10 قانون جول اوستین

سریال «۱۰ قانون جول اوستین» – قسمت چهارم

رفع خستگی

 

سریال «۱۰ قانون جول اوستین»

قسمت چهارم: بر خستگی خود غلبه کنید

 

 

دانلود رایگان کلیپ انگیزشی

متن قسمت چهارم:

اگر دشمن شما در مرحله اول نتواند شما را شکست دهد استراتژی بعدی او این خواهد بود که شما را خسته کند. بسیاری از مردم در این مسیر خسته می شوند و کم می آورند. بعضی ها خیلی وقت است که چیزی را می خواهند:

سعی کردند اعتیاد را ترک کنند، ایمان داشتند که در شغلشان پیشرفت می کنند، برای اعضای خانواده چیزی خاص را دعا کرده اند اما هنوز نتیجه ای نتوانستند بگیرند.

هیچوقت فکرش را هم نمی کردند که تا این سن نتوانند ازدواج نکنند، که این همه مدت با مریضی دست و پنجه نرم کنند، که این همه مدت وام گرفتن شان طول بکشد. الان دیگر آنها خسته شده اند.

اجازه دهید تا به شما اطمینان دهم که خیلی زود نوبت شما می شود. به زودی نتیجه زحماتتان را خواهید دید.

اجازه ندهید طولانی شدن زمان، شما را از خواسته تان ناامید کند. اجازه ندهید ناامیدی باعث شود شما تسلیم شوید. اجازه ندهید که افکار منفی شما را متقاعد کند که جایی که هستید بمانید و حرکت نکنید.

ذهن شما بهانه های خیلی خوبی به شما می دهد، مثلاً اینکه خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم اعتیادم را ترک کنم، خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم به ازدواجم باور داشته باشم، خیلی خسته شدم و دیگر نمی توانم بیشتر از این در زندگی ام پیشرفت کنم، خیلی وقت است که دارم تلاش می کنم.

اگر همواره به این افکار توجه کنید به خستگی اجازه می دهید بر شما غلبه کند. در این صورت خسته تر، کسل تر، ناامیدتر و منفی تر از قبل می شوید. احساس  خستگی اتفاقی در شما به وجود نمی آید، بلکه ابتدا شما باید در را به رویش باز کنید.

وقتی افکار منفی به شما می گوید که این کار فایده ای ندارد، خیلی وقت است که گذشته است، بگویید:

«خیر متشکرم من می دانم به زودی زحماتم نتیجه خواهند داد، می دانم که خداوند بر جایگاه قدرت نشسته است. من سمبلی از قدرت خداوند هستم، من با قدرت خداوند برای پیروز شدن در مشکلاتم مجهز شده ام.»

وقتی اجازه دهید خستگی بر شما غلبه کند، قدرت تان را از دست می دهید. وقتی در مورد این که این عادلانه نیست یا بیش از حد طول کشیده یا اینکار هیچوقت جواب نمیدهد، فکر می کنید، انرژی ای که برای رسیدن به اهداف و حرکت کردن به سمت سرنوشت تان نیاز دارید، از بین می رود.

من از شما انتظار ندارم که هیچوقت احساس خستگی نکنید، چون در هر حال این حس سراغتان می آید. ولی از شما می خواهم که به خستگی اجازه ندهید در وجودتان بماند. وقتی خسته هستید دیگر انگیزه، تصمیم و شجاعت مبارزه برای رسیدن به چیزهایی که به آن باور دارید را ندارید.

اجازه ندهید احساس خستگی باعث شود شما پیروز نشوید، اجازه ندهید احساس خستگی رؤیاهای شما را متوقف کند، شما به خواسته هایتان بیشتر از آنچه که تصورش را بکنید، نزدیک هستید.

وقتی شرایط زندگی شما خیلی بحرانی می شود و وسوسه می شوید که دست از کار بکشید و خسته شوید، این یعنی پیروزی نزدیک است، این یعنی ارتقا شغلی، درمان و دستیابی به موفقیت به زودی برای شما اتفاق می افتد.

 

دانلود قسمت های دیگر این سریال:

 

قسمت اول

 

قسمت دوم

 

قسمت سوم

 

قسمت پنجم

 

قسمت ششم

 

قسمت هفتم

 

قسمت هشتم

 

قسمت نهم

 

قسمت دهم

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها