10 قانون جول اوستین

سریال «۱۰ قانون جول اوستین» – قسمت پنجم

چگونه وابسته نشویم

 

سریال «10 قانون جول اوستین»

قسمت پنجم: به دیگران وابسته نباشید

 

 

دانلود رایگان کلیپ انگیزشی

 

متن قسمت پنجم:

به دیگران وابسته نباشید، کاری که انجام می دهند یا نمی دهند ارزش شما را تعیین نمی کند. چیزی که به شما می دهند یا نمی دهند نمی تواند مانع رسیدن شما به هدفتان شود.

خداوند از روح خودش در شما دمیده است و تاج لطف و نعمتش را بر سر شما گذاشته است. نیازی نیست منتظر بمانید تا دیگران شما را قبول کنند، کافیست خودتان، خودتان را قبول داشته باشید.

مردم شاید نتوانند شما را تشویق کنند و دلگرمی بدهند ولی خودتان می توانید این کار را برای خودتان بکنید. مردم شاید نتوانند کاری کنند که شما احساس خاص بودن کنید، اما خودتان می توانید کاری کنید که این احساس را برای خود به وجود بیاورید.

من اشرف مخلوقات هستم و می دانم که تاج رحمتش را بر سرم نهاده است. من منحصر به فرد هستم، من اشرف مخلوقات هستم.

اگر برای خودتان ارزش قائل شوید مطمئنا روابط بهتری با دیگران خواهید داشت. اگر به شخص دیگری وابسته باشید، اینگونه همیشه نیازمند و سربار آنها خواهید بود و منتظر خواهید بود تا افراد دیگر حال شما را خوب کنند.

  سریال «10 قانون جول اوستین» - قسمت اول

اما جول پدر و مادرم مرا خوب بزرگ نکردند، دوران کودکی خوبی نداشتم، همسرم هیچوقت دلش برایم تنگ نمی شود، رئیسم آن اعتباری که لایقش بودم را به من نداد. با تمام احترام می گویم که اگر شما به این چیزها نرسیدید، پس یعنی به آنها نیازی نداشتید.

آنها نمی توانند شما را از رسیدن به سرنوشت تان متوقف کنند. حرفی که می زنند یا کاری که می کنند نمی تواند نقشه ای که خدا برای شما دارد را تغییر دهد.

به چیزهای منفی توجه نکنید. فردی که رفت، در حقتان بدی کرد و نظرات ناراحت کننده داد و به بی احترامی های دیگران توجه نکنید. این دروغ ها را باور نکنید که می گویند شما به اندازه کافی با استعداد، جذاب و خوب نیستید.

هیچکس نمی تواند ارزش واقعی شما را تعیین کند، هیچکس نمی تواند از ارزش شما کم کند. تنها قدرتی که مردم بر علیه شما دارند قدرتی است که شما به آن ها می دهید.

 

دانلود قسمت های دیگر این سریال:

قسمت اول

 

قسمت دوم

 

قسمت سوم

 

قسمت چهارم

 

قسمت ششم

 

قسمت هفتم

 

قسمت هشتم

 

قسمت نهم

 

قسمت دهم

 

  سریال «10 قانون جول اوستین» - قسمت اول
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها