراف در این ویدیو (زمان: 06:00) در مورد آموزش مغز برای کسب پول بیشتر صحبت می کند. او 4 گام برای تمرین مغز می دهد که باعث می شود مغز را تحریک کند تا به اهداف مالی ای که دارید، برسید.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

خب من می خواهم یک داستان برای شما تعریف کنم.

در مورد اینکه خودم چطور شروع کردم به آموزش مغزم تا به من کمک کند که پول بیشتری  در بیاورم.

من این کار را با تعیین یک سری اهداف برای سبک زندگی ای که دوست داشتم داشته باشم شروع کردم و چندین سال قبل، مربی من «والتر اشنایدر» که یک بیزینس منِ خیلی خیلی موفق بود، گفت:

«برای اینکه به اهدافت برسی، اول باید یک تصویر واضح از اهدافت داشته باشی.»

حالا فرض کنیم که هدف مالی انتخاب کردید و می خواهید سالی 100 هزار دلار درآمد داشته باشید که می شود حدود 8500 دلار درماه یا حدود 2150 دلار در هفته که می خواهید بدست بیاورید.

فرض کنیم که در حال حاضر چنین درآمدی ندارید. یکی از کارهایی که می توانید برای آموزش مغزتان انجام بدهید تا به شما کمک کند که چنین پولی را به دست بیاورید این است که اول از همه باید دقیق مشخص کنید که چه مقدار پولی را می خواهید بدست بیاورید، چه در یک هفته، یک ماه یا یک سال، این گام اول است.

گام دوم این است که یک عبارت تأکیدی ساده بسازید، مثل این:

  3 گام برای برخورد با افکار منفی - جان آساراف

«من خیلی خوشحال و سپاسگزارم که در حال حاضر 10 هزار دلار در ماه درآمد دارم.»

خیلی ها از من می پرسند که آیا امکانش هست که مغز را طوری آموزش دهیم که به ما کمک کند تا پول بیشتری بدیست بیاوریم؟

و جواب من بله است.

 

عبارت تأکیدی ساده و کاری که از شما می خواهم انجام دهید این است که این عبارت تأکیدی را بخوانید، هر صبح 5 تا10 بار و هر شب هم قبل از اینکه به رختخواب بروید، 5 تا 10 بار بخوانید و همینطور که عبارت تأکیدی را می خوانید از شما می خواهم که چشمانتان را ببندید و می خواهم که تمرین کنید – تمرین ذهنی. 

تصور کنید که دارید آن پول را به شکل چک یا نقد یا در حساب بانکی تان دریافت می کنید و آن پول را ببینید که دارد وارد حساب بانکی تان می شود.

می خواهم احساس کنید که چه حسی دارید، وقتی به طور دائم ماهی 10 هزار دلار وارد حساب بانکی تان میشود و شما می توانید هر رقم دیگری که می خواهید را انتخاب کنید.

همینطور که چشمتان را بسته اید دارید تصور می کنید که آن پول وارد حساب تان می شود، چیز دیگری که می خواهم تصور کنید تأثیری است که آن مقدار پول روی زندگی خودتان، خانواده تان، دوستان تان، جامعه ای که در آن زندگی می کنید و خیریه ای که می خواهید حمایتش کنید، خواهد گذاشت.

از همه ی آن ها یک فیلم در ذهن تان درست کنید. به آن احساسات اضافه کنید انگار که شما یک هنرپیشه ی زن یا مرد هالیوودی هستید و وانمود می کنید که این اتفاق واقعاً در حال رخ دادن است.

  مغزت رو آماده کن - جان آساراف

پس عبارت تأکیدی تان را می خوانید. من خیلی خوشحالم و سپاسگزارم که در حال حاضر 10 هزار دلار در ماه درآمد دارم و همینطور که این کار را انجام میدهید و تکرارش می کنید، در ذهن تان تمرین کنید و تجسم کنید که چه حسی دارید.

اینکار باعث می شود که مغزتان تحریک شود تا ببیند و حس کند که انگار همین الان این موضوع واقعیت دارد و بخش های مختلف مغزتان را فعال می سازد. خصوصا قشر جلویی سمت چپ مغز که بخش استعداد، مدیریت و نبوغ مغزتان محسوب می شود که واقعاً می تواند به شما کمک کند که بفهمید چطور به هدف و رؤیای خود دست یابید.

پس اگر این کار را صبح و شب قبل ازخواب انجام دهید، صبح پس از بیدار شدن، شب هم قبل از خوابیدن، شروع به تحریک مغزتان با عبارت تأکیدی و آن تمرین ذهنی می کنید و مغزتان را آگاهانه تحریک یا آماده می کنید.

و اگر شما یک گام بیشتر هم بخواهید بردارید، کاری که از شما می خواهم انجام دهید درست کردن تخته ی آرزوهاست. می توانید در کامپیوترتان درست کنید یا روی یک تخته ی واقعی و عکس هایی را ببُرید از سبک زندگی ای که درآمد ماهی 10 هزار دلار برای شما مهیا می کند.

✔ چه نوع ماشینی را می رانید؟

✔ برای تعطیلات کجاها می روید؟

  مغز قدرتمند - جان آساراف

✔ در چه سبک خانه ای زندگی می کنید؟

✔ چه خیریه ای را حمایت می کنید؟

عکس هایی که نتیجه ی درآمد ماهی 10 هزار دلار یا سالی 100 هزار دلار (یا بیشتر) است را جمع کنید و خودتان را در آن فیلم ببینید و طوری رفتار کنید که انگار به آن رسیده اید و بعد هر روز یک سوال از خود بپرسید:

امروز چکار می توانم بکنم که این مقدار درآمد به واقعیت تبدیل شود؟

و یک یا دو کار در راستان رسیدن به هدف تان انجام دهید. پس کارهای عملی به علاوه تمرین های ذهنی به همراه عبارات تأکیدی و تمرین های ذهنی و تصویر سازی یکی از بهترین راه هاست که مغزتان را تحریک می کند تا به اهداف مالی ای که دارید، برسید.

در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذار

چه چیزی یاد گرفتی؟

و قصد دارید چه کارهایی در راستای آن انجام دهید؟

خلاصه

4 گام برای تمرین ذهن و کسب پول بیشتر

گام 1: چیزی که می خواهید را برای خود شفاف کنید؛ تعیین اهداف واضح به همراه موعد مقرر.

گام 2: خواندن روزانه ی عبارت تأکیدی تان؛خیلی سپاسگزارم که در حال حاضر درآمد … دارم.

گام 3: تصویر سازی، باور داشتن و احساس کردن؛ طوری که انگار همین الان در آن موقعیت قرار داری.

گام 4: از خودت بپرس «چه کاری می توانم انجام دهم؟»؛ اقدام عملی در راستای رسیدن به هدفت بردار

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها