کتاب الکترونیکی

مقاله مفهوم قانون جذب

قانون جذب

مفهوم قانون جذب

قانون جذب

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بعضی ها همواره موقعیت های منفی را به زندگی خود جذب می کنند و جمعی دیگر تنها موقعیت های مثبت را جذب می کنند؟

درک این موضوع را می توانید در مفهوم قانون جذب جست و جو کنید. شما به عنوان یک انسان موجودی زنده، تنفس کننده و جذب کننده هستید. شما توانایی این را دارید که هرآنچه را که بخواهید در زندگی خود جذب کنید. چرا سعی نکنیم که شرایط مثبت را به زندگی خود جذب کنیم؟ وقتی به تاریخ نگاه می کنیم، می بینیم تعداد کمی از افراد به این قانون پی برده اند و توانسته اند با هماهنگی با این قانون طبیعی عالم هستی کار کنند… یعنی قانون جذب.

این قانون به وضوح می گوید شما تنها می توانید آنچه را که با فرکانس شما هماهنگی دارد را به خود جذب کنید. هر چیزی در عامل هستی ارتعاش دارد و دارای فرکانس مشخصی است. ذهن و جسم شما هم از این قاعده مستثنی نیست. از طریق یک میکروسکوپ به بدن خود نگاه کنید. یک توده ی انرژی است که حرکت می کند و ارتعاش دارد.

این را هم بخوانید:  مقاله برنامه ریزی برای دستیابی به هدف

ذهن شما در هر لحظه دارای فرکانس معینی است. این فرکانس بر اساس نوع اندیشه و فکر شما تغییر می کند، اندیشه های مثبت دارای فرکانس بالا و اندیشه های منفی دارای سطح فرکانس بسیار پایینی هستند.قانون جذب چیست؟

نکته قابل توجه اینجاست که هیچکس نمی تواند شما را مجبور کند تا به چیزی که نمی خواهید فکر کنید.  همین جاست که مشخص می شود که چرا بعضی از افراد همواره درگیر مشکلات و موارد منفی هستند. آنها اجازه می دهند که آنچه در اطراف آنها اتفاق می افتد، بر روی طرز تفکر آنها تأثیر بگذارد.

نود درصد جمعیت خواسته ها و آرزوهایی مثبت دارند، اما منفی فکر می کنند. اندیشه های منفی شان، آنها را در ارتعاش منفی قرار می دهد که به موجب قانون جذب چیزهای منفی را به خود جذب می کنند.

قانون جذب کاری با خواسته ها و آرزوهای شما ندارد، قانون جذب تنها با فرکانسی که شما به وسیله اندیشه هایتان به جهان هستی ارسال می کنید کار می کند.

این را هم بخوانید:  جول اوستین - چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

اگر آرزوها و خواسته شما این است که ثروتمند شوید، اما همواره به کمبود و نداشتن پول کافی می اندیشید، این اندیشه منفی شما دارای فرکانس مشخصی است که شرایطی را به زندگی شما جذب می کند که نه تنها شما را ثروتمند نمی کنند بلکه هر آنچه را هم که دارید از شما می گیرد.

این مقاله را هم بخوانید: درک درست قانون جذب

انسان دارای قدرتی است که می تواند اندیشه هایش را به واقعیت فیزیکی تبدیل کند. در بین تمام مخلوقات تنها انسان است که می تواند رؤیاپردازی کند و رؤیاهای خود را به واقعیت تبدیل کند، پس بهتر است هرچه زودتر دست به کار شویم و از این قدرت به نفع خودمان استفاده کنیم.

قانون جذب راز کائنات

برای دانلود فایل PDF متن بالا روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود PDF با حجم 150 کیلوبایت

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها