درک قانون جذب در 7 دقیقه – باب پراکتور

درک قانون جذب,نتایج استفاده از قانون جذب

ویدیوی درک قانون جذب در 7 دقیقه از باب پراکتور هست (زمان: 07:30) که به طور کاملاً رایگان می توانید آنلاین ببینید یا دانلود کنید.

باب پراکتور در این ویدیو می گوید:

اکثر مردم قانون جذب را اشتباه متوجه شده اند و دانسته هایشان تنها بر اساس فیلم راز است. در صورتی که فیلم راز قانون جذب را به شما یاد نمی داد، فقط شما را از وجود چنین قانونی آگاه می کرد.

جذب، یک قانون ثانویه است و قانون اولیه، قانون ارتعاش است که می گوید همه چیز در دنیا در حال ارتعاش و حرکت است و چیزی سکون ندارد و ما در اقیانوسی از حرکت و جنبش زندگی می کنیم.

مغز، سلول های بدن را فعال می کند و سطح خاصی از ارتعاش را در بدن تنظیم می کند و حالا ارتعاشی که بدن در آن فعال است، تعیین می کند که چه چیزی را جذب کنیم.

شما فقط چیزهایی که با ارتعاش شما هماهنگ باشد را جذب می کنید. اگر تصورتان این باشد که نمی توانید کاری برای رسیدن به خواسته تان بکنید، در فرکانس آن خواسته قرار نمی گیرید و به دستش نمی آورید ولی اگر خودتان را با آن چیز ببینید و بدانید که به سمت شما می آید و فقط زمان نیاز دارد، اینطوری وارد زندگی تان خواهد شد.

شما ارتعاشی که در آن هستید را کنترل می کنید، بعد آن ارتعاش به فرکانس مربوطه متصل می شود و خودتان را در فرکانس چیزی که می خواهید قرار می دهید.

وقتی انتخاب کنم که خودم را با چیزی که می خواهم داشته باشم، ببینم (یعنی همین الان آن را دارم)، در این صورت در فرکانس آن قرار می گیرم و تنها کاری که باید بکنم این است که در همان فرکانس باقی بمانم.

این ویدیو را همین الان رایگان دانلود کنید و این موضوع را بهتر درک کنید و یاد بگیرید و به کار ببرید. همچنین در انتهای این صفحه بنویسید که تابحال چه تجربه ای از استفاده از قانون جذب داشته اید؟ آیا در درک قانون جذب به درستی عمل کرده اید؟ آیا به درستی از آن استفاده می کنید؟ آیا اصلا به این قانون اعتقاد دارید؟ برای ما بنویسید.

 

تماشای آنلاین و دانلود ویدیو


دانلود ویدیو

امتیاز 2.30 از 10 رای

نقشه راه قانون جذب

لطفا پس از دیدن آموزش های بخش ویژه، نظرات خود و نتایجی که دارید می گیرید را در قالب پیام متنی یا فایل صوتی و ویدیویی ضبط شده برای من ارسال کنید تا بتوانم با دوستان تان به اشتراک بگذارم.

جدیدترین خلاصه کتاب ها

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با نقشه راه آموزش ها، قدم به قدم یادگیریت رو شروع کن

خانه
منو

نظرسنجی نگرش نیک

×