درک قانون جذب در 7 دقیقه – باب پراکتور

5/5
بفرست برای دوستت

دانلود ویدیو

ویدیو رو تا آخر ببین و اگه دوستش داشتی، برای دوستت هم بفرست تا لذت ببره.

دانلود سایر ویدیوها

اگه نیاز به انگیزه، انرژی و یادگیری بیشتر داری، ویدیوهای بیشتری برات آماده کردم. روی دکمه پایین کلیک کن

نقشه راه قانون جذب

ویدیوی درک قانون جذب در 7 دقیقه از باب پراکتور هست (زمان: 07:30) که به طور کاملاً رایگان می توانید آنلاین ببینید یا دانلود کنید.

باب پراکتور در این ویدیو می گوید:

اکثر مردم قانون جذب را اشتباه متوجه شده اند و دانسته هایشان تنها بر اساس فیلم راز است. در صورتی که فیلم راز قانون جذب را به شما یاد نمی داد، فقط شما را از وجود چنین قانونی آگاه می کرد.

جذب، یک قانون ثانویه است و قانون اولیه، قانون ارتعاش است که می گوید همه چیز در دنیا در حال ارتعاش و حرکت است و چیزی سکون ندارد و ما در اقیانوسی از حرکت و جنبش زندگی می کنیم.

مغز، سلول های بدن را فعال می کند و سطح خاصی از ارتعاش را در بدن تنظیم می کند و حالا ارتعاشی که بدن در آن فعال است، تعیین می کند که چه چیزی را جذب کنیم.

شما فقط چیزهایی که با ارتعاش شما هماهنگ باشد را جذب می کنید. اگر تصورتان این باشد که نمی توانید کاری برای رسیدن به خواسته تان بکنید، در فرکانس آن خواسته قرار نمی گیرید و به دستش نمی آورید ولی اگر خودتان را با آن چیز ببینید و بدانید که به سمت شما می آید و فقط زمان نیاز دارد، اینطوری وارد زندگی تان خواهد شد.

  تفاوت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه - باب پراکتور

شما ارتعاشی که در آن هستید را کنترل می کنید، بعد آن ارتعاش به فرکانس مربوطه متصل می شود و خودتان را در فرکانس چیزی که می خواهید قرار می دهید.

وقتی انتخاب کنم که خودم را با چیزی که می خواهم داشته باشم، ببینم (یعنی همین الان آن را دارم)، در این صورت در فرکانس آن قرار می گیرم و تنها کاری که باید بکنم این است که در همان فرکانس باقی بمانم.

این ویدیو را همین الان رایگان دانلود کنید و این موضوع را بهتر درک کنید و یاد بگیرید و به کار ببرید. همچنین در انتهای این صفحه بنویسید که تابحال چه تجربه ای از استفاده از قانون جذب داشته اید؟ آیا در درک قانون جذب به درستی عمل کرده اید؟ آیا به درستی از آن استفاده می کنید؟ آیا اصلا به این قانون اعتقاد دارید؟ برای ما بنویسید.

راستی پیشنهاد می کنم 7 راز قانون جذب را در مقاله دیگری در سایت نگرش نیک یاد بگیرید:

  چگونه هدفگذاری بهتری انجام دهیم؟ - جان آساراف

هفت راز قانون جذب

Rating 2.89 from 18 votes

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×