سمینار محدودیت هایتان را از بین ببرید

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

تی دی جیکس

99000 تومان

تکمیل شده

2022

6 قسمت

۰۱:۱۵:۴۵

زیرنویس

دانلودی

تی دی جیکس

99000 تومان

تکمیل شده

2022

6 قسمت

زیرنویس

۰۱:۱۵:۴۵

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

99000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

  دوره آموزشی ذهن برتر

Rating 3.81 from 16 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های سمینار محدودیت هایتان را از بین ببرید از قسمت ۱ تا ۶ در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

به سمینار محدودیت هایتان را از بین ببرید از تی دی جیکس خوش آمدید. این سمینار در فوریه سال ۲۰۲۲ برگزار شد و در کانال یوتیوب تی دی جیکس بیش از ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار بازدید خورده است.

تی دی جیکس در این سمینار انگیزشی – آموزشی در مورد سیستم باورهای محدودکننده ما صحبت می کند و می گوید ما اغلب اوقات از خدا انتظار فراوانی و دریافت نعمت داریم و باور داریم که خدا شفادهنده و منبع نعمت هست ولی از طرفی دیگر به خاطر باورهای محدودکننده ای که داریم، مانع از ورود این نعمات الهی به زندگی مان می شویم.

 

نقشه راه انگیزه

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×