مقاله نقل قول هایی از جول اوستین – جملات انگیزشی

بفرست برای دوستت
جملات انگیزشی موفقیت

فهرست مطالب

در این مقاله جملات انگیزشی موفقیت از جول اوستین را به همراه بخشی از فیلم های او می توانید دریافت کنید.

 

در مقاله ای دیگر به طور مفصل در مورد جملات انگیزشی موفقیت و طرز استفاده از آنها صحبت کردیم. اگر نخوانده اید، پیشنهاد می کنم ابتدا از لینک زیر آن مقاله را مطالعه کنید و سپس برگردید به این مقاله:

 ایجاد باورهای مثبت – جملات انگیزشی موفقیت 

 

خب حالا برویم سراغ مقاله خودمان. 8 تا از برترین جملات انگیزشی موقفیت از جول اوستین را در پایین می توانید بخوانید. در زیر هر کدام از این جملات انگیزشی موفقیت تفسیر آن هم نوشته شده است.

اگر شما جمله و تفسیر دیگری بلد بودید حتما در قسمت نظرات بنویسید تا من هم به این مقاله اضافه کنم،

 

همیشه بهترین خودت باش

هر چیزی که وارد زندگی ات می شود را سریع قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو ساخته شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.

خودت انتخاب کن. خودت رو بشناس. استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آنها را بالا ببر. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، به این معنی نیست که قرار است مال تو باشد.

ویژگی های یک فرد برنده را در خودت پرورش بده و خودت را همیشه به چشم یک برنده نگاه کن. تو به این دنیا نیامده ای تا یک فرد متوسط باشی.

وظیفه خودت را انجام بده و همیشه سعی کن بهترین نسخه خودت باشی.

 

 

کلیپ کامل جول اوستین

 

متن کلیپ بالا

وقتی که پیامبر ساموئل آمد تا یکی از پسران جسی را انتخاب کند، جسی حتی داوود را از زمین چوپانی به خانه نیاورد. او داوود را حقیر، بی استعداد، خیلی جوان و کوچک می دانست.

گاهی اوقات حتی نزدیک ترین افراد به شما نمی توانند عظمت درون شما را ببینند. جسی در وجود داوود یک پادشاه، یک جنگجوی قوی هیکل و یک رهبر استراتژیک را نمی دید.

او در وجود داوود یک پسر جوان دید که چیز زیادی برای ارائه دادن نداشت. جسی او را نادیده گرفت و به او توجهی نشان نداد. خانواده شما هم ممکن است شما را نادیده بگیرند و شما را تنها بگذارند.

به خودتان نگیرید. فقط سعی کنید بهترین نسخه خودتان باشید و تأیید خودتان را از خداوند بگیرید.

 

جملات انگیزشی موفقیت

 


 

به چه چیزهایی اجازه می دهید وارد ذهنتان شوند؟

اگر کارها باب میل تان پیش نرفت یا کسی در حق شما بد کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با نگرانی و ناامیدی و ناراحتی بگذرانید و آنها را وارد ذهن تان کنید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.

سه چیزی که در شش ماه گذشته یاد گرفته ای، چه بوده است؟ منظورم درس های زندگی است، چه شرایطی این درس ها را به تو یاد داده است؟

ببینید، هر اتفاقی که در زندگی تو می افتد، چه خوب چه بد، می خواهد به تو چیزی یاد دهد. آیا تو به این درس ها و نشانه ها توجهی می کنی؟

تجربه کن، یاد بگیر و رشد کن.

 

 

کلیپ کامل جول اوستین

 

متن کلیپ بالا

شما اجازه نمی دهید هر کسی وارد خانه تان شود. اگر غریبه ای در خانه تان را بزند، شما در را باز می کنید و می بینید در دستان اش یک دینامیت، یک فنجان سم یا مار  و موش دارد.

اینجا دیگر به او نمی گویید بفرمایید خانه خودتان است. بلکه شما در را می بندید، قفل می کنید و مطمئن می شوید که نمی تواند وارد شود.

خب حالا شما به چه چیزهایی اجازه می دهید وارد ذهن تان شوند؟

آیا به حرف های سمی و کلمات منفی اجازه می دهید وارد ذهن تان شوند؟

 

جملات انگیزشی

 


 

امروز روز ارزشمندی است

برای اینکه وارد سال جدید شوید نیاز است تا کینه ها و دلخوری هایی که در سال گذشته داشتید را همانجا رها کنید و سپس وارد سال جدید شوید.

چه قرار است وارد «سال جدید» شوید چه «روز جدید»، فرقی نمی کند، اگر همچنان به گذشته چسبیده باشیم نمی توانیم به سمت جلو حرکت کنیم.

  خلاصه کتاب نسخه بهتر خودت اثر جول اوستین

 

بیشتر بخوانید:

مقاله «ایجاد باورهای مثبت»

 

باید از خودمان بپرسیم:

نگه داشتن این کینه ها و این افکار منفی چه سودی به ما می رساند؟

اگر می توانستم آنها را از خودم بیرون بریزم، این کار را می کردم؟

امروز روز ارزشمندی است، نباید با مرور خاطرات بد گذشته آن را خراب کرد.

 

 

کلیپ کامل جول اوستین

 

متن کلیپ بالا

هر چه از عمرم می گذرد، بیشتر درک می کنم که هر روز من چقدر ارزشمند است. ما قرار نیست همیشه در این دنیا بمانیم.

آسان است که زندگی را با غم و ناراحتی و ناامیدی بگذرانیم. اما اکثر چیزهایی که واقعا باعث ناراحتی ما می شوند، در نگاهی وسیع تر هیچ ارزشی ندارند.

 

معروف ترین جملات انگیزشی موفقیت

 


 

به خواسته قلبی تان باور داشته باشید

خداوند هیچوقت یک رؤیایی را در قلب تو نمی کارد مگر اینکه تمام چیزهایی که برای رسیدن به آن نیاز داری را در اختیارت بگذارد.

قبل از هر چیزی باید وقت بگذاری و خودت و زندگی خودت را بیشتر بشناسی. بیشتر وقتت را صرف فکر کردن به چه چیزی می کنی؟ چه تجربه هایی را در آن زمینه بدست آورده ای؟ چه مهارت هایی در آن زمینه داری؟

امروز به چه کسی می توانی زنگ بزنی تا به تو انگیزه بدهد؟ چه کلاس هایی می توانی بروی تا بتوانی سریعتر به اهدافت دست یابی؟ چه کتاب هایی می توانی بخوانی؟

شما هر چیزی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید را دارید. کافیست بخواهید و به رسیدن به آن باور داشته باشید.

 

 

جملات انگیزشی

 

متن کلیپ بالا

اگر می خواهید به سرنوشتان برسید، به یک ذهن مصمم نیاز دارید. اگر شما بعد از تلاش اول یا پنجم یا حتی تلاش سیزدهم تسلیم شوید. به این معناست که شما برای رسیدن به خواسته تان به اندازه کافی مشتاق نبودید.

به چیزی که می خواهید برسید باید باور قلبی داشته باشید تا شما را در این راه ثابت قدم کند. در این صورت:

✔ شما به غیرممکن بودن آن توجهی نمی کنید و

✔ از اینکه مدت زمان زیادی گذشته است، ناامید نمی شوید.

✔ به خاطر اینکه مردم به شما جواب «نَه» گفتند، تسلیم نمی شوید

و نگرش شما اینگونه خواهد بود:

حتی اگر محبور باشم کل زندگی ام به رسیدن به این خواسته ام باور داشته باشم، هیچوقت متوقف نخواهم شد.

 

بهترین جملات انگیزشی موفقیت

 


 

بخشنده باشید

انگیزه دادن و تشویق دیگران کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. همین الان ممکن است یک نفر به چیزی که تو می توانی به او بدهی، نیاز داشته باشد.

منظورم فقط پول نیست، می تواند زمان باشد، شاید کسی نیاز داشته باشد کمی برای او وقت بگذاری. شاید کسی نیاز داشته باشد که فقط حرف های او را بشنوی. شاید کسی نیاز داشته باشد که یک لبخند فقط به او بزنی.

 

بیشتر بخوانید:

مقاله «زندگینامه جامع جول اوستین»

 

کسی چه می داند؟

یک لحظه بنشین و به لحظه ای فکر کن که یک نفر در حال انگیزه دادن و تشویق کردن تو بود. به لحظه ای که یک نفر به تو کمک کرد تا مشکلات یا شرایطی که در آن قرار گرفته بودی را از زاویه ای دیگر ببینی و راه حلی برای آن پیدا کنی.

مردم نیاز دارند که شنیده و دیده شوند و مهم ترین قسمت آن این است که مهم نیست از نظر مالی در چه سطحی هستی، می توانی از نظر روحی به کسی که نیاز دارد، کمک کنی.

می توانی کاری کنی تا در روابط با همسرت بهبود پیدا کنی، این توانایی برای تو چقدر ارزش دارد؟

 

 

جملات انگیزشی

 

متن کلیپ بالا

بخشنده باش. روحیه ای سخاوتمندانه داشته باش. وقتی همیشه دنبال لطف کردن به دیگران باشید، خدا هم تضمین می کند که خودتان هم همیشه مورد لطف او قرار می گیرید.

  مقاله چگونه با انتقادها برخورد کنیم؟

منظورم فقط کمک مادی نیست، خداوند می تواند به شما چیزهایی بدهد که با پول نمی توانید آنها را تهیه کنید. خدا می تواند ارتباطات الهی به شما بدهد. کسی را وارد زندگی تان کند که یکدیگر را دوست داشته باشید. نمی توانید این را با پول بخرید.

خدا می تواند به ذهنتان آرامش ببخشد. مثلاً نمی توانید شب ها دراز بکشید و راحت بخوابید، این را هم نمی توانید با پول بخرید.

رؤیاهایی که به نظر می رسند یک عمر طول می کشند تا به واقعیت تبدیل شوند، آماده باشید، آنها قرار است زودتر از آنچه که تصورش را می کنید به وقوع بپیوندند.

قرار است همه چیز در زندگی تان سر جای خودش قرار بگیرد. قرار است افراد مناسب وارد زندگی شما شوند. قرار است اتفاقات خوبی برای شما بیفتد.

اگر خدا نمی خواست کاری شگفت انگیز و معجزه آمیز برای شما انجام دهد، شما الان در حال شنیدن این حرف ها نبودید.

 

جملات انگیزشی برای موفقیت

 


 

ذهن خود را از قبل برنامه ریزی کنید

همه ما هر روز این فرصت را داریم که عصبانی شویم، استرس بگیریم یا دلخور شویم. اما اگر اجازه دهیم که آنها در ذهن ما بمانند مثل این است که یک قدرت بیرونی تمام شادی ما را از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می توانید اجازه دهید که چیزهای کوچک شما را ناراحت نکند. کنترل ذهن خود را یاد بگیرید.

هر روز 100 ها دلیل وجود دارد تا بخواهی ناراحت شوی و احساس خوب خود را از دست بدهی. هر انسانی در زندگی اش این چیزها را تجربه می کند، اما مهم این است که نسبت به آنها چطور واکنش نشان دهی.

روی کاری که دیگران انجام می دهند یا حرفی که دیگران در مورد تو می زنند هیچ کنترلی نداری، اما روی اینکه چه عکس العملی نسبت به کار یا حرف های آنها نشان دهی، کنترل کامل داری. روی رفتار و ذهن خودت تمرکز کن تا همیشه در هر کجا و هر زمانی بتوانی آن را به طور کامل کنترل کنی.

 

 

جملات جول اوستین

 

متن کلیپ بالا

اغلب این اشتباه را می کنیم که مدام به خود می گوییم غیرمنصفانست، حقم نبود این مشکل برایم پیش آید. پس از آنکه اوضاع بهبود پیدا کند، حتما نگرشم را درست می کنم.

ابتدا شما باید اولین قدم را بردارید. شما وظیفه خودتان را انجام دهید. مطمئن باشید خدا نیز وظیفه خود را انجام می دهد.

از خدا نخواهید که رفتار دیگران را تغییر دهد بلکه به او اجازه دهید که ابتدا شما را تغییر دهد.

آیا چیزی هست که شما به آن اجازه بدهید شما را در خود غرق کند؟ شما فکر می کنید که خیلی مشکل بزرگی است.

 

بیشتر بخوانید:

چه زمانی از جملات انگیزشی موفقیت استفاده کنیم؟

 

چرا هر روز صبح وقتی که از خواب بیدار می شوید این جملات را با خود نمی گویید؟

خدایا می خواهم از تو تشکر کنم که قادر هستم هر چیزی امروز سر راهم قرار بگیرد را کنترل کنم، می توانم رئیس سخت گیرم را کنترل کنم، می توانم آرامشم را در ترافیک حفظ کنم. می توانم کارهایی که درست پیش نرفته اند را کنترل کنم.

خدایا سپاسگزارم که می توانم هر جا که هستم نگرش خوب و مثبت داشته باشم.

قبل از اینکه از خانه خارج شوید تصمیم بگیرید که در طول روز به هیچ مسئله ای اجازه نمی دهید تا شما را ناراحت کند. جلوتر از زمان تصمیم تان را بگیرید.

 

جملات انگیزشی انگلیسی

 


 

چه کسانی شما را احاطه نکرده اند؟

خداوند همیشه افراد درست را وارد زندگی تو می کند، اما تو باید اجازه دهی که افراد اشتباه از زندگی ات خارج شوند.

ما این توانایی را داریم که برویم و افراد بزرگ را ملاقات کنیم. با شرکت در کلاس ها، سمینارها، گذراندن دوره ها و… می توانیم با آنها وقت مان را بگذرانیم.

  مقاله شارژ حساب بانکی عاطفی

حتی اگر به آنها دسترسی نداریم می توانیم کتاب های آنها را بخوانیم، زندگینامه آنها را بخوانیم و با آنها رفیق شویم.

اما فقط وقتی این فرصت را از دست می دهیم که اطراف خود را با آدم هایی که به رشد و پیشرفت ما کمکی نمی کنند پر کنیم. ما میانگین 5 نفری هستیم که بیشتر وقت خود را با آنها می گذرانیم.

 

 

جملات انگیزشی جول اوستین

 

متن کلیپ بالا

باید مواظب باشید که خودتان را توسط چه افرادی احاطه می کنید. خصوصاً در شرایط سخت زندگی، ممکن است دچار یک بیماری شده باشید، اما نباید افراد بیمار دیگر را پیدا کنید و وقت تان را با آنها بگذرانید. بدبختی عاشق همراهی است.

اگر با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنید، نباید با افرادی که معتاد هستند، ارتباط داشته باشید، چون باعث می شود خودتان گیر بیفتید. پنج تا دوست افسرده پیدا نکنید تا همه با هم به افسرده بودن تان ادامه دهید.

شما باید افرادی را پیدا کنید که چیزی که شما می خواهید را دارند.

مشکلات مالی دارید؟ وقت تان را با افراد خوشبخت، بخشنده و ثروتمند بگذرانید.

اگر به منفی بودن و انتقاد کردن متمایل هستید، ارتباط تان را با چنین افرادی قطع کنید و افرادی که شاد و مثبت و شکرگزار هستند را پیدا کنید.

باید یک چیزی در شما نشان دهنده این باشد که بگوید:

 من می خواهم خوب شوم،

 من می خواهم خوشبخت شوم،

 من می خواهم به مرحله بعدی زندگی ام بروم

 

بهترین جملات انگیزشی موفقیت

 


 

طعمه دیگران نباشید

انرژی ات را برای اینکه مردم را متقاعد کنی تا تو را درک کنند، هدر نده. زمان تو خیلی ارزشمندتر از آن است که بخواهی آن را صرف ثابت کردن خودت به دیگران بکنی.

مردم چیزی را که بخواهند بشنوند، می شنوند و چیزی را که بخواهند ببینند، می بینند. پس رفتار آنها را به خودت نگیر.

اگر فردی هستی که می خواهد به هدفی برسد و کارها را متفاوت نسبت به دیگران انجام می دهد، اغلب مردم نمی توانند تو را بفهمند.

بیشتر مردم تو را همیشه آنگونه که بودی، می بینند، نه آنگونه که می خواهی باشی. اگر بتوانی آنطور که دوست داری زندگی کنی و نگران نظر دیگران نباشی، همیشه رو به جلو حرکت خواهی کرد.

 

جملات انگیزشی بزرگان

 

متن کلیپ بالا

انسان باید خیلی قوی باشد تا بتواند بی احترامی را نادیده بگیرد. بلوغ فکری بالایی می خواهد تا درگیر جر و بحث نشود.

بعضی افراد تلاش می کنند تا شما را طعمه کنند. آنها از اینکه شما با آنها وارد بحث و جدل می شوید، خوشحال می شوند. عمداً کارهایی می کنند تا شما خشمگین شوید.

 

بیشتر بخوانید: متن انگیزشی روانشناسی جول اوستین

 

اگر شما طمع کنید و تسلیم بشوید، در واقع به آنها اجازه داده اید که شما را کنترل کنند. آنها می دانند که اگر این دکمه را فشار دهند، شما ناراحت می شوید. اگر دکمه دیگری را فشار دهند، شما شروع به جر و بحث می کنید.

لطفی به خودتان کنید. آن دکمه ها را از کار بیاندازید و حواستان باشد تا طعمه کسی نشوید. دفعه بعد که این اتفاق افتاد فقط لبخند بزنید و به سمت جلو حرکت کنید،

شما سرنوشتی دارید که باید آن را تکمیل کنید. نباید وقت تان را با وارد شدن به این بازی ها هدر بدهید.

 

جملات انگیزشی بزرگان

 


مقاله مرتبط با جملات انگیزشی موفقیت را حتما بخوانید:

معروف ترین جملات انگیزشی موفقیت

 

شما هم جملات انگیزشی موفقیت خودتان را که به شما انرژی و انگیزه می دهد، در قسمت نظرات بنویسید و برای ما ارسال کنید.

Rating 4.67 from 3 votes

آموزش پیشنهادی

جول اوستین

239 سمینار

105 ساعت

449000 تومان
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Fatemeh
Fatemeh
4 سال قبل

مطالب انگیزشی و خوب هست. ممنون. ویدیو هم در کنار توضیحات هست خیلی خوبه

mahyakermani
mahyakermani
5 ماه قبل

همه اتفاقاتی که در زندگیمون رخ میده باعث رشد و تغییر ما میشه فقط باید یاد بگیریم درس اون اتفاقات رو بگیریم برایحرکت به جلو استفاده کنیم.

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×