کتاب الکترونیکی

جول اوستین – چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

چگونه وابستگی را از بین ببریم

 

 

چگونه وابستگی را از بین ببریم

 

موضوع این سخنرانی جول اوستین:

چگونه به راحتی به دیگران وابسته نشویم؟

 

 

جول اوستین در این فیلم در مورد «تکیه نکردن و وابسته نشدن به دیگران» صحبت می کند. او می گوید بسیار حس قشنگی است که دیگران ما را باور داشته باشند یا کاری کنند که ما احساس با ارزش بودن بکنیم، اما نکته این است شما نباید آنقدر به دیگران وابسته شوید تا احساس لیاقتی که در وجودتان احساس می کنید، به رفتاری که دیگران با شما می کنند، بستگی داشته باشد.

این دروغ ها را باور نکنید که می گویند شما به اندازه کافی با استعداد، جذاب و خوب نیستید، هیچکس نمی تواند ارزش واقعی شما را تعیین کند، هیچکس نمی تواند از ارزش شما کم کند، تنها قدرتی که مردم بر علیه شما دارند قدرتی است که شما به آن ها می دهید.

خدا می داند که فرصت ها کجا هستند. او می تواند فرصت هایی را برای شما به وجود بیاورد بدون اینکه مجبور باشید کاری کنید تا فردی دیگر از شما خوشش بیاید تا آن فرصت را پیش پای شما بگذارد، 

مجبور نیستید نظر مردم را جلب کنید، البته سعی کنید که لطف شان را بدست آورید ولی اگر نمی خواهند دوست شما باشند خودشان ضرر کرده اند نه شما. لطفی به خود کنید و به سوی آینده گام بردارید، آنها جزو سرنوشت تان نیستند.

اگر هیچکسی از شما تعریف نمی کند خودتان می توانید از خود تعریف کنید. صبح از خواب برخیزید، به خود در آینه نگاه کنید با اطمینان بگویید: صبح بخیر، تو بسیار زیبا هستی، خداوند شما را اشرف مخلوقات می داند چیزی را که خداوند به شما اختصاص داده است را به خود بگویید: من قوی هستم من سالم هستم، من منحصر به فرد هستم، من مورد لطف بسیاری قرار دارم.

 

اگر تمایل دارید تا نسخه کامل این سخنرانی را که جزو پکیج دانلودی 50 تایی سمینارهای جول اوستین هست،

تهیه و دانلود کنید، روی لینک زیر کلیک کنید:

 

رفتن به فروشگاه

 

 

 

نوشته های مشابه

guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
faezehfaezeh4
faezehfaezeh4
5 سال قبل

سلام من مبلغ ۵۹۰۰ برای دانلود فیلم کامل این قسمت فرستادم ولی فیلم برام نیومد شماره مرجع هم دارم لطفا راهنمایی کنید