معرفی کتاب

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن

کتاب معجزه ی سپاسگزاری

در این مقاله می خواهیم به معرفی کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن بپردازیم.

نام انگلیسی این کتاب، The Magic است به معنای «جادو». نویسنده ی این کتاب خانم راندا برن است که به احتمال زیاد اگر با فیلم یا کتاب راز آشنا باشید، با ایشان هم آشنایی دارید.

معرفی کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری توسط خانم راندا برن (Rhonda Byrne) نویسنده ی کتاب راز، کتاب قدرت و کتاب قهرمان نوشته شده است.

این کتاب توسط ناشرها و مترجم های مختلف به زبان فارسی ترجمه شده است.

در این کتاب 28 تمرین وجود دارد که به گونه ای خاص و ویژه طراحی شده است. وقتی این دانش تغییر زندگی را می خوانید، شیفته ی آن خواهید شد و اما این دانش بدون تمرین کردن آنچه می آموزید، از میان انگشتان تان لیز خواهد خورد و فرصتی که برای تغییر زندگی به دست آورده اید، به راحتی از دست می رود.

برای آنکه این اتفاق رخ ندهد، باید در مدت 28 روز شکرگزاری را تمرین کنید تا بدین ترتیب دانش را تا ضمیر ناخودآگاه خود ببرید. تنها در این صورت است که زندگی شما به شکلی اساسی تغییر خواهد کرد.

این تمرین ها طوری طراحی شده اند که طی 28 روز پشت سر هم اجرا شوند. این روند به شما اجازه می دهد که شکرگزاری را به روش زندگی تان تبدیل کنید.

28 تمرین چه کاربردی دارند؟

همانطور که گفتیم تمرین های این کتاب طوری طراحی شده اند که طی 28  روز پشت سر هم اجرا شوند:

✔  12 تمرین ابتدایی، نیروی قدرشناسی برای همه ی آن چیزهایی است که اکتون دارید از آنها استفاده می کنید و در گذشته به شما اعطا شده است. چرا که تا شکرگزار داشته هایتان نباشید، نیروی قدرشناسی عمل نخواهد کرد و شما دریافتی بیشتری نخواهید داشت.

  معرفی جامع کتاب اثر مرکب دارن هاردی

 

✔  10 تمرین بعدی قدرت شکرگزاری را دریاره ی آرزوها و رؤیاهایتان و هر چیز دیگری که می خواهید به کار خواهد گرفت. در خلال این 10 تمرین شما توانایی آن را خواهید یافت که به آرزوهایتان جامه ی عمل بپوشانید و خواهید دید که روند زندگی تان متحول می شود.

 

✔  6 تمرین پایانی شما را به سطح جدیدی خواهد برد که به وسیله ی آن ذهن و تک تک سلول هایتان را از قدرشناسی پُر خواهید کرد. همچنین یاد می گیرید که نیروی قدرشناسی را برای یاری رساندن به دیگران به کار بندید و مشکلات را حل کنید و هر موقعیت منفی را که در طول زندگی با آن برخورد می کنید، بهبود بخشید.

 

بعد از 28 روز شما مغز خود را دوباره سیم کشی کرده اید و قدرشناسی را در ضمیر ناخودآگاه تان به کار گرفته اید به گونه ای که شکرگزاری نخستین چیزی است که در موقعیت های مختلف به ذهن شما می آید. آنچه را که تجربه می کنید القائات شماست چرا که شکرگزاری را در هر روز از زندگی تان ترکیب کرده اید و این بسیار تماشایی خواهد بود.

چگونه از 28 تمرین کتاب معجزه شکرگزاری استفاده کنیم؟

در این 28 روز پیاپی که تمرین ها را انجام می دهید، لازم نیست برنامه های دیگرتان را لغو کنید، این برنامه ها به گونه ای تنظیم شده که با برنامه ی هر روزتان هماهنگ باشد. تفاوتی ندارد که در روزهای کاریتان باشد یا در تعطیلات پایان هفته ها، قدرشناسی قابل جابجایی است. شما می توانید آن را با خود به هرجا که می خواهید ببرید، آنگاه هر جا که بروید عملکرد آن نمایان خواهد شد.

  معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

اگر یک روز را از دست بدهید رفته رفته روند حرکتی را که تاکنون بدست آورده اید از دست می دهید. برای آنکه مطمئن شوید که نیروی قدرشناسی را کاهش نمی دهید، اگر روزی را از دست دادید، 3 روز به عقب برگردید و تمرینات را از آن موقع پیگیری کنید.

بعضی تمرین ها برای صبح طراحی شده و بقیه برای انجام در طول روز. بنابراین هر روز تمرین ها را در اول صبح بخوانید. لازم است که بعضی تمرینات از شب قبل مطالعه شود، زیرا از لحظه ای که از خواب بیدار می شوید باید آنها را به کار بگیرید.

شاید بخواهید که تمرین های روز بعد را هر شب قبل از خواب بخوانید تا برای فردا آماده باشید.

اگر نمی خواهید این 28 تمرین را پشت سر هم انجام دهید، می توانید آنها را به صورت های دیگری هم اجرا کنید. شما می توانید یک تمرین را انتخاب کنید که می تواند یک موضوع مهم را در زندگی تان تغییر دهد یا بهبود بخشد و می توانید تمرین را در 3 روز متوالی یا 7 روز هفته انجام دهید.

در یک نگاه، در کتاب معجزه شکرگزاری چه مطالبی یاد خواهیم گرفت؟

خب تا اینجا به معرفی کتاب معجزه شکرگزاری پرداختیم. حال می خواهم به شما بگویم که با خواندن این کتاب یاد می گیرید که:

✔ چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید

 

چگونه سلامت، شغل، پول و روابط خود را بهبود بخشید

 

چگونه کاری کنید تا کوچک ترین خواسته ها و بزرگترین آرزوهایتان به حقیقت بپیوندند.

 

چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه وضعیت منفی را تغییر دهید.

  معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

سرفصل های کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری را از کجا تهیه کنیم؟

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها