مقاله نقل قول هایی از جول اوستین – جملات انگیزشی

جملات انگیزشی

 

نقل قول هایی از جول اوستین 

جملات انگیزشی

۱- هر چیزی که وارد زندگی ات می شود را سریع قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو ساخته شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.

خودت انتخاب کن. خودت رو بشناس. استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آنها را بالا ببر. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، به این معنی نیست که قرار است مال تو باشد.

ویژگی های یک فرد برنده را در خودت پرورش بده و خودت را همیشه به چشم یک برنده نگاه کن. تو به این دنیا نیامده ای تا یک فرد متوسط باشی.

وظیفه خودت را انجام بده و همیشه سعی کن بهترین نسخه خودت باشی.

جملات انگیزشی

 

 

۲- اگر کارها باب میل تان پیش نرفت یا کسی در حق شما بد کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با نگرانی و ناامیدی و ناراحتی بگذرانید و آنها را وارد ذهن تان کنید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.

۳ چیزی که در شش ماه گذشته یاد گرفته ای، چه بوده است؟ منظورم درس های زندگی است، چه شرایطی این درس ها را به تو یاد داده است؟

ببینید، هر اتفاقی که در زندگی تو می افتد، چه خوب چه بد، می خواهد به تو چیزی یاد دهد. آیا تو به این درس ها و نشانه ها توجهی می کنی؟

تجربه کن، یاد بگیر و رشد کن.

جملات انگیزشی

 

۳- برای اینکه وارد سال جدید شوید نیاز است تا کینه ها و دلخوری هایی که در سال گذشته داشتید را همانجا رها کنید و سپس وارد سال جدید شوید.

چه قرار است وارد «سال جدید» شوید چه «روز جدید»، فرقی نمی کند، اگر همچنان به گذشته چسبیده باشیم نمی توانیم به سمت جلو حرکت کنیم.

باید از خودمان بپرسیم:

نگه داشتن این کینه ها و این افکار منفی چه سودی به ما می رساند؟ اگر می توانستم آنها را از خودم بیرون بریزم، این کار را می کردم؟

امروز روز ارزشمندی است، نباید با مرور خاطرات بد گذشته آن را خراب کرد.

جملات انگیزشی

 

۴- خداوند هیچوقت یک رؤیایی را در قلب تو نمی کارد مگر اینکه تمام چیزهایی که برای رسیدن به آن نیاز داری را در اختیارت بگذارد.

قبل از هر چیزی باید وقت بگذاری و خودت و زندگی خودت را بیشتر بشناسی. بیشتر وقتت را صرف فکر کردن به چه چیزی می کنی؟ چه تجربه هایی را در آن زمینه بدست آورده ای؟ چه مهارت هایی در آن زمینه داری؟

امروز به چه کسی می توانی زنگ بزنی تا به تو انگیزه بدهد؟ چه کلاس هایی می توانی بروی تا بتوانی سریعتر به اهدافت دست یابی؟ چه کتاب هایی می توانی بخوانی؟

شما هر چیزی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید را دارید. کافیست بخواهید و به رسیدن به آن باور داشته باشید.

جملات انگیزشی

 

۵- انگیزه دادن و تشویق دیگران کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. همین الان ممکن است یک نفر به چیزی که تو می توانی به او بدهی، نیاز داشته باشد.

منظورم فقط پول نیست، می تواند زمان باشد، شاید کسی نیاز داشته باشد کمی برای او وقت بگذاری. شاید کسی نیاز داشته باشد که فقط حرف های او را بشنوی. شاید کسی نیاز داشته باشد که یک لبخند فقط به او بزنی.

کسی چه می داند؟

یک لحظه بنشین و به لحظه ای فکر کن که یک نفر در حال انگیزه دادن و تشویق کردن تو بود. به لحظه ای که یک نفر به تو کمک کرد تا مشکلات یا شرایطی که در آن قرار گرفته بودی را از زاویه ای دیگر ببینی و راه حلی برای آن پیدا کنی.

مردم نیاز دارند که شنیده و دیده شوند و مهم ترین قسمت آن این است که مهم نیست از نظر مالی در چه سطحی هستی، می توانی از نظر روحی به کسی که نیاز دارد، کمک کنی. می توانی کاری کنی تا روابط با همسرت بهبود پیدا کنی این توانایی برای تو چقدر ارزش دارد؟

 

آپارات - جول اوستین

 

۶- همه ما هر روز این فرصت را داریم که عصبانی شویم، استرس بگیریم یا دلخور شویم. اما اگر اجازه دهیم که آنها در ذهن ما بمانند مثل این است که یک قدرت بیرونی تمام شادی ما را از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می توانید اجازه دهید که چیزهای کوچک شما را ناراحت نکند. کنترل ذهن خود را یاد بگیرید.

هر روز ۱۰۰ ها دلیل وجود دارد تا بخواهی ناراحت شوی و احساس خوب خود را از دست بدهی. هر انسانی در زندگی اش این چیزها را تجربه می کند، اما مهم این است که نسبت به آنها چطور واکنش نشان دهی.

روی کاری که دیگران انجام می دهند یا حرفی که دیگران در مورد تو می زنند هیچ کنترلی نداری، اما روی اینکه چه عکس العملی نسبت به کار یا حرف های آنها نشان دهی، کنترل کامل داری. روی رفتار و ذهن خودت تمرکز کن تا همیشه در هر کجا و هر زمانی بتوانی آن را به طور کامل کنترل کنی.

جملات انگیزشی

 

۷- خداوند همیشه افراد درست را وارد زندگی تو می کند، اما تو باید اجازه دهی که افراد اشتباه از زندگی ات خارج شوند.

ما این توانایی را داریم که برویم و افراد بزرگ را ملاقات کنیم. با شرکت در کلاس ها، سمینارها، گذراندن دوره ها و… می توانیم با آنها وقت مان را بگذرانیم.

حتی اگر به آنها دسترسی نداریم می توانیم کتاب های آنها را بخوانیم، زندگینامه آنها را بخوانیم و با آنها رفیق شویم.

اما فقط وقتی این فرصت را از دست می دهیم که اطراف خود را با آدم هایی که به رشد و پیشرفت ما کمکی نمی کنند پر کنیم. ما میانگین ۵ نفری هستیم که بیشتر وقت خود را با آنها می گذرانیم.

جملات انگیزشی

 

۸- انرژی ات را برای اینکه مردم را متقاعد کنی تا تو را درک کنند، هدر نده. زمان تو خیلی ارزشمندتر از آن است که بخواهی آن را صرف ثابت کردن خودت به دیگران بکنی.

مردم چیزی را که بخواهند بشنوند، می شنوند و چیزی را که بخواهند ببینند، می بینند. پس رفتار آنها را به خودت نگیر.

اگر فردی هستی که می خواهد به هدفی برسد و کارها را متفاوت نسبت به دیگران انجام می دهد، اغلب مردم نمی توانند تو را بفهمند.

بیشتر مردم تو را همیشه آنگونه که بودی، می بینند، نه آنگونه که می خواهی باشی. اگر بتوانی آنطور که دوست داری زندگی کنی و نگران نظر دیگران نباشی، همیشه رو به جلو حرکت خواهی کرد.

جملات انگیزشی ناب

 

حتمانظر خود را در مورد این جملات انگیزشی و تحلیل آنها در زیر بنویسید.

 

 

یک پیشنهاد ویژه:

مقاله «بیوگرافی جول اوستین» را خوانده اید؟

اگر نخوانده اید پیشنهاد می کنم همین الان مطالعه کنید، کافیست روی عکس زیر کلیک کنید:

 

بیوگرافی جول اوستین

۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

یک دیدگاه

  • Fatemeh
    1 روز پیش

    مطالب انگیزشی و خوب هست. ممنون. ویدیو هم در کنار توضیحات هست خیلی خوبه

اَه، بدشانسی آوردی
کد تخفیف 10%
پووووچ شد که
کد تخفیف 15%
پووووچ
کد تخفیف 20%
کد تخفیف 25%
کد تخفیف 30%
شانس خود را امتحان کنید
برای شروع بازی، کافیست ایمیل خود را وارد کنید