سمینار تو ثروتمند زاده شده ای 1988

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

1988

35 قسمت

۱۰:۵۷:۰۰

زیرنویس

دانلودی

باب پراکتور

249000 تومان

تکمیل شده

1988

35 قسمت

زیرنویس

۱۰:۵۷:۰۰

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
100%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 3.71 from 28 votes

توضیحات دوره

لینک های دانلود تمام قسمت های سمینار تو ثروتمند زاده شده ای ۱۹۸۸ باب پراکتور، از قسمت ۱ تا قسمت ۳۵ در این صفحه قرار گرفته است. همچنین امکان تماشای آنلاین هر قسمت نیز وجود دارد.

این سمینار در سال ۱۹۸۸ توسط باب پراکتور و جان کِنِری برگزار شده است و علاوه بر ویدیو، یک دفترچه اکشن پلنر (برنامه عملیاتی) هم دارد که در قسمت مربوطه اضافه خواهد شد.

بهتر است قبل از دیدن این سمینار، کتابش را بخوانید، یعنی کتاب تو ثروتمند زاده شده ای که در سایت نگرش نیک به طور کامل ترجمه کرده ایم. چون در این سمینار قرار است کل ۱۰ فصل کتاب تو ثروتمند زاده شده ای توسط خود باب پراکتور و آقای جان کِنری مورد بررسی قرار بگیرد.

نقشه راه قانون جذب

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×