مقالات

زندگینامه ویکتوریا اوستین

زندگینامه جول اوستین

در این مقاله می خواهیم زندگینامه ویکتوریا اوستین را با هم بخوانیم. ویکتوریا اوستین (victoria osteen) که اسم اصلی او ویکتوریا ایلوف است در 28 مارس 1961 در هانتسویل، آلاباما متولد شد. او همسر جول اوستین است و دو سال از خود جول اوستین بزرگتر می باشد.

زندگینامه ویکتوریا اوستین,همسر جول اوستین

 

زندگینامه ویکتوریا اوستین

ویکتوریا اوستین نویسنده و کشیش کلیسای لیکوود هست و همراه همسر خود جول اوستین در کلیسایشان سخنرانی های هفتگی برگزار می کنند. ویکتوریا همچنین کتاب های بسیاری نوشته است که بعضی از آن ها جزو پرفروش ترین ها است.

 

دوران کودکی و تحصیلات ویکتوریا اوستین

او دختر دونالد ایلوف، مهندس شرکت جنرال الکترونیک عضو گروه فضایی طراحی موشک که بعدها به ناسا ملحق شد، است. خانواده وی وقتی ویکتوریا 2 سال داشت به هوستون تگزاس نقل مکان کردند. مادر او، جورجین ایلوف، یکشنبه ها در کلیسایی که ویکتوریا تحصیل میکرد به تدریس می پرداخت. پدر او نیز بعد ها سخنگوی کلیسا شد. ویکتوریا پس از گذراندن دوره دبیرستان، وارد دانشگاه هیوستون در رشته روانشناسی شد ولی او هرگز فارغ التحصیل نشد.

 

خانواده ی ویکتوریا اوستین

خانواده ویکتوریا اوستین

ویکتوریا در 4 آوریل سال 1987 او با جول اوستین ازدواج کرد. اولین دیدار این زوج در سال 1985 در یک جواهر فروشی بود. در نگاه اول رابطه عاشقانه ای بین این دو آغاز شد. جول اوستین برای خرید باتری ساعت به جواهر فروشی رفته بود. این زوج دو فرزند پسر و دختر به ترتیب به نام جاناتان و الکساندرا دارند. ویکتوریا در سفرهای دور دنیا به همسرش می پیوست و اینگونه مشهور شد. او در سال 2003 بخش مخصوص قدرتمندسازی زنان را در کلیسای لیکوود پایه گذاری کرد.

 

جول اوستین کیست

جول اوستین کیست

جول اوستین متولد 5 مارس 1963 میلادی است که معادل 14 اسفند 1341 شمسی می باشد و 57 سال سن دارد.

جول اوستین کشیش، نویسنده و سخنران انگیزشی می باشد که هر هفته یکشنبه ها در کلیسای لیکوود جلوی 16 هزار نفر به مدت تقریبا 25 دقیقه سخنرانی می کند.

پدر جول که یک کشیش بود، او را تشویق می کرد تا در کلیسا سخنرانی کند اما او نمی پذیرفت و علاقه ای نداشت. کلیسایی که بزرگترین کلیسای پروتستان (شاخه ای از مسیحیت) و در شهر هیوستون آمریکا واقع است.

در نهایت جول اوستین در سال 1999 پس از فوت پدرش کار پدرش را ادامه داد و به جای پدرش کشیش ارشد کلیسای لیکوود شد. او هیچوقت تصورش را هم نمی کرد که راه پدرش را ادامه دهد.

سخنرانی های هفتگی او توسط بیشتر از 7 میلیون بیننده در هفته و بیشتر از 20 میلیون نفر در ماه در بیش از 100 کشور دیده یا شنیده می شود.

  رسیدن به آرزوها با قانون جذب

او نویسنده کتاب های زیادی می باشد که هفت تا از این کتاب ها جزو کتاب های پرفروش نیویورک تایمز به شمار می آیند که در ادامه به بعضی از کتاب های او اشاره می کنم.

مخاطبان جول اوستین به او لقب «کشیش خنده رو» را دادند و سخنرانی هایش را با تکنیک های فن بیان با جذابیت به خصوصی همراه می کند طوری که وقتی پای صحبت های او می نشینید گذشت زمان را احساس نمی کنید.

ما در مقاله ی دیگری زندگینامه جول اوستین را به صورت کامل برای شما نوشته ایم. پیشنهاد می کنیم در کنار خواندن مقاله زندگینامه ویکتوریا اوستین آن مقاله را هم بخوانید:

مطالعه مقاله زندگینامه جول اوستین

 

صحبت های ویکتوریا اوستین درباره ازدواج

هر ازدواجی دارای فراز و نشیب هایی است. ویکتوریا اوستین و همسرش جول اوستین نیز در رابطه خود با سختی ها و طوفان های بسیاری روبرو شده اند. ویکتوریا اوستین میگوید که طوفان های زندگی باعث خراب شدن رابطه آنها نشده است بلکه این دو سعی کرده اند تا نواقص یکدیگر را بپذیرند و برای بهتر شدن بیشتر تلاش کنند.

او میگوید:

«من و جول تقریبا 30 سال است که با هم ازدواج کرده ایم. وقتی درباره اتفاقات این سالها فکر می کنم واقعا تعجب می کنم. من واقعا رابطه خوبی دارم، جول واقعا شوهر خوبی است و هرروز به من خاطرنشان می کند که زن فوق العاده ای هستم. ازدواج ما بر اساس کامل بودن بنا نشده، بر اساس توافق و کنار آمدن با همه چیز هم بنا نشده بلکه ما با نواقص هم کنار آمده ایم.

ما هرروز صبح با فکر اینکه “امروز باید هرکاری میتونم انجام بدم تا همسرم عاشق تر شود” بیدار نمی شویم. بلکه هر روز با قلبی آماده ی عشق ورزی و دوست داشتن بیدار می شویم، مهم نیست آن روز چه اتفاقی می افتد ما عاشق هم دیگر می مانیم.

برای داشتن یک ازدواج خوب باید اوایل تصمیماتی می گرفتیم. ما باید یاد بگیریم که با هم سازگار شویم، ما باید میل به تغییر داشته باشیم و از همه مهمتر اینکه ما باید هر روز انتخاب کنیم تا خانه خود را بر اساس عشق بی قید و شرط بنا کنیم. اگر مطمئن نبودم که شوهرم هر روز مرا دوست دارد حتما اعتماد به نفسم کم میشد.»

در عین حال ویکتوریا از مردم می پرسد که اگر درباره عشق بی قید و شرط خدا مطمئن نباشند چه کاری انجام خواهند داد؟ چگونه می توانیم به طور کامل عشق او را داشته باشیم؟
کتاب مقدس به ما خاطرنشان می کند که هیچ چیزی نمی تواند مانع عشق خدا به ما شود. با اینحال اگر عشق خدا را نتوانیم داشته باشیم، در نتیجه نمی توانیم اعتماد و قدرت او را نیز داشته باشیم.

  خلاصه کتاب با چرا شروع کنید اثر سایمون سینک

او مردم را تشویق میکند که اجازه ندهند که افکار منفی آن ها را از خداوند دور کند. ویکتوریا امیدوار است که مردم اجازه دهند عشق خدا در قلب آنان رخنه کند و از آن به عنوان قدرت بزرگ در روابط شان استفاده کنند تا اینگونه رابطه ای پایدار و با دوام بسازند.

 

کتابهای ویکتوریا اوستین

ویکتوریا تفکرات خود را در قالب کتاب با مخاطبانش به اشتراک گذاشته است. اولین کتاب او در سال 2008 با نام “زندگی خود را دوست داشته باشید” منتشر شد. این کتاب رتبه دوم پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز را به خود اختصاص داد.

او همچنین کتاب های مخصوص کودکان نوشته است، در حال حاضر سه کتاب “قلب شاد من”، “گنجینه های بینظیر” و “هدایایی که از دل می آیند” برای کودکانی که مایل به داشتن زندگی معنوی هستند، منتشر کرده است.

 

جملات الهام بخش ویکتوریا اوستین

در ابن بخش از مقاله زندگینامه ویکتوریا اوستین می خواهیم جملات انگیزشی و الهام بخشی از او را بخوانیم:

1. خدا هرگز برای زندگی ما استرس بیش از اندازه را برنامه ریزی نکرده است. او جهان را آفرید و بعد یک روز مرخصی گرفت. آخرین باری که در زندگی مرخصی گرفتید و کمی استراحت کردید، چه زمانی بود؟

2. آیا امروز با اتفاقی غیرمنتظره روبرو هستید؟ این اتفاق برای خدا تعجب آور نیست! او قبلا شما را مجهز کرده تا از عهده هر کاری بر بی آیید.

3. همه ما در شرلیط ناگوار و سختی ها به سوی شکایت متمایل میشویم ولی در همان لحظه هم چیزی برای سپاسگزاری وجود دارد. مطالعات نشان میدهد افرادی که سپاسگزاری میکنند افراد شادتری هستند.

4. وقتی با ایمان محکم قدم برمیداریم ثابت میکنیم که به استعدادهایی که خدا به ما ارزانی داشته اعتماد داریم و معتقدیم خدا باعث موفقیت ما خواهد شد.

5. من متوجه شدم مردم شباهت زیادی بهم دارند. همه ما احساسات اساسی، امیدها و رویاهای برابری داریم، بیایید به جای تمرکز بر تفاوت ها بر روی شباهت ها تمرکز کنیم، اتحاد در زندگی باعث میشود تا خدا به ما برکت دهد.

6. در روابط فراموش نکنید که هیچکس قرار نیست 100% با شما موافقت کند. اجازه ندهید عصبانیت در های ناشکری را باز کند. “هنر نادیده گرفتن” را تمرین کنید زیرا گاهی اوقات باید موافق مخالفت دیگران باشیم.

7. ممکن است در مقابل چالش پیش روی خود فکر کنید که ” این برای من خیلی سخته” ولی این حقیقت را فراموش نکند که بعد از پشت سر گذاشتن چالش ها خداوند شما را سر سخت تر از قبل میکند.

  خلاصه کتاب نیروی حیات اثر تونی رابینز

جملات انگیزشی ویکتوریا اوستین

8. شما امروز قدرت تحمل دارید. تسلیم نشوید برای خدا غیرممکن وجود ندارد. شما در هیچ شرایطی گیر نیفتاده اید، مراقب کلام خود باشید اینگونه خدا به شما کمک خواهد کرد.

9. توانایی خدا لنگر شماست. آنرا در اعماق روح خود حس کنید و به هنگام طوفان و سختی ها محکم بایستید.

10. شما را دعوت میکنم که هرروز صبح بیدار شوید و شکرگزار نعمت های زندگیتان باشید اینگونه برکت های زیادی به شما میرسد.

11. خداوند بسیار وفادار است، او امروز هم حرف های شما را میشنود. او آنچه که شما میخواهید را به هیچ عنوان از شما دریغ نخواهد کرد، با او قدم بردارید زیرا او همه نیازهای شما را به راحتی تامین میکند.

12. خداوند شما را امروز در کف دستش دارد. او هیچ اشتباهی مرتکب نمی‌شود، بلکه فقط شاهکارهایی می‌سازد.

13. شما برای ستایش او طراحی شده‌اید! در این دنیا هنگامی که از او ستایش می‌کنید و او را در زندگی خود نگاه می‌دارید، در بهترین حالت خود عمل می‌کنید!

14. وقتی تسلیم خدا می شویم ، یک اتفاق قدرتمند در کائنات رخ می دهد. او درهایی را باز می کند که وقتی همه چیز را به او تحویل می دهیم نمی توان آن را بست.

15. مهربان بودن را انتخاب کنید. بخشش را انتخاب کنید. بگذارید عشق شما رشد کند و بدرخشد تا مردم به نمونه زندگی شما نگاه کنند و خداوند را در بهشت تسبیح و ستایش کنند.

16. خداوند انتظار ندارد که ما تمام پاسخ‌های خود را داشته باشیم. او انتظار دارد که ما با سوالات خود به او نزدیک شویم و با قلبی باز و متواضع به او گوش دهیم.

17. می توانید در طوفان آرامش داشته باشید. وقتی اوضاع نامطمئن به نظر می رسد می توانید شادی کنید. وقتی شرایط ناامید کننده به نظر می رسند می توانید امیدوار باشید!

18. صلح فقط یک حس نیست؛ این یک روش زندگی است. صلح، نتیجه تسلیم شدن به خدا در هر زمینه‌ای از زندگی شماست!

19. ممکن است اشتباهاتی مرتکب شده باشید ، اما درست مانند اینکه والدین در هنگام یادگیری راه رفتن به فرزندشان کمک می کنند ، خدا نیز به شما کمک می کند تا در هر زمان که سقوط کردید، پشتیبان داشته باشید.

20. به هیچ وجه به دنبال تایید دیگران نباشید. فقط به دنبال تایید خداوند متعال باشید.

 

در این مقاله سعی کردیم زندگینامه ویکتوریا اوستین را به طور کامل برای شما شرح دهیم. سمینارهای ویکتوریا اوستین را هم می توانید از سایت نگرش نیک دریافت کنید، روی عکس زیر کلیک کنید:

ویکتوریا اوستین

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها