دوره آموزشی رهایی از افکار منفی

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

جول اوستین

249000 تومان

تکمیل شده

2021

7 قسمت

۰۲:۰۳:۴۱

زیرنویس

دانلودی

جول اوستین

249000 تومان

تکمیل شده

2021

7 قسمت

زیرنویس

۰۲:۰۳:۴۱

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  سمینار فروشندگان سیاهپوش

Rating 4.41 from 22 votes

توضیحات دوره

این دوره ی آموزشی برگرفته از کتاب جول اوستین با عنوان انگلیسی «empty out the negative» است که به فارسی با عنوان «رهایی از افکار منفی» چاپ و ترجمه شده است. (ترجمه کتاب برای نگرش نیک نیست و فقط این دوره آموزشی را ما ترجمه کرده ایم)

در این دوره آموزشی جول اوستین در به شما یاد می‌دهد که چطور افکار منفی و تخریب‌ کننده زندگی‌ تان را نابود کنید و با مهار این افکار زندگی فوق‌العاده‌ای برای خود و خانواده‌ تان بسازید.
وقتی یاد بگیرید که افکار مخرب را نابود کنید و بر ارزش‌ هایی متمرکز شوید که پروردگار به شما هدیه داده است، الطاف خداوندی از راه‌ های باورنکردنی به شما خواهد رسید.

نقشه راه انگیزه

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×