کلیپ انگیزشی – غلبه بر خستگی

1 سال پیش
جول اوستین غلبه بر خستگی

 

کلیپ انگیزشی جول اوستین:

در این کلیپ انگیزشی، جول اوستین در مورد اینکه چگونه بر خستگی غلبه کنیم، صحبت می کند. او می گوید اجازه ندهید که احساس خستگی مانع رسیدن شما به پیروزی شود. او می گوید آسان است که خسته شویم، آسان است که ناامید شویم، آسان است که وقتی می بینیم زمان رسیدن به خواسته مان طولانی می شود، دست از تلاش بکشیم و دیگر ادامه ندهیم.

اما اگر آدم عاقلی باشیم باید ببینیم که آیا آنقدر هدفی که در نظر داریم ارزش ندارد که برای رسیدن به آن تا آخرین لحظه بجنگیم و خسته نشویم؟ آیا آنقدر ارزش ندارد که برای آن وقت بگذاریم و به جسم و ذهن مان اجازه ندهیم تا خستگی در آن نفوذ کند؟

اگر واقعا ارزش دارد پس باید راه های غلبه بر خستگی را یاد بگیریم تا به عنوان سپری در برابر خستگی از آن استفاده کنیم. این کلیپ بیشتر جنبه انگیزشی دارد تا آموزش ولی اگر می خواهید این مهارت را بدست آورید حتما فیلم کامل جول اوستین با موضوع «چگونه بر خستگی و ناامیدی غلبه کنیم؟» را نیز تهیه کنید.

 

 می خواهم این ویدیو را دانلود کنم

 

۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

بدون دیدگاه

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!