چطور سطح ارتعاش خود را بالا ببریم؟ – باب پراکتور

5/5
بفرست برای دوستت

دانلود ویدیو

ویدیو رو تا آخر ببین و اگه دوستش داشتی، برای دوستت هم بفرست تا لذت ببره.

دانلود سایر ویدیوها

اگه نیاز به انگیزه، انرژی و یادگیری بیشتر داری، ویدیوهای بیشتری برات آماده کردم. روی دکمه پایین کلیک کن

نقشه راه قانون جذب

باب پراکتور در این ویدیو (زمان: 05:29) در مورد بالا بردن ارتعاش صحبت می کند. می گوید بدن تان را همواره در ارتعاش خوبی نگه دارید تا کارهایتان همانطور که می خواهید پیش برود و کارهایی را که دلتان می خواهد انجام دهید و راهکارهایی برای بالا بردن ارتعاش ارائه می دهد.

متن ویدیو

می خواهم به زمان هایی فکر کنید که احساس خیلی بدی داشتید، زمانی که هیچ کاری درست پیش نمی رود مثلاً زمانی که در ماشین تان گیر می افتید، جای پارکی که منتظرش بودید خالی شود تا واردش شوید را کسی دیگر می گیرد. زمانی که زندگی بر وفق مرادتان نیست و هیچ کاری درست پیش نمی رود، می دانید چیست؟

به این دلیل است که شما احساس خوبی ندارید. 

وقتی احساس خوبی ندارید، به طور طبیعی اتفاقات بد را به سمت خود جذب می کنید

احساس چیست؟

احساس، هشیاری آگاهانه یا چگونگی احساس تان، آگاهی هشیارانه از ارتعاشی است که در آن هستید. اگر احساس خوبی ندارید، یعنی در ارتعاش بدی قرار دارید. می دانید با یک چشم بر هم زدن می توانید ارتعاش تان را عوض کنید.

این بدنی که در آن زندگی می کنید، یک ساختار مولکولی است و ارتعاشی با سرعت خیلی بالا دارد. همه چیز در حال ارتعاش است، هیچ چیزی ساکن نیست. افرادی که احساس خوبی دارند، در ارتعاش خوبی قرار دارند، شما می توانید در یک لحظه، خودتان را در ارتعاش خوبی قرار دهید.

موسیقی یک ابزار فوق العاده برای قرار دادن شما در ارتعاش فوق العاده است. من معتقدم …. صدای موسیقی را می شنوید؟

کمی صدای آنرا بلندتر هم کنم، قشنگ نیست؟ این موسیقی تمام مدت در استودیوی من در حال پخش است، تمام مدت. البته این مقدار صدایش بلند نیست، الان صدایش را بلند کردم تا شما بشنوید. 

با صدای کمی همیشه در حال پخش است، من اینجا روی لبه میز کارم یک دکمه دارم، دکمه ای که به میزم چسبیده است و وقتی این دکمه را فشار دهم، موسیقی متوقف می شود، دکمه را مجدد فشار دهم، موسیقی روشن می شود. این دکمه ی موسیقی من است.

  این کار رو به روتین صبحگاهیت اضافه کن - جیم کوئیک

«اسکات ادواردز» مدیر استودیوی ما این دکمه کوچک را اینجا گذاشته است. این فقط یک دکمه ی کوچک است، من آن را به میزم چسباندم. او گفت فشارش بده، موسیقی متوقف شد، دوباره فشار بده، موسیقی روشن شد. شگفت انگیز است.

موسیقی یک ابزار فوق العاده است که باعث می شود احساس خوبی پیدا کنید، اگر یک موسیقی آشفته گوش کنید، در یک ارتعاش آشفته قرار خواهید گرفت. اگر یک موسیقی زیبا و آرام روش کنید، اگر در اینجا می بودید که من اینجا گل و گیاه دارم. گل های عاشق انرژی اینجا هستند.

اغلب می گویید کسی که گل های خوشگلی دارد، استعدادی طبیعی برای رشد آنها دارد. نه نه نه، آنها انرژی خوبی به آنها می دهند. گیاهان حساس هستند، وقتی انرژی آشفته ای دارید، همه ی آنها می میرند اما وقتی انرژی خوبی داشته باشید، آنها رشد می کنند.

انرژی این استودیو شگفت انگیز است، خیلی خلاقانه است، یک موسیقی زیبا و آرام تمام مدت در حال پخش است و گل ها هم عاشقش هستند.

این گل های استودیو خیلی سالم هستند، خب شما می بینید که این ارتعاش را کنترل می کند. هر کاری که می توانید بکنید تا در ارتعاشی زیبا بمانید. یک موسیقی آرام و زیبا، وقتی به یک فایل صوتی انگیزشی گوش می کنید، می تواند با یک گرامافون باشد، یک ضبط صوت باشد یا شاید در حال حاضر یک دستگاه دیجیتال باشد، مطمئن باشید که اطلاعات خوبی در حال پخش است، اطلاعاتی که به شما انگیره حرکت می دهد، اطلاعاتی که باعث حرکت ذهن تان در یک مسیر خلاقانه می شود.

من با افرادی که خیلی پر انرژی نیستند، معاشرت نمی کنم، من دوستان زیادی ندارم، من برای دوستانِ زیاد، وقت ندارم.

اگر می خواهید دوست داشته باشید، باید خودتان مثل یک دوست باشید و از آنجایی که خیلی زمان زیادی ندارم، برای همین دوست خیلی کمی دارم اما دوستان فوق العاده ای هستند. من تمام مدت مشغول کارم و دوستانی که دارم را می خواهم برخورد خوبی با آنها داشته باشم و این کار زمان می برد.

  چطور هدفم را انتخاب کنم؟ - باب پراکتور

من با افرادی که پرانرژی نیستند، معاشرت نمی کنم. دلم نمی خواهد با افرادی رفت و آمد کنم که از زمان های بد و سخت می گویند که انرژی بدی دارد.

افرادی که در اطراف شما هستند، خیلی روی سطح ارتعاشی که در آن قرار دارید، موثر هستند

شما می خواهید هشیارانه از انرژی محیطی که در آن هستید، آگاه باشید، این خیلی مهم است و شما می خواهید در ارتعاش خیلی خوبی قرار داشته باشید. وقتی در ارتعاش خوبی باشید، ایده های خوبی به ذهن تان سرازیر می شوند.

برای انجام کارهایی که در حال حاضر مشغول شان هستید، راه بهتری پیدا خواهید کرد. هر کاری را که دارید انجام می دهید را می توانید بهبودش دهید. 

این واقعاً چیزی است که شما می خواهید. شما می خواهید نتایج شگفت انگیزی بدست بیاورید و اتفاقات خوب را رقم بزنید. پس ارتعاش تان را کنترل کنید، جریان انرژی را کنترل کنید، انرژی ای وجود دارد که به سمت شما و درون شما جاری می شود و زمانی که وارد ذهن خودآگاه شما می شود، هیچ شکلی ندارد.

افکار ماست که به آن شکل می دهد و زمانی که آن را درونی می سازیم، ارتعاش بدن مان را کنترل می کند. بدن تان را همواره در ارتعاش خوبی نگه دارید تا کارهایتان همانطور که می خواهید پیش برود و کارهایی را که دلتان می خواهد انجام دهید.

خودتان را در سطح ارتعاش بالا نگه داشته باشید، برای بالا بردن ارتعاش تان می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

✔ موسیقی

✔ فایل های آموزشی

✔ دوستان خوب

✔ یک کتاب خوب

شما یک کتاب خوب را شروع می کنید و این به شما انگیزه می دهید، که باعث می شود در ارتعاشی مثبت و خوب باقی بمانید، امتحانش کنید، امروز، هر روز، عاشقش می شوید

Rating 2.92 from 12 votes

guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمیه مقیمی
سمیه مقیمی
3 سال قبل

این ویدئوها عالی هستن ولی کاش کاملتر بودن چونکه تقریبا تمام تدریسها تا اخر ادامه ندارن … بطور کل ممنونم که با ما به اشتراک گذاشتید ?

هاله صديقي
هاله صديقي
1 سال قبل

kheiliiiiiiiiii aliiiiiii hstan mamnoon az zahamatetoon

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×