دوره آموزشی عجیب ترین راز

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

ارل نایتینگل

249000 تومان

تکمیل شده

1956

4 قسمت

۰۰:5۵:20

زیرنویس

دانلودی

ارل نایتینگل

249000 تومان

تکمیل شده

1956

4 قسمت

زیرنویس

۰۰:5۵:20

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 3.76 from 17 votes

توضیحات دوره

در این صفحه قرار است یکی از بهترین و معروف ترین آموزش های موفقیت دنیا یعنی عجیب ترین راز ارل نایتینگل را با هم ببینیم (تصویری)، بخوانیم (پی دی اف فارسی و انگلیسی) و بشنویم (صوت فارسی و انگلیسی)!!!

کتاب عجیب ترین راز ارل نایتینگل در واقع اولین بار در سال ۱۹۵۶ توسط ارل نایتینگل در قالب فایل صوتی ارائه شد که بعدها به صورت کتاب هم منتشر شد.

الان می خواهیم نسخه کامل ۳۵ دقیقه ای صوت این کتاب را در هر سه نسخه تصویری، متنی و صوتی ببینیم، بخوانیم و بشنویم و در انتها هم یک ویدیوی تصویری 20 دقیقه ای که نکات تکمیلی دوره عجیب ترین راز هست از ارل نایتینگل را خواهیم دید.

دانلود پادکست های این دوره با صدای سید محمد باقرپور

نقشه راه قانون جذب

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×