تجربه ۱۵ – ۱۵: روز چهاردهم

بفرست برای دوستت

فهرست مطالب

روز چهاردهم: زندگی علت محور

وقتی دلیل یا چرایی خاصی داشته باشید، باور خواهید کرد که می توانید آنچه غیرممکن به نظر می رسد را انجام دهید و بر آنچه غیرقابل حل به نظر می رسد غلبه کنید. علت یا چرایی خود را پیدا کنید، برای کسی بجنگید که نمی تواند برای خودش بجنگد. درگیر چیزی بزرگتر از خودتان شوید. تاج شما آنجاست. آنجاست که عظمت شما ظاهر خواهد شد. داوود می توانست به یک زندگی معمولی راضی باشد.

“من نمی خواهم از منطقه امن خود خارج شوم. من می خواهم در جایی که امن است بمانم. غول ‌های بزرگی وجود دارند.» امنیت یا بودن در منطقه امن، سرنوشت شما نیست. ایمان داشته باشید که مسیر پادشاهی را پیش ببرید، استانداردهای جدیدی را تعیین کنید. خداوند به شما استعداد، شخصیت و شهامتی که فقط برای رفتن به کار، گذران زندگی و سیر کردن خانواده خود دارید، نداده است.

شما برای یک هدف آفریده شده اید. شما به دلیلی استعداد دارید. شما به دلیلی سالم هستید. شما نفوذ دارید و به دلیلی مسح شده اید. فقط پادشاهی خود و پادشاهی خدا را بسازید.

  تجربه ۱۵ - ۱۵: روز سوم

 

در ایجاد تفاوت مشارکت کنید. برخی از افرادی که می توانید دست آنها را بگیرید و بلند کنید، کجا هستند؟ هیچ چیز بدتر از این نیست که به پایان زندگی خود برسید و بفهمید که تاج خود را ندیده اید.

رسیدن به یک روتین خاص و یا حد متوسط، هرگز به معنای دستیابی به یک تاج و تخت نیست. انجام کار غیرعادی و درگیر شدن در کاری که به شما مربوط نمی شود، تاج و تخت شما نیست. بهتر شدن محیط زندگیتان و برکت دادن به یک همکار نشانه تاج شام است.

وقتی به کسی خدمت و فداکاری می کنید، او خدا را می بیند. او می بیند که چگونه داوطلب می شوید و در جامعه خدمت می کنید. شما ممکن است کاری برای خودتان انجام دهید، اما روی دیگران سرمایه گذاری می کنید. شما برای دیگران می جنگیدید؛ حالا خدا قرار است برای شما بجنگد.

خواهید دید درهایی که هرگز تصور نمی کردید برایتان باز می شوند. شما لطف، نفوذ و فرصت را خواهید دید و همه اینها به این دلیل است که برای شخص دیگری جنگیدید. شما درگیر چیزی بزرگتر از خودتان شده اید.

 

  تجربه ۱۵ – ۱۵: روز دهم

اعلام کنید

امروز اعلام می ‌کنم نوری که خدا در من قرار داده است، در تاریکی می ‌درخشد. من برای بزرگی آفریده شده ام و برای هدفی بزرگتر از خودم زندگی خواهم کرد.

من اعلام می کنم که پادشاهی خدا را با برکت بودن برای دیگران پیش خواهم برد. من با ایمان به خدا برای غیرممکن ها دعاهای جسورانه خواهم کرد. من اعلام می کنم که سنگرها فرو می ریزند و غول ها شکست می خورند.

 

دعا کنید

خدای عزیز؛

من برای رویاها و اهدافی که به من داده ‌ای سپاسگزارم، اما اهمیت این را نیز می ‌دانم که بخشی از یافته ها به خودم مربوط است. من را به سمت فرصت هایی راهنمایی کن که می توانم از زمان، انرژی و منابع خود برای ایجاد تأثیر مثبت در زندگی دیگران استفاده کنم. به من کمک کن تا در کنار آنها بجنگم، کسانی که به راهنمایی نیاز دارند راهنمایی می ‌کنم، و از کسانی که بیمار یا در حال مبارزه هستند، مراقبت و حمایت می کنم.

  تجربه ۱۵ - ۱۵: روز اول

می دانم که با سرمایه گذاری روی دیگران، خودم را به هدف الهی در زندگیم نزدیک می کنم. همانطور که پیروزی داوود بر جالوت او را به تاج و تخت رساند، من اعتماد دارم که ایستادن در کنار دیگران در نبردهایشان درهای جدیدی را به روی سرنوشت من باز خواهد کرد. پدرم، از محبت تو سپاسگزارم. باشد که اعمال من نام تو را جلال دهد و همیشه به یاد داشته باشم که هدف من فراتر از خودم است.

ممنونم که مرا دوست داشتی و دعای مرا شنیدی.

 

به این سوالات جواب دهید

1- اولین برداشت شما از اصل زندگی علت محور چیست؟ به ارتباط بین هدف و هدف خدادادی خود فکر کنید.

2- علت “مبارزه با جالوت” در داستان حضرت داوود چیست؟ چه فداکاری هایی برای چنین هدفی حاضر هستید انجام دهید؟

Rating 5.00 from 4 votes

لیست روزها
آموزش مکمل

جول اوستین

235 سمینار

105 ساعت

449000 تومان
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×