انگیزشی, فیلم های سینمایی انگیزشی

فیلم سینمایی شکست ناپذیر – Unbroken

دانلود فیلم شکست ناپذیر

 

مشخصات فیلم سینمایی امروز

اسم انگلیسی: Unbroken

اسم فارسی: شکست ناپذیر

تولید: 2014

موضوع: درام، زندگی نامه

امتیاز: 7.2/10

محصول کشور: آمریکا

زمان: 136 دقیقه

حجم: 971 مگابایت

بازیگران: Jack O’Connell , Domhnall Gleeson , Miyavi , Garrett Hedlund , Finn Wittrock

کارگردان: Angelina Jolie

 

خلاصه ای از این فیلم را بخوانید

فیلم شکست ناپذیر که بر اساس یک داستان واقعی است، داستان زندگی پسری 19 ساله به ناملوییس زامپرینی (در فیلم با بازی جک اوکانل) را روایت میکند که در سال 1936 در المپیک دو و میدانی برلین شرکت کرد و مقام اول را بدست آورد.

سپس در طی جنگ جهانی دوم به نیروی هوایی آمریکا پیوست تا بتواند برای کشورش بجنگد ولی هواپیمایی او پس از اصابت بمب سقوط می کند و در دریا سرگردان می شود.

پس از 47 روز او توسط نظامیان دشمن که همان ژاپنی ها هستند زندانی می شود و متحمل دردها و سختی های زیادی می شود ولی او هنوز امیدش به زندگی را از دست نداده و …

 

بیشتر بخوانید:

دانلود فیلم سینمایی انگیزشی «به سوی خوشبختی»

 

نقدی در مورد این فیلم را بخوانید

دومين تلاش آنجلينا جولی در مقام کارگردان اقتباسی از کتاب پرفروش «شکست ناپذیر – Unbroken» است که بر اساس يک زندگی واقعی نوشته شده است.

  آهنگ انگیزشی به نام عشق از رضا ملک زاده

در واقع، به سختي می‌توان فردی را تصور کرد که عذابی بيش از قهرمان المپيک، لوئيس زامپرينی (با بازی جک اوکانل)، را تحمل کرده باشد.

شايد بتوان سختی‌های او در طول دهه ۱۹۴۰ را در اين جمله کليشه ای «از چاله درآمدن و به چاه درافتادن» خلاصه کرد.

او ظرف مدت تنها چند ماه حين انجام مأموريت بمباران از آسمان به روی زمين سقوط کرد، از سقوط هواپيما جان سالم به در برد، شش هفته را به همراه دو تن از دوستانش روی تخته پاره ای بر اقيانوس آرام (با آب و غذای بسيار اندک و کوسه‌هایی که دور و برشان بودند) سپری کرد و دوران بسيار سختی را در يکی از اردوگاه های اسرای جنگی ژاپنی گذراند.

مضاف بر اين که موقعيت او به عنوان فردی مشهور او را به هدفی برای ژاپنی‌ها تبديل کرده بود. همان طور که از عنوان فيلم می‌توان دريافت اين همه سختی کمر او را خم کرد اما هرگز نشکست.

 

فیلم شکست ناپذیر انگیزشی

 

داستان به طرز موثری روايت زامپرينی را منتقل می‌کند اما هم فاقد حسی است که اغلب بعد از تماشای داستان‌های اسرای جنگی به بيننده دست می‌دهد و هم عاری از آن هيجانی است که در پايان فيلم انتظار می‌رود ايجاد شود.

بيان فيلم سرراست و مستقيم است و داستان جذاب زامپرينی را بدون حاشيه و انحراف از مسير تعريف می‌کند.

  آهنگ انگیزشی یه چیزی میشه دیگه از رضا صادقی

ضرباهنگ فيلم بانشاط است و باعث می‌شود که بيننده در طول ۱۳۷ دقيقه تماشای فيلم خسته نشود؛ روی موضوعات بيش از حد توقف نمی‌کند. کلاً بازی‌ها قوی هستند و در فيلم چهره های خيلی آشنایی که حواس بيننده را از خود فيلم پرت کنند وجود ندارد.

بازی جک اوکانل قوی است و ماتسوشيرو واتانابه، فرمانده ساديسمی اردوگاه، مملو از بدجنسی و شرارت تصوير شده است. او چنان انسان بدکاری است که حس نفرت بيننده را به خوبی برمی انگيزد و سبعيت او باعث تقويت تلاش‌های زامپرينی می‌شود.

فيلم‌برداری راجر ديکينز با چند صحنه هوایی فوق العاده با فيلم‌برداری بهترين فيلم‌های جنگی رقابت می‌کند. «شکست ناپذیر» را می‌توان نامزد چند اسکار در نظر گرفت.

جزئيات زمانی بسيار خوب رعايت شده‌اند و گرچه اردوگاه اسرا بسيار شبيه هر اردوگاه ديگری در فيلم‌های سينمایی از دهه ۱۹۴۰ به بعد است، اما بيشتر بر غم انگيز بودن شرايط اسرای آنجا تاکيد دارد.

اگرچه اين فيلم از لحنی جدی برخوردار است (که برای چنین داستان هایی برازنده است)، در بعضی دقايق فيلم می‌توان شوخ طبعی ذاتی کوئن ها را حس کرد.

برای مثال، وقتی که بالاخره بعد از هفته ها آوارگی در درياها گروه نجات از راه می‌رسد، می‌بينيم که اين دستان ژاپنی‌ها است که به سوی قربانيان دراز شده است. زامپرينی شرايط را برای يکی از همراهانش (با بازی دامهال گليسون) اين گونه توصيف می‌کند: «برات هم خبر خوب دارم و هم خبر بد…»

  آهنگ انگیزشی تیتراژ سریال 021 میلاد کیانی

ساخت فیلم شکست ناپذیر برای جولی يک کار دلی بی چون و چرا بود؛ او براي به دست آوردن اين فرصت به سختی جنگيد.

اين فيلم چالش بلندپروازانه ای برای کسی است که تاکنون تنها يک فيلم در کارنامه خود ثبت کرده است. رويکرد مستندگونه جولی نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارد. اولی باعث شده که «شکست ناپذیر» فيلم «خوبی» شود در حالی که دومی مانع از رسيدن آن به درجه «عالی» می‌شود.

 

منتقد: جیمز براردینلی

 

عکس هایی از این فیلم را ببینید

 

دانلود فیلم شکست ناپذیر

فیلم شکست ناپذیر

فیلم سینمایی انگیزشی شکست ناپذیر

فیلم شکست ناپذیر انگیزشی

 

یک کلیپ انگیزشی از این فیلم ببینید

من قبلا در سایت نگرش نیک، یک کلیپ انگیزشی از فیلم شکست ناپذیر منتشر کردم، پیشنهاد می کنم حتما ببیند و یا دانلود کنید:

 

 

بیشتر بخوانید:

کلیپ انگیزشی «جول اوستین – نگران نباش»

شما چه فیلم انگیزشی دیگری می شناسید، حتما در قسمت نظرات بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی که دیده اید را برای من بنویسید.

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها