0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تمرین روز دوم کتاب معجزه شکرگزاری

نگرش نیک 266 بازدید

در ابتدای کار با این تمرین ها باید چند روز اول را به صورت پشت سر هم برای بدل شدن قدرشناسی به یک عادت تمرکز کنید. هر چیزی که شما را نسبت به قدرشناس بودن تشویق و ترغیب می کند، به شما یاری می دهد تا زندگی تان را به طلا تبدیل کنید و این به درستی همان چیزی است که این تمرین شما را برای آن آماده می کند.

لی براور، تمرین قدرشناسی را در فیلم و کتاب راز ارائه کرده است. آنجا که او درباره ی آن پسر مُردنی می گوید که پدرش از نیروی قدرشناسی و شکرگزاری برای بهبودیِ پسرش استفاده کرد و پسر سلامتیِ خود را بازیافت. از آن موقع تمرین قدرشناسی برای بسیاری به عنوان عامل موفقیت به حساب آمده که از آن برای دستیابی به پول و شفا و شادمانی استفاده کرده اند.

همین امروز این کار را انجام دهید

ابتدا یکی از موفقیت های خود را به یاد آورید و راهکارهای رسیدن به آن را در ذهن تان مرور کنید و از این بابت که به آن دست یافته اید، شکر خداوند را به جای آورید و سپاسگزار باشید.

سپس هدف دیگری را در ذهن خود متمرکز کنید و به بررسیِ راهکارهای دستیابی به آن بپردازید.

امشب وقتی برای خوابیدن به بستر می روید، افکارتان را متمرکز کنید آنگاه به مرور تمام اتفاق های خوشایندی که در طول آن روز برای تان رُخ داده بپردازید. به مرور کلمه ی سپاسگزارم را به یاد آورید. سپس چشم هایتان را ببندید و بخوابید. کار تمام است!

در 26 شب آینده نیز این کار را تکرار کنید. پیش از به خواب رفتن، به اتفاق های خوشایندی که در طول روز برای شما رخ داده بیندیشید و بهترین اتفاقی را که برای شما افتاده برگزینید. در حالی که افکارتان را متمرکز کرده اید، تا آنجا که می توانید قدرشناس باشید و بعد کلمه ی سپاسگزارم را به زبان بیاورید.

این تمرین ساده به نظر می رسد ولی در حین اجرای آن، در می یابید که اتفاق های خوشایندی در زندگیِ شما رخ می دهد.

قدرت شکرگزاری

هنگامی که در جستجوی بهترین چیزی هستید که برایتان اتفاق افتاده، تمام رخدادهای خوشایندی را که آن روز برایتان پیش آمده مرور کنید و در روند فرایند جستجو و انتخاب بهترین رویداد روزانه، قدرشناس آنها خواهید شد. به این صورت شما هر شب در حالی که احساس سپاسگزاری دارید می خوابید و برمی خیزید.

شمارش مواهب تان یکی از تمرین هایی ست که این اطمینان خاطر را به شما می بخشد تا روزتان را با شکرگزاری آغاز کنید و با شکرگزاری به پایان برسانید. در حقیقت آنها به قدری توانمند هستند که زندگیِ شما را در چند ماه تغییر می دهند.

اما کتاب معجزه شکرگزاری بر آن است که زندگی تان را در اثر وفور شکرگزاری و تمرین های آن هرچه سریع تر دگرگون کنید. زیرا شکرگزاری مانند یک آهن رباست و چیزهای بیشتری را برای شکرگزار بودن جذب می کند.

تمرکز بر قدرشناسی در مدت 28 روز باعث تمرکز و افزایش قدرت شکرگزاری می شود. هنگامی که شما به قدرت شکرگزاری مجهز هستید، هر چیزی را که دوست دارید و می خواهید مانند آهن ربا به سمت خود جذب خواهید کرد!

  

در قسمت دیدگاه ها برای ما این تمرین را بنویسید

1- گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

موهبت های خود را برشمارید. لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

 

2- امشب پیش از آنکه بخوابید، افکارتان را متمرکز کنید و به بهترین اتفاقی بیندیشید که در طول این روز برای تان رُخ داده است.

 

3- در قبال بهترین اتفاقی که آن روز برای شما افتاده است کلمه ی سپاسگزارم را بیان کنید.

 

4- این تمرین را در 26 شب آینده نیز تکرار کنید.

کتاب معجزه شکرگزاری را از کجا تهیه کنیم؟

دیگر تمرین های کتاب معجزه شکرگزاری را هم بخوانید

نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

نظرات کاربران

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    لینک کوتاه :
    × سوالی دارید؟