محتوای رایگان

عملکرد قانون جذب چگونه است؟ – دن لاک

دن لاک در این ویدیو (زمان: 02:53) در مورد اینکه قانون جذب چطور کار می کند صحبت می کند. در این ویدیو یک استراتژی برای استفاده از قانون جذب یاد می گیرید.

 

این ویدیو گزیده ای از ویدیوی کامل «قانون جذب چطور کار می کند» از دن لاک هست که نسخه ی کامل این ویدیو در بخش محتوای ویژه قرار دارد و از انتهای این صفحه می توانید ببینید.

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو

متن ویدیو

چیزی که به خودتان می گویید تبدیل به باور غالب شما می شود. بنابراین می خواهم یک سوال از شما بپرسم، از شما می خواهم که جوابتان را برایم پایین صفحه بنویسید. یکی از اهدافت را با من در میان بگذار یا حتی 2 یا 3 تا از اهدافت را به من بگو. خب بگویید، انجامش دهید. بعضی وقت ها مردم اهدافشان را با من در میان می گذارند و چیزی مثل این به من می گویند که «من می خواهم موفق شوم» یا «من می خواهم یک میلیونر شوم»، «می خواهم یک میلیونر شوم»، حدس بزنید چه می شود؟ چیزی که به خودتان می گویید تبدیل به باور غالب شما می شود. وقتی به اندازه کافی تکرارش کنید حدس بزنید چه می شود؟ شما در «خواستن» آن خیلی خیلی عالی می شوید. «خواستن» اینکه موفق شوید، به کائنات فکر کنید. کائنات را مثل یک آدم تصور کنید که دارید به کائنات می گویید «من می خواهم موفق شوم، می خواهم یک میلیونر شوم»، کائنات در جواب می گوید «بسیارعالی، آرزوی تو دستوریست که به من می دهی» و در ادامه می گوید «خب من آن را برآورده خواهم کرد» و بعد حدس بزنید چه می شود؟ کل زندگی تان فقط می خواهید و می خواهید و می خواهید ولی چیزی دریافت نمی کنید و بعد به درخواست کردن از کائنات ادامه می دهید. کائنات می گوید «دیگر چه می خواهی؟ چیزی که می خواستی را بهت دادم»، «تو گفتی که این را می خواهی، من هم بهت دادم، تو نگفتی که هستی، فقط گفتی که می خواهی!» ادبیات تان را تغییر دهید. بگویید:

  اینطوری درآمدت رو افزایش بده - جیم ران

✔ «من موفق هستم، نه اینکه می خواهم موفق شوم»

✔ «من یک فروشنده موفق هستم»

✔ «من یک کارآفرین فوق العاده هستم»

✔ «من یک پدر فوق العاده هستم»

✔ «من یک پسر فوق العاده هستم»

✔ «من یک شوهر فوق العاده هستم»

✔ «من یک زن فوق العاده هستم»

✔ «من یک دختر فوق العاده هستم»

✔ «من یک میلیونر هستم»

حالا، من نمی گویم که «دَن، منظورت این است که بروم بیرون و با وجود اینکه دغدغه مالی دارم، به دیگران به دروغ بگویم که من یک میلیونر هستم؟» نه، این یک رابطه ی بیرون نیست، بلکه یک رابطه ی درونی است. چیزی که همیشه در ذهنت به خودت می گویی، آیا می توانید خودتان را در جایگاهی که می خواهید، ببینید؟ آیا عادت های شما، رفتارهای شما، اعمال شما با چیزی که هستید، موافق و هماهنگ هست؟ من در کتابم در این مورد صحبت کرده ام، شما نمی توانید با عادت درآمدی 50 هزار دلار در سال یک میلیونر باشید. موافق و هماهنگ نیست. شما باید اول خودتان را در جایگاهی که می خواهید ببینید، قبل از اینکه به نتایج دست پیدا کنید، نه اینکه اول به نتایج دست پیدا کنید و بعد خودم را مالک آن جایگاه بدانم. عملکرد قانون جذب «زمانی که یک میلیون دلار بدست آوردم خودم را یک میلیونر می دانم»، نه کاملاً برعکس است. قانون جذب اینگونه کار می کند. باید همانگونه که می خواهید باشید اقدام کنید، فکر کنید و رفتار کنید. نه اینکه پول خرج کنید، من دارم در مورد طرز فکر شما صحبت می کنم.

  زندگیت رو خودت طراحی کن - جیم ران

نسخه کامل این ویدیو را در بخش محتوای ویژه ببینید:

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها