وبینار قانون جذب 2021

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

2021

11 قسمت

۰۴:۰۱:۴۰

زیرنویس

دانلودی

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

2021

11 قسمت

زیرنویس

۰۴:۰۱:۴۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.32 from 37 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های وبینار قانون جذب سال ۲۰۲۱ باب پراکتور، از قسمت ۱ تا قسمت ۱۱ که طی ۵ روز برگزار شده است، در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

اگر اجازه می دهید که شرایط اطراف تان مانع حرکت تان به سمت زندگی دلخواه تان شود، این آموزش برای شماست. راز قانون جذب را کشف کنید تا زندگی دلخواه تان به سمت شما بیاید. قانون جذب را به درستی درک کنید و از آن به نفع خود استفاده کنید.

همانطور که می دانید باب پراکتور متخصص قانون جذب است و جزو قدیمی ترین های این حوزه است و به نوعی یکی از منابع اصلی این حوزه محسوب می شود.

باب پراکتور می گوید:

شما فقط چیزهایی را می توانید جذب کنید که با شما هم فرکانس باشند. قانون جذب یک قانون ثانویه است. قانون اصلی، قانون ارتعاش است. این اولین قانون جهان هستی است. هر چیزی که در این اتاق است، در حال حرکت است. هیچ چیزی ثابت نیست، این میز دارد حرکت می کند، فقط به نظر می رسد که ثابت است.

قانون ارتعاش می گوید همه چیز دارد حرکت می کند و هیچ چیزی ثابت نیست. وقتی فکر می کنید، خودتان را در یک فرکانس خاص قرار می دهید و حالا هر چیزی که در آن فرکانس باشد را می توانید جذب کنید.

نقشه راه قانون جذب

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×