قانون جذب چیست – ۰ تا ۱۰۰ قانون جذب + ویدیو

بفرست برای دوستت
قانون جذب چیست

فهرست مطالب

قانون جذب چیست و چه قوانینی دارد؟ در این مقاله نگرش نیک قرار است به طور کامل این قانون را یاد بگیریم و از آن به نفع خود استفاده کنیم. به نظر شما آیا قانون جذب واقعیت دارد؟ قانون جذب فلسفه ای است که نشان می دهد افکار مثبت نتایج خوبی را برای زندگی فرد به ارمغان می آورند و افکار منفی نتایج ناخوشایندی را به همراه دارند. به عبارتی افکار نوعی انرژی هستند و انرژی مثبت باعث موفقیت در تمام زمینه های زندگی مثل سلامتی، مالی و روابط می شود.

در سال های اخیر قانون جذب به دلیل وجود کتاب هایی مثل کتاب راز مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است؛ اما این اما قانون برای اثبات ادعاهای خود فاقد شواهد علمی است و به عنوان یک شبه علم دیده می شود. با این مقاله همراه باشید تا شما را با مراحل و نحوه استفاده از قانون جذب آشنا کنیم.

 

درک قانون جذب

 

تاریخچه قانون جذب

قانون جذب یک موضوع جدید نیست و این ایده ها ریشه های فلسفی دارند که به رویکرد معروف «اندیشه جدید» در اوایل قرن نوزدهم بر می گردد. در سال های اخیر و با اکران فیلم «راز» در سال 2006 و چاپ کتابی با همین عنوان و دنباله آن کتاب «قدرت» اثر راندا برن در سال 2010 که پرفروش ترین کتاب تبدیل شد، دوباره قانون جذب مورد توجه قرار گرفت.

 

قوانین جذب

به عقیده بسیاری از طرفداران این ایده، اصول جهانی اصلی شامل موارد زیر وجود دارد که قانون جذب را تشکیل می دهند.

1- چیزهای مشابه یکدیگر را جذب می کنند

این قانون نشان می دهد که چیزهای مشابه یکدیگر را جذب می کنند؛ به این معنی که مردم تمایل دارند افرادی را جذب کنند که شبیه خودشان هستند. همچنین این موضوع نشان می دهد که افکار افراد تمایل به جذب نتایج مشابه را دارند؛ به طوری که تفکر منفی نتایج منفی را جذب می کند و تفکر مثبت منجر به ایجاد نتایج مثبت می شود.

2- طبیعت از خلاء متنفر است

بر اساس این قانون جذب حذف چیزهای منفی از زندگی می تواند فضایی را برای ورود چیزهای مثبت بیشتری ایجاد کند؛ با این تصور، غیرممکن است که فرد یک فضای کاملاً خالی در ذهن و زندگی خود داشته باشد. طرفداران این فلسفه می گویند چون این فضا باید توسط چیزی همیشه پر باشد؛ بهتر است که آن فضا را با افکار مثبت پر کنیم.

3- زمان حال همیشه عالی است

این قانون بر این ایده تمرکز دارد که همیشه کارهایی وجود دارد که می تواند برای بهبود لحظه حال انجام داد؛ در صورتی که ممکن است همیشه این تصور وجود داشته باشد که زمان حال به نحوی ناقص است. این قانون می گوید به جای احساس ترس یا ناراحتی، باید انرژی خود را روی یافتن راه‌هایی متمرکز کرد تا لحظه حال را به بهترین شکل ممکن ساخت.

 

نحوه استفاده از قانون جذب

تعریف قانون جذب

طبق قانون جذب، افراد واقعیت خود را خلق می کنند؛ زیرا آنچه روی آن تمرکز می کنیم همان چیزی است که وارد زندگی خودمان می کنیم. بر این اساس آنچه فرد معتقد است در زندگی اش اتفاق می افتد همان چیزی است که اتفاق می افتد. در ادامه برخی از کارهایی که می توان برای گنجاندن قانون جذب در زندگی انجام داد، آورده شده است:

  • قدردان باشید.
  • اهداف خود را تجسم کنید.
  • به دنبال نکات مثبت در یک موقعیت باشید.
  • یاد بگیرید چگونه تفکر منفی را شناسایی کنید.
  • از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید.
  • وقایع منفی را به شیوه ای مثبت تر بازگو کنید.

اگرچه ممکن است قانون جذب برای همه چالش های زندگی یک راه حلی فوری نباشد، اما می تواند به افراد کمک کند که دیدگاه خوش بینانه تری نسبت به زندگی داشته باشند؛ همچنین این قانون به فرد کمک می کند که انگیزه خود را جهت ادامه کار برای رسیدن به اهداف خود حفظ کند.

 

تاثیر قانون جذب

قدرت مثبت اندیشی و سپاسگزاری

با اینکه قانون جذب از پشتوانه علمی محکمی برخوردار نیست ولی طرفداران آن بر این عقیده اند که این ایده می تواند در زندگی فرد تغییرات مثبتی را ایجاد کند. دو دلیل مهم که افراد مزایای قانون جذب را تجربه می کنند به شرح زیر است.

1- جلوه های معنوی

قانون جذب از طریق تاثیر روی معنویت افراد می تواند نتایج خوبی را ایجاد کند؛ زیرا معنویت به خودی خود مزایای مختلفی مثل کاهش استرس، سلامتی بهتر، افسردگی کمتر و رفاه کلی بهتری را به همراه دارد.

بسیاری از مردم معتقدند که این فلسفه با همسو کردن خدا یا جهان با خواسته های ما کار می کند؛ این تصور نشان دهنده این است که افراد همه از انرژی ساخته شده اند و این انرژی در فرکانس های مختلف عمل می کند. از این رو بهتر است با افکار مثبت، فرکانس انرژی را تغییر داد؛ مانند سپاس گزاری به خاطر آنچه در حال حاضر داریم.

با استفاده از افکار و احساسات مثبت و سپاسگزاری و با تمرکز بر رویاهای خود به جای ناامیدی، می توان فرکانس انرژی خود را تغییر داد تا از طریق قانون جذب چیزهای مثبتی را وارد زندگی خود کنیم. آنچه افراد با این قانون جذب می کنند بستگی به این دارد که کجا و چگونه توجه خود را متمرکز می کنند، اما باید باور داشت که قبلاً از آن ما بوده یا به زودی از آن ما خواهد شد.

2- رفاه بهتر

قانون جذب می تواند بر سلامت روانی نیز تاثیرات مثبتی داشته باشد. با تمرکز بر دستیابی به یک واقعیت جدید و با باور به امکان پذیر بودن آن، افراد تمایل دارند بیشتر ریسک کنند، فرصت های بیشتری را متوجه شوند و به روی خود فرصت های جدیدی را باز کنند. برعکس، وقتی باور ندارند که چیزی برای آنان در محدوده احتمالات قرار دارد، تمایل دارند بدون توجه به فرصت ها از آن ها عبور کنند.

وقتی کسی باور دارد که لایق چیزهای خوب نیست، به گونه ای رفتار می نماید که شانس خوشبختی خود را خراب می کند. با تغییر احساسات در مورد زندگی می توان الگوهای منفی زندگی را معکوس کرد و الگوهای مثبت، سازنده و سالم تری ایجاد نمود. در این صورت به چیز خوبی منتهی می شود و جهت یک زندگی می تواند از یک مارپیچ رو به پایین به یک صعود به سمت بالا تغییر کند.

  هر آنچه که باید در مورد قانون جذب پول بدانید

تحقیقات انجام شده در مورد خوش بینی نشان داد که افراد خوش بین از سلامتی بهتر، شادی بیشتر و موفقیت بیشتری در زندگی برخوردارند؛ زیرا این ویژگی ها در افراد خوش بین سبب می شود آن ها بتوانند افکار خود را بر موفقیت های خود متمرکز کنند و از نظر ذهنی شکست های خود را به حداقل برسانند.

درمان شناختی-رفتاری، یک درمان پرکاربرد و موثر برای بسیاری از شرایط است که بر اساس آن می توان با تغییر گفتار، زندگی را در جهت مثبت قرار داد. این ایده بر این عقیده است که با شناسایی و تغییر خودکار افکار منفی می‌تواند اثرات مثبتی داشته باشد و به افراد کمک کند تا به سلامت روانی بهتری دست یابند.

 

آیا قانون جذب واقعی است؟

آیا قانون جذب واقعیت دارد

قانون جذب و مزایای آن در طول تاریخ مشاهده شده و بسیاری از زنان و مردانی که آثاری از خود در این جهان به جا گذاشته اند از قانون جذب به عنوان یکی از بزرگترین قدرت های روی زمین یاد کرده اند.

بسیاری از شاعران، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگی مانند شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون که همگی این پیام را از طریق آثار متعدد خود منتقل می کنند. افرادی مانند اپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتن نیز از طرفداران مدرن قانون جذب هستند. علاوه بر این، بیش از 7.6 میلیون طرفدار فیس بوک، داستان های موفقیت آمیز خود که با قانون جذب بدست آورده اند را بازگو می کنند.

چالش برانگیزترین بخش تصدیق و پذیرش حقیقت قانون جذب این است که متوجه شویم تک تک تصمیمات ما در زندگی، چه خوب و چه بد، تنها توسط ما شکل گرفته است. البته برای بسیاری افراد قانون جذب می تواند برای آن ها مانند بلیعدن یک قرص تلخ باشد؛ به خصوص زمانی که احساس می کنند در زندگی ضربات سختی به آن ها و عزیزان شان وارد شده است.

هنگامی که به طور واقعی کلید واقعی قانون جذب درک شود، می ‌توان با امید و شجاعت به این دانش بی‌نظیر وارد شد. به طوری می توان مسئولیت زندگی خود را به دست گرفت و خود را برای همیشه از چرخه ترس رها کرد یا آن منفی گرایی که ما را برای مدت طولانی عقب نگه داشته است را از بین برد.

 

علم پشت قانون جذب: واقعیت، نه تخیل

در سال های اخیر کارهایی که فیزیکدانان کوانتومی انجام داده اند سبب شده تأثیر باورنکردنی که قدرت ذهن بر زندگی ما و به طور کلی جهان دارد، بیشتر شود. ایده «جاذبه ذهن» توسط دانشمندان و متفکران بزرگی در مورد اثرات درک بیشتر از نقش ذهن در شکل دادن به زندگی و دنیای اطراف بررسی شده است.

داشتن یا نداشتن درک کاملی از فیزیک کوانتومی موجود در پشت قانون جذب اهمیتی ندارد؛ زیرا همه افراد می توانند از مزایای بسیاری که جاذبه ذهن و قانون جذب ارائه می کنند و همچنین از رسیدن به آرزوها با قانون جذب بهره ببرند.

 

از نظر باب پراکتور قانون جذب چیست؟

همانطور که می دانید باب پراکتور متخصص قانون جذب است (با بهتر است بگویم بود، خدا رحمتش کند، زندگینامه باب پراکتور را بخوانید) و جزو قدیمی ترین های این حوزه است و به نوعی یکی از منابع اصلی این حوزه محسوب می شود.

باب پراکتور در مورد قانون جذب می گوید:

شما فقط چیزهایی را می توانید جذب کنید که با شما هم فرکانس باشند. قانون جذب یک قانون ثانویه است. قانون اصلی، قانون ارتعاش است. این اولین قانون جهان هستی است. هر چیزی که در این اتاق است، در حال حرکت است. هیچ چیزی ثابت نیست، این میز دارد حرکت می کند، فقط به نظر می رسد که ثابت است.

شاید کلمه فرکانس یا ارتعاش در قانون جذب به گوش تان خورده باشد و مطمئنا برایتان سوال است که معنای ارتعاش چیست؟ قانون ارتعاش می گوید همه چیز دارد حرکت می کند و هیچ چیزی ثابت نیست. وقتی فکر می کنید، خودتان را در یک فرکانس خاص قرار می دهید و حالا هر چیزی که در آن فرکانس باشد را می توانید جذب کنید.

مثلاً وقتی به یک نفر که همدیگر را می شناسید، خیلی فکر می کنید، وقتی روی او تمرکز می کنید، ناگهان می بینید که او به شما زنگ می زند یا ناگهان او را در خیابان می بینید، چرا؟ چون داشتید دائم به او فکر می کردید.

اینجا قانون جذب دست به کار می شود. تو فقط چیزهایی که با آنها هماهنگ هستی را به خودت می توانی جذب کنی. وقتی برای خودت هدف مشخص می کنی، باید از همین الان خودت را با او تصور کنی. به این می گویند «طرز فکر». خیلی ها راجع به «طرز فکر» حرف می زنند ولی نمی دانند واقعاً چیست. باید ذهن تان را به سطح فرکانسی ببرید که می خواهید آنجا باشید تا بتوانید چیزهای لازم را به خودتان جذب کنید.

یک ویدیو از باب پراکتور برای شما قرار می دهم که می توانید در 7 دقیقه یک درک کلی و درست از قانون جذب بدست آورید. باب پراکتور در این ویدیو می گوید که اکثر مردم قانون جذب را اشتباه متوجه شده اند و دانسته هایشان تنها بر اساس فیلم راز است. در صورتی که فیلم راز قانون جذب را به شما یاد نمی داد، فقط شما را از وجود چنین قانونی آگاه می کرد.

 

دن لاک در مورد قانون جذب چه می گوید؟

اگر دن لاک را بشناسید، می دانید که دن لاک خیلی واقع گراست و آموزش های او بسیار کاربردی و عملی هستند، نه انگیزشی. دن لاک یک ویدیوی کوتاه در مورد قانون جذب دارد که اعتقاد خود نسبت به این قانون را بیان می کند. او می گوید برای درک قانون جذب ابتدا باید این موضوع را درک کنید که شما همیشه افراد، چیزها، منابع و ایده هایی را به زندگی تان جذب می کنید که با افکار غالب شما در هماهنگی باشند.

  زندگینامه ویکتوریا اوستین

یعنی شما همیشه افرادی را به زندگی تان جذب می کنید که با تجربه، دانش و دانایی رایج شما در هماهنگی باشند. یعنی زندگی تان فقط وقتی بهتر می شود که شما بهتر شوید. یعنی به عنوان یک شخص فروشنده اگر می خواهید فروش تان را افزایش دهید، قراردادهای بیشتری ببندید یا درآمدتان را بیشتر کنید، تنها زمانی می توانید به این نتایج برسید که خودتان بهتر شوید. می خواهید مدیر بهتری شوید، تنها زمانی تبدیل به مدیر بهتری خواهید شد که خودتان بهتر شوید. تنها زمانی تبدیل به پدر بهتری خواهید شد که خودتان بهتر شوید.

ویدیوی زیر را ببینید تا بهتر درک کنید:

 

چرا جهان از قانون جذب استفاده می کند؟

دلیل اینکه چرا جهان از قانون جذب استفاده می کند به این علت است که چیزها، شبیه خود را جذب می کنند. اگر احساس هیجان، اشتیاق، پرشور، شادی، قدردانی یا فراوانی می کنید، در این صورت به کائنات انرژی مثبت می فرستید؛ که به نوبه خود که این انرژی مثبت می تواند افراد، منابع و فرصت هایی را جذب کند که در همان طول موج پرانرژی وجود دارند.

این حس خوش بینی که بدون زحمت به مسیر زندگی وارد می شود به افراد امکان می دهد به اهداف خود برسند. از طرف دیگر اگر فردی احساس بی حوصلگی، اضطراب، استرس، عصبانیت، رنجش یا ناراحتی داشته باشد، انرژی منفی را به بیرون می فرستد که این انرژی منفی، مثبت گرایی را دفع می کند و افراد و اتفاقات بد و ناخوشایند را به زندگی جذب می کند.

 

کشف قانون جذب در زندگی

احتمالاً در زندگی خود به قانون جذب توجه داشته اید برای مثال فردی که همیشه شکایت می کند، معمولاً دوستان یا دنبال کنندگانی را به خود جذب می کند که نگرش بدی دارند. همچنین افراد شاد و پرانرژی افراد با انگیزه را به حلقه خود جذب می کنند؛ که این قانون جهانی جذب در عمل است.

به این نکته مهم توجه داشته باشید که کیهان اهمیتی نمی ‌دهد که فرد چه نوع ارتعاش انرژی را ارسال می‌کند و اینکه شما یک فرد مثبت یا منفی هستید نیز مهم نیست؛ بلکه جهان به آنچه افراد ارائه می دهند به سادگی پاسخ می دهد.

با تغییر ارتعاش پرانرژی می توان نحوه واکنش جهان به خود را تغییر داد؛ به طوری که به سادگی امکان ایجاد نتایج خاصی در زندگی وجود دارد؛ این موضوع را با تکیه بر ارتعاشاتی که با خواسته های ما هماهنگ اند می توان نشان داد. البته برای این کار باید به صورت عمیق و به طور مداوم از انرژی، افکار و احساسات خود آگاه شد.

 

قانون جذب در قرآن

سوال خیلی از افراد این است که آیا در قرآن از قانون جذب صحبت شده است؟ در قرآن به صورت مستقیم به این قانون اشاره نشده است ولی با توجه به یکسان بودن مفهوم یک سری از آیات و مفهوم قانون جذب می توان به این نتیجه رسید که در قرآن هم در مورد این قانون صحبت شده است. در زیر چند آیه نمونه که مفهوم مشابه ای نسبت به قانون جذب دارد را بیان می کنیم:

در سوره ی غافر آیه ی 60 آمده است که:

و پروردگارتان فرمود مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم. اگر شکر گذاری کنید نعمت خود را بر شما خواهم افزود.

در این قانون ما باید به نیروی خلاق خداوند یکتا تکیه کنیم زیرا هم قدرت تجسم و هم آن چیزی که ما جذب می کنیم همه به اذن خداوند است. هیچ چیزی در این دنیا انجام نمی‌شود مگر اینکه با اذن الهی صورت گیرد و خداوند به عملی شدن آن کار راضی باشد.

 

در سوره طه آیه ی 15 آمده است که:

هرکس به موجب آنچه می‌کوشد جزا داده می شود.

فقط فکر کردن و مثبت اندیش بودن برای رسیدن به آرزوها کافی نیست و باید در راه رسیدن به هدف تلاش بسیار کرد. برای اینکه به خواسته های خود برسیم، نباید فقط به قانون جذب تکیه کنیم، قانون جذب را با تکیه بر قدرت و توکل به خداوند به کار می گیریم زیرا قانون جذب و یا هر چیز دیگری که در جهان وجود دارد، به اذن و اراده ی خداوند است.

 

در سوره اعراف آیه ی 200 آمده است که:

هر گاه وسوسه ای از شیطان به تو رسید سریعا به خدا پناه ببر.

قانون جذب در این آیه همان داشتن احساس خوب و احساس بد است. شیطان با بزرگنمایی و بهتر نشان دادن افکار منفی در ذهن ما نفوذ می کند و هر فکر منفی ای فکر منفی دیگری به دنبال دارد،

این افکار به قلب ما نفوذ می کنند و احساس ما را فرم می دهند و همین  احساس روی رفتار ما موثر است و مجموعه این احساسات و افکار و رفتار، نتایج ما را شکل می دهند و نتیجه ای بد برای ما و زندگیمان در پی دارند. یعنی زنجیره ای از شرهای متفاوت که در اثر یک فکر منفی و یک حس منفی پشت سر هم برای ما رخ می دهند و زندگی ما را شکل می دهند.

 

برداشت من از قانون جذب و نحوه استفاده از آن

من چند سالی است که با قانون جذب آشنا شده ام و از آن استفاده می کنم و به طور خیلی شگفت انگیز به یک سری خواسته هایم که آگاهانه از قانون جذب استفاده کرده بودم، رسیده ام. در ویدیوی زیر می خواهم بگویم که دقیقاً قانون جذب چیست و سپس روشی که خودم از قانون جذب استفاده می کنم را به شما می گویم، ویدیوی زیر را حتما تا انتها ببینید:

[مشاهده ویدیو در کانال یوتیوب]

 

  مهارت های کلامی در فروش [حرفه ای]

هفت راز قانون جذب 

راز کلمه ای است که باعث جلب توجه افراد می شود ولی واقعا قانون جذب رازی ندارد، صرفا یک سری کارها هست که اگر انجام دهید می توانید به خواسته های خود برسید. بهتر است به جای کلمه «راز» از کلمه «قانون» استفاده کنیم. در واقع قانون جذب از مجموعه ای از کارها یا قوانین کوچکتر تقسیم شده که رعایت آنها باعث می شود به خواسته خود برسیم. قانون جذب را می توان به هفت «قانون کوچک» تقسیم کرد که همگی بر نحوه واکنش جهان به افراد و نتایجی که در زندگی می گیرند تأثیر می گذارند. برویم این قوانین جذب را بررسی کنیم:

1- قانون تجلی (آشکار سازی)

این قانون بیان می کند افکار و احساسات، واقعیت را ایجاد می کنند و آنچه روی آن تمرکز می کنیم همان چیزی است که در زندگی آشکار خواهیم کرد. تاییدیه های قانون جذب روشی قدرتمند برای حفظ اهداف در ذهن است و به افراد کمک می کند تا روی آنچه می خواهند تمرکز کنند تا بتوانند زندگی ای طبق خواسته های خود ایجاد نمایند.

2- قانون مغناطیس (جذبه)

این قانون بیان می کند هر آنچه در زندگی اتفاق می افتد (شامل افراد، چیزها و فرصت هایی که به زندگی فرد وارد شده اند و شرایطی که در آن قرار گرفته است)، نتیجه انرژی ای خواهد بود که برای آن صرف می کند و به جهان ارائه می دهد.

3- قانون میل تزلزل ناپذیر

بر اساس این قانون میل فرد برای دستیابی یا جذب یک چیز خاص باید قوی و تسلیم ناپذیر باشد تا بتواند آن را در زندگی خود نشان دهد. وقتی خواسته‌ها ضعیف و بدون پایه‌ ای محکم باشند، نمی‌ توانند آنچه را که می‌خواهید جذب کنند.

4- قانون تعادل ظریف (حساس)

جهان از تعادل بین نیروها و عناصر مختلف تشکیل شده است و از آنجایی که انسان کوچکترین عناصر کیهان است، خواهان تعادل نیز هست. وقتی جنبه های مختلف زندگی در تعادل باشد، می توان آرامش و شادی واقعی را تجربه کرد؛ اما برای رسیدن به تعادل، قدردانی و شکرگزاری لازم است.

5- قانون هارمونی (توازن)

این قانون توصیف کننده تعامل هماهنگ نیروها و عناصر تشکیل دهنده جهان است. هارمونی جریان زندگی است که  وقتی با آن هماهنگ هستیم، همه چیز آسان به نظر می رسد، گویی که در جهت جریان شنا می کنیم نه خلاف جهت آن. استفاده از قانون هارمونی و تلاش برای زندگی هماهنگ با سایر موجودات، مسیر را به روی خوش بینی ای که جهان ارائه می دهد باز می کند.

6- قانون عمل درست

بر اساس این قانون گفتار و اعمال افراد بر دنیای اطراف شان تاثیر می گذارد و تعیین کننده کیفیت تجربیات افراد در زندگی است. نحوه رفتار فرد با دیگران تعیین می کند که دیگران با او چگونه رفتار کنند. وقتی روی عمل درست تمرکز شود و با دیگران با مهربانی رفتار شود، مطمئنا همیشه رفتاری که دوست داریم با ما انجام دهند، با آن ها خواهیم داشت که در نتیجه باعث جذب مثبت اندیشی بیشتری در زندگی می شود.

7- قانون نفوذ جهانی

هر موجودی بخشی جداناپذیر از کیهان است که با هر فکر و کاری که انجام می دهد می تواند بر جهان تاثیر بگذارد و در نتیجه ارتعاشات انرژی او به بخشی از ساختار کیهان تبدیل می شود. به همین دلیل آگاهی از افکار و احساسات و اعمال خود و نشانه هایی از کیهان اهمیت دارد؛ زیرا در این صورت تاثیر اعمال نشان داده شده و افراد را در جهت رویاهای خود راهنمایی می کند. با انجام این کار، قادر خواهیم بود به طور موثر انرژی خود را کنترل کنیم و تأثیر مثبتی که بر دنیای اطراف خود می گذاریم را افزایش دهیم.

 

جذب پول و ثروت با قانون جذب

قانون جذب چیست

به نظر شما ایا می توان از طریق قانون جذب، ثروت و پول زیاد بدست آورد؟ قانون جذب پول می گوید:

بله ما می توانیم با استفاده از قانون جذب، پول بیشتری را جذب کنیم و بسیاری از مردم با استفاده از این روش، درآمد خود را افزایش داده اند. نکته کلیدی این است که روی آنچه می خواهید تمرکز کنید نه روی چیزهایی که نمی خواهید.

وقتی روی چیزی که می‌خواهید تمرکز می‌کنید، پیام مثبتی به جهان هستی می‌فرستید و این به شما کمک می‌کند پول بیشتری را به زندگی خود جذب کنید. هم چنین شما باید باور کنید که با استفاده از قانون جذب می توانید پول و سرمایه بیشتری را به زندگی خود بیاورید، در غیر این صورت، موفق به انجام این کار نخواهید شد. اما، اگر به این باور برسید که می توانید و تلاش کنید، خیلی زود نتایج آن را خواهید دید.

در مقاله زیر کامل با ویدیو در این مورد صحبت کرده ایم:

مطالعه مقاله هر آنچه که باید در مورد قانون جذب پول بدانید

 

جذب شخص دلخواه با قانون جذب

به نظر شما آیا می توان یک فرد دلخواه را با قانون جذب بدست آوریم؟ قانون جذب عشق می گوید:

خیر، نمی توانیم یک شخص دلخواه را با استفاده از قانون جذب بدست بیاوریم ولی می توانیم یک شخص با ویژگی های دلخواه را با استفاده از قانون جذب بدست بیاوریم. در مقاله زیر کامل با ویدیو در این مورد صحبت کرده ایم:

مطالعه مقاله هر آنچه که باید در مورد قانون جذب عشق بدانید

 

نکاتی برای تمرین قانون جذب

برای اجرای قانون جذب در زندگی تمرین های زیادی شامل نوشتن افکار، تمرین پذیرش و تمرین مثبت اندیشی وجود دارد. نوشتن افکار به شناسایی الگوهای فکری کمک می کند که ببینید خوش بینی یا بدبینی گرایش دارید. تمرین روی پذیرش چیزها همان طور که هستند سبب می شود در جهت تغییر و بهتر کردن اوضاع تلاش کنید. اگر بیش از حد از خود انتقاد می کنید بهتر است هدف خود را تعیین کنید تا ذهنیت مثبت داشته باشید.

 

قانون جذب را در سایت نگرش نیک طبق نقشه راهی که در همین صفحه برایتان قرار داده ام، می توانید اصولی و کاربردی یاد بگیرید.

Rating 4.13 from 16 votes

آموزش پیشنهادی
نقشه راه قانون جذب
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×