عملکرد قانون جذب – باب پراکتور

5/5
بفرست برای دوستت

دانلود ویدیو

ویدیو رو تا آخر ببین و اگه دوستش داشتی، برای دوستت هم بفرست تا لذت ببره.

دانلود سایر ویدیوها

اگه نیاز به انگیزه، انرژی و یادگیری بیشتر داری، ویدیوهای بیشتری برات آماده کردم. روی دکمه پایین کلیک کن

نقشه راه قانون جذب

متن ویدیو

سلام و خوش آمدید، من باب پراکتور هستم. می خواهم شما را کمی به گذشته ببرم. زمانی که پاورپوینت نبود، هیچ تکنولوژی بزرگی نبود. می خواهم از یک تخته استفاده کنم، چون می خواهم در زمان حال باشد و می خواهم چیزی را برای شما توضیح دهم که واقعاً افراد زیادی آن را درک نمی کنند. می خواهم در مورد قانون جذب صحبت کنم.

آیا می دانستید که قانون جذب همیشه کار می کند؟ درست مثل قانون جاذبه است. اگر این را رها کنم، به سمت پایین می رود، هیچوقت به سمت بالا نمی رود، بلکه به سمت پایین می رود، این قانون جاذبه است.

هر چیز سنگینی روی زمین، جذب مرکز جهان می شود. خب قانون جذب هم همیشه کار می کند. حالا چطور کار می کند؟

  باید خودم باشم - باب پراکتور

بسیار خب، من از یک شکل هندسی برای توضیح ذهن استفاده می کنم. این دایره ی بزرگ را ذهن در نظر می گیریم و این دایره ی کوچک، جسم شماست. حالا می خواهم چند دقیقه به این فکر کنید. جسم شما یک ساختار مولکولی است. یک حجم انرژی در ارتعاشی با سرعتی بسیار بالاست.

اگر با میکروسکوپ بدن تان را ببینید، می بینید که آن انرژی جلوی چشمان تان در حال حرکت است و این چیزی است که شما را برای 20 سال آینده به فکر فرو می برد.

وقتی که از آن خارج می شوید، جسم تان از حرکت باز نمی ایستد. اگر به سال تشییع جناره بروید و با میکروسکوپ به جسد نگاه کنید، خواهید دید که در حرکت است و اگر اینطور نبود پس چطور به خاک تبدیل می شود؟

شما وارد بدن تان شده اید و از آن خارج خواهید شد و اینکه چطور از ذهن تان استفاده می کنید، ارتعاشی که در آن هستید را تعیین می کند. حالا با من همراه باشید.

ما یک خط فرضی اینجا داریم که ذهن خودآگاه و ناخودآگاه را از هم جدا می کند. ذهن ناخودآگاه برنامه ریزی شده است.

وقتی که یک بچه ی کوچک بودید، ذهن ناخودآگاه تان این شکلی بود. شما دقیقاً این شکلی هستید. ذهن ناخودآگاه کاملاً باز است و هر چیزی که در اطرافش اتفاق می افتاد، واردش می شد و تمام انرژی ای که وارد آن می شد وقتی که یک بچه ی کوچک بودید، چیزی به اسم «پارادایم» را شکل داد.

پارادایم به زبان ساده اطلاعات است. مجموعه ای از عادت هاست. شما محصول محیط اطرافتان هستید اما قبل از آن، شما محصول یک رشته ژنتیکی بودید که به نسل های قبل بر می گردد.

حالا می خواهم بگویم که پارادایم به زبان ساده یک انرژی از نوع X است و حالا شما این توانایی را در ذهن خودآگاه تان دارید که فکر کنید و شما می توانید به هر چیزی که بخواهید، فکر کنید و همینطور که فکر می کنید، ایده ها ساخته می شود و نیرویی وجود دارد که در ذهن خودآگاه شما جاری می شود و هیچوقت متوقف نمی شود. به سمت شما و به درون ذهن تان جاری می شود.

می توانید زمانی را که این قدرت، شما را ترک می کند، به تصویر بکشید. این به سمت شما و درون شما جریان دارد. حالا زمانی که به درون شما جاری می شود شما شروع به فکر کردن خواهید کرد و احتمالاً افکار از نوع X را دارید. در نتیجه شما در ارتعاش نوع X قرار می گیرید و این نوع ارتعاش، نتایج نوع X را برای شما ایجاد خواهد کرد.

  رابرت کیوساکی در تِد: چرا ثروتمندان، روز به روز ثروتمندتر می شوند؟

حالا این ها نتایجی هستند که شما می خواهید تغییرش دهید و برای تغییر نتایج، شما باید چیزی را که جذب می کنید، تغییر دهید. می بینید، افکاری که به آن می اندیشید، ارتعاشی که در آن هستید را کنترل می کند و ارتعاش هم چیزی جز ایده یا فکر نیست. این قانون کائنات است.


پارادایم به زبان ساده

همه چیز در حال ارتعاش است، هیچ چیزی ساکن نیست. ما در یک اقیانوس متحرک زندگی می کنیم و این افکار شماست که ذهن ناخودآگاه شما را تحت تأثیر قرار می دهد. بخشی از ذهن که ارتعاش جسم تان را کنترل می کند و رفتار شما و همچنین چیزهایی که جذب می کنید را تعیین می کند.

  • شما انرژی هایی را جذب می کنید که با فرکانس شما همخوانی دارد.
  • شما آدم هایی را جذب می کنید که با فرکانس شما همخوانی دارد.

می بینید، همه چیز با فرکانس کار می کند. بی نهایت فرکانس وجود دارد. اما من و شما روی یک فرکانس کار می کنیم، درست مثل ایستگاه های رادیویی و تنها آهنگی که می توانید جذب کنید، آهنگی است که با ارتعاش شما کوک باشد و این پارادایم است که ارتعاشات شما را کنترل می کند.

می توانید افکارتان را تغییر دهید اما هیچ اتفاقی نمی افتد. شما باید پارادایم را تغییر دهید و اگر پارادایم را تغییر ندهید، هیچ اتفاقی نمی افتد. حالا، صحبت کردن در مورد پارادایم، موضوع دیگری است که در زمان دیگری به آن می پردازیم.

اما افکاری که به آن فکر می کنید، ارتعاشی که در آن هستید را کنترل می کند و بعد این ارتعاش (فرکانس)، چیزی که جذب می کنید را تعیین می کند.

پس اگر همیشه چیزی که نمی خواهید را جذب می کنید، این موضوع را درک کنید. این پارادایم است که برای شما مشکل ساز است.

شما می توانید افکاری از نوع Y داشته باشید، افکاری که کاملاً متفاوت از نوع X می باشند. این افکار به جایی نمی رسند چون وقتی به طور احساسی درگیر می شوید و این هم ذهن احساسی شماست، وقتی به طور احساسی با افکار نوع Y درگیر می شوید، آنوقت پارادایم آن را بر می دارد، می دانید چرا؟ چون با آن راحت نیست. این از منطقه امن خود خارج شدن است و این انجام کارها به شکلی متفاوت است و ما دوست نداریم که کارها را به شکلی متفاوت انجام دهیم، چون با آن احساس راحتی نمی کنیم.

اما این را درک کنید، پارادایم و افکار شما ارتعاش شما را کنترل می کنند و این ارتعاش، چیزی که جذب می کنید را تعیین می کند.

  5 کلمه ی متقاعدکننده برای کنترل ذهن - دن لاک

افرادی که ذهنیت خودآگاه فقیری دارند، همواره کمبود و محدودیت ها را جذب خود می کنند، هیچ ارتباطی به اینکه اینجا چه می گذرد، ندارد. این ذهن آموزش دیده ی شماست. شما می توانید هر نوع اطلاعاتی را جمع آوری کنید.

تا الان فکر کرده اید که چرا افرادی که ذهنیت تحصیل کرده دارند، درجات علمی شان فقط روی کارت ویزیت کسب و کارشان واقع شده است، ولی در نتیجه ای که می گیرند، اثری ندارد؟ چرا؟

پارادایم، قانون جذب. شما باید پارادایم را تغییر دهید. باید ارتعاشی که در آن هستید را تغییر دهید و کل دنیای شما تغییر می کند.

گوش کنید. در سال 1961، مردی این کتاب را به من داد و گفت «کاری که گفتم را دقیق انجام بده». او داشت به من ایده هایی از نوع Y می داد و باعث ایجاد حجم زیادی از ناراحتی برای من شد. اما من دقیقاً کاری که گفت را انجام دادم و می دانید چه اتفاقی افتاد؟

درآمد من در یک سال از 4 هزارتا به 175هزارتا رسید و بعد آن را به بیش از 1 میلیون رساندم. برای من 9 سال و نیم طول کشید تا درک کنم که چه اتفاقی افتاد.


ارتعاش مثبت

این چیزی است که من به شما نشان می دهم. این ویدیو را دوباره و دوباره و دوباره ببینید. درس های زیادی اینجا هست. قانون جذب. شما مطابق ارتعاشی که در آن قرار دارید، چیزها را جذب می کنید. بدنی که در آن قرار داریم، یک ساختار مولکولی است. بدن شما یک حجم انرژی است. آیا می دانید اگر بدن تان را در یک اتاق کاملاً تاریک جلوی یک دوربین مادون قرمز قرار بدهید، بدن تان چیزی جز یک شکل نورانی و درخشان نیست؟

احساس، از ارتعاشی که در آن هستیم، آگاه است. وقتی احساس خوب نداریم در ارتعاش منفی قرار داریم، می خواهیم احساس خوب داشته باشیم؟ پس وارد یک ارتعاش مثبت شوید.

صبر کنید و به چیزی که برایش شکرگزار هستید، فکر کنید. اما این را درک کنید که شما هرگز ثروت، شادی و سلامتی را جذب نمی کنید تا زمانی که پارادایم، شما را به آن فرکانس ببرد.

باب پراکتور هستم و متشکرم.

در این ویدیو باب پراکتور توضیحاتی در مورد پارادایم به زبان ساده ارائه داد. در ویدیوهای دیگر در مورد اینکه چطور پارادایم را تغییر دهیم، بحث می کنیم. آیا تا الان از قانون جذب استفاده کرده اید و نتیجه گرفته اید؟ اگر تجربیاتی در این مورد دارید این پایین در قسمت دیدگاه ها حتما با ما به اشتراک بگذارید.

Rating 4.00 from 4 votes

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×