زندگی نامه دن لاک – دن لاک کیست؟

بفرست برای دوستت
زندگینامه دن لاک

فهرست مطالب

زندگی نامه دن لاک | دن لاک کیست + دانلود فیلم ها، سمینارها، وبینارها کتاب ها و سخنان دن لاک 

دن لاک (Dan Lok) نویسنده، سخنران، مشاور، سرمایه گذار، کارآفرین، متخصص فروش، کپی رایتر و جزو برترین متخصصین حوزه بازاریابی اینترنتی است که در سال 1981 میلادی یا 1360 شمسی در چین به دنیا آمد و 39 سال سن دارد.

تاریخ بروزرسانی مقاله: 1400/03/28

دن لاک (Dan Lok) در تاریخ 24 نوامبر 1981 میلادی یا 1360 شمسی در کشور چین و شهر هنگ کنگ به دنیا آمد.

دن لاک کارآفرین، نویسنده، سخنران، متخصص فروش، منتور یا مربی و یکی از برترین کارشناسان جهان در حوزه بازاریابی اینترنتی می باشد که متأسفانه در ایران خیلی شناخته شده نیست در حالی که آموزش های ویدیویی بی نظیری دارد که در سایت نگرش نیک برای شما قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

دن لاک کیست؟

دن لاک به «پادشاه فروش کالای لاکچری و گران قیمت» معروف است و در همین زمینه خدماتی نیز ارائه می دهد اما درآمد اصلی او از سرمایه گذاری، فروش و کارآفرینی است. او همچنین جزو گران قیمت ترین مشاوران مالی در جهان هست.

او جزو میلیادر های خود ساخته ای است که توانسته متکی به خود ثروت زیادی را جمع آوری کند.

او یک شبکه از شرکت های چند میلیون دلاری ایجاد کرده است و یکی از پرطرفدارترین مشاوران در این زمینه است و به مردم سراسر جهان آموزش می دهد که چگونه یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کنند.

او منابع درآمدی مختلفی دارد و شرکت های مختلفی را اداره می کند. او به عنوان مشاور با هزینه 10 هزار دلار بر ساعت کار می کند و 15 کتاب نوشته است و دوره های آموزشی و سخنرانی برگزار می کند.

نکات کلیدی در صحبت های دن لاک می تواند کمک مفیدی به شما برای فروش محصولات و رسیدن به موفقیت مالی باشد.

او همچنین مجری برنامه «دن لاک» (Dan Lok Show) است که شامل معرفی میلیاردرهای بزرگ و کارآفرینان میلیونر است.

دن لاک وبینارهای زیادی هم برگزار کرده است که یکی از وبینارهای فوق العاده کاربردی او با عنوان «مدیریت کارها و دریافت نتایج حداکثر» را در سایت نگرش نیک برای شما آماده کرده ایم و همچنین در همین راستا یک مقاله فوق العاده عالی در راستای همین وبینار با موضوع اصول مدیریت زمان به روش میلیونرها هم برای شما نوشتیم که پیشنهاد می کنم پس از این که به اندازه کافی با دن لاک آشنا شدید، از آموزش های دیگر او خصوصا این مقاله هم استفاده کنید:

اصول مدیریت زمان به روش میلیونرها

ویدیوی معرفی دن لاک را ببینید و دانلود کنید

این تیزر معرفی دن لاک در ابتدای ویدیوی سمینار «مثلث ثروت» دن لاک قرار دارد که این سمینار را ما در سایت نگرش نیک ترجمه و زیرنویس کرده ایم، اگر دوست داشتید آن را کامل دریافت کنید روی لینک زیر می توانید کلیک کنید و پس از عضویت در بخش ویژه آن را دانلود کنید:

دن لاک

5 قسمت

01:07:30

99000 تومان

مطالعه مقاله زندگینامه نیک وی آچیچ

خانواده دن لاک

در این قسمت از زندگی نامه دن لاک می خواهیم کمی با خانواده او آشنا شویم.

دن لاک تک فرزند است. در 14 سالگی به همراه خانواده به کانادا مهاجرت می کنند. در 16 سالگی پدر و مادرش از هم طلاق می گیرند و کمی بعد هم پدرش در هنگ کنگ ورشکست می شود.

در آن زمان دن لاک و مادرش در یک آپارتمان کوچک زندگی می کردند و پس از ورشکستگی پدرش، دَن متوجه شد که باید روی پای خود بایستد و تلاش کند تا مادرش بیشتر از این سختی نکشد.

در عکس پایین، پدر و مادر و دن لاک را در کودکی می بینید:

او در یک فروشگاه مواد غذایی از 9 صبح تا 17 عصر مشغول به کار شد. این اولین و آخرین شغل او بود.

سپس برای تحصیل به کانادا رفت اما مدتی بعد با مربی خود آلن ژاک آشنا شد. دن لاک ادعا می کند که زندگی او پس از آشنایی با مربی اش آلن ژاک تغییر کرد. این حمایت جامع و راهنمایی مربی او بود که به او این اطمینان را داد تا به موفقیت دست یابد.

مدتی بعد پدر او فوت کرد و او حتی نتوانست با او خداحافظی کند، چون پدر او برای بدهی هایی که داشت تحت تعقیب دولت بود.

یک ویدیو برای شما در این قسمت قرار داده ام که دن لاک یک داستانی از دوران کودکی خود و بلایی که سرش آمد، تعریف می کند، این ویدیو را حتما ببینید، درس خوبی می توانید از آن بگیرید، همچنین در زیر این ویدیو متن آن را برای شما نوشته ام اگر دوست داشتید می توانید به جای ویدیو، متن آن را بخوانید:

جلوی اون در برای خرید ناهار توی صف ایستاده بودم. اونا منو از صف بیرون کشیدن و تا اینجا منو روی زمین کشیدن، دو سه تا پسر قوی هیکل.

کل مسیر تا اینجا منو روی زمین کشیدن و کتک زدن، دقیقاً همینجا. چند بار این اتفاق افتاد، چند بار. به مامانم چیزی نگفتم ولی همش کابوس می دیدم. صبح ها که از خواب بیدار می شدم، خیس عرق بودم، خیلی ترسناک بود چون برام غیر قابل پیش بینی نبود. نمی دونستم وقتی میرم مدرسه کِی و کجا بهم حمله می کنن.

اون موقع، مامانم برام یه دیکشنری الکترونیکی انگلیسی خرید، خیلی گرون بود، قیمتش صد دلار بود، پولی که ما نداشتیمش، مامانم برام خیلی فداکاری کرد، خیلی زیاد.

  راز جذب زندگی دلخواه - باب پراکتور

تصمیم گرفت به کانادا مهاجرت کنیم تا بتونم بهتر انگلیسی یاد بگیرم و آینده بهتری داشته باشم. سر کلاس چون نمی تونستم بفهمم معلم چی میگه، دیکشنری رو بیرون می آوردم و بازش می کردم، یه خودکار کوچیک داشت که روش می نوشتم و چک می کردم که معلم چی میگه یا توی کتاب چی نوشته، نمی فهمیدم معلم چی میگه.

بچه ها؛ اونا فقط منو کتک می زدن می گفتن این چیه، یه کامپیوتر تخیلیه؟ پسره آسیایی! فکر می کنی وقتی این دستگاه رو میاری باحال میشی؟

گفتم متأسفم، نمی فهمیدم چی میگن، می گفتم منظوری نداشتم، این فقط چیزیه که مامانم برام خریده، بعد دیکشنری رو ازم می گرفتن، باهاش این طرف اون طرف می دویدن، منم دنبالشون می دویدم که پس بگیرمش، چون نمی خواستم براش اتفاقی بیفته.

یکی از پسرها دیکشنری رو گرفت، پنجره باز بود و اونو پرت کرد بیرون، دیکشنری افتاد روی سنگفرش و شکست.

با این حال اجازه ندادم این مانعم بشه، جوری رفتار می کردم که انگار دستگاه کار می کنه، ولی در واقع یه دیکشنری قدیمی کتابی هم داشتم. هر روز 5 تا 10 کلمه رو حفظ می کردم، هر روز یاد می گرفتم، نمی خواستم مامانم بفهمه دیکشنری شکسته و بهترین راه برای مخفی کردن اون اتفاق، بهتر کردن انگلیسیم بود.

یکی از اون دیکشنری های بزرگ داشتم که لبه کاغذهاش تا شده بود، صفحه ها رو ورق می زدم، هایلایت می کردم، می نوشتم، هر کلمه رو حفظ می کردم، بارها تلفظ می کردم و اونو با دقت می خوندم، صدبار می خوندمش، فقط برای اینکه یک کلمه رو درست بفهمم.

فکر می کنم هر اتفاقی، حتی این چیزها که با تعریف کردنش عصبی میشم، اما این اتفاق، کسی که امروز هستم رو ساخت و بهم یاد داد بهونه نیارم. این چیزیه که می تونم ازش استفاده کنم.

مطمئنا خوبی هایی وجود داره که می تونه ازش بیرون بیاد و باعث شد از اون بچه ای که بودم به کسی که امروز هستم، تبدیل بشم، از بچه ای که نمی تونست یک کلمه انگلیسی صحبت کنه، کسی که دیکشنری الکترونیکی نداشت، به نویسنده ی 12 کتاب و کسی که روی میلیون ها نفر تأثیر گذاشت، تبدیل بشم و همه چی از همین جا شروع شد.

هیچ بهونه ای وجود نداره، مهم نیست از کجا اومدی، مهم نیست چه مسیری رو گذروندی، مهم نیست گذشتت چیه، نژادت مهم نیست، این چیزها مهم نیستن، تو می تونی انجامش بدی

یک درسی که دن لاک از مادرش گرفت

دن لاک بیشتر دوران نوجوانی اش را در کنار مادرش گذراند و برای همین می گوید خیلی از ویژگی های رفتاری مادرش از جمله مهربانی و نرمی در رفتارش به او هم رسیده بود و همین ویژگی باعث شده بود که وقتی وارد دنیای بیزینس شد، به راحتی زمین بخورد و سر او کلاه بگذارند. او از دل همین اتفاق یک درس مهم یاد گرفته است که در این ویدیو می توانید ببینید:

دن لاک از فقر تا ثروت

دن لاک قبل از اولین موفقیت خود 13 بار در کسب و کارهای مختلف سرمایه گذاری کرد و شکست خورد. او در این مورد می گوید:

«اگر میتوانستم به گذشته برگردم، هیچ گاه وقت و انرژی خود را صرف آن 13 کار بیهوده نمی کردم».

او در سال 2008 وارد حوزه ی بازاریابی اینترنتی شد و وقتی که 27 سال سن داشت توانست به اولین یک میلیون دلار درآمد خود برسد و بعد از 3 سال توانست یک میلیونر باشد!

دن لاک معتقد است هیچ چیز بیشتر از یک مربی حرفه ای نمی تواند به شما کمک کند. زمانی که او در کسب و کارهای مختلف شکست خورد و صد و پنجاه هزار دلار بدهکار بود با کمک مربی حرفه ای خود توانست تا قبل از ۳۰ سالگی یک میلیونر شود.

او هم اکنون یکی از بزرگترین  و پرطرفدارترین مشاوران مالی می باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت می کنیم.

مشاوره دن لاک

دن لاک گفته با توجه به اینکه فرد بسیار پرمشغله ای هست و نمی تواند مشاوره حضوری به تمام افراد درخواست کننده اش بدهد، یک مجموعه ی سریالی با نام «رئیس در ماشین بنتلی» در کانال یوتیوب خود ساخته و قرار داده است که در هر قسمت به عمده ترین و مهم ترین سوالات مخاطبانش جواب می دهد. اکثر این مشاوره ها در حوزه های هوش مالی، سرمایه گذاری، چگونگی کسب درآمد، شروع راه اندازی کسب و کار و رشد شخصی می باشد.

او این ویدیوها را در ماشین بنتلی خود در مسیر رفت و برگشت به خانه و محل کار تولید می کند. اگر دوست داشتید از مشاوره های دن لاک در این سریال بهره ببرید، ما این مجموعه را در بخش ویژه سایت نگرش نیک برای شما قرار داده ایم، نمونه ای از این سریال را ببینید:

سخنرانی دن لاک در تداکس

در این بخش از مقاله زندگی نامه دن لاک می خواهیم در مورد سخنرانی های تداکس دن لاک صحبت کنیم. سخنرانی هایی که اخیرا در سایت نگرش نیک برای اولین بار ترجمه کرده ایم تا شما هم بتوانید استفاده کنید. این سخنرانی ها در بخش ویژه قرار دارد و برای استفاده باید ابتدا در بخش ویژه ثبت نام کنید، ولی لازم می دانم که یادآوری کنم اگر زبان انگلیسی تان خوب هست، می توانید از کانال یوتیوب این سخنرانی ها را رایگان دریافت کنید.

  اگه بتونی توی ذهنت ببینیش، می تونی بهش برسی - باب پراکتور

 

او دو بار در برنامه تداکس (TEDx) سخنرانی کرده است و همچنین مجلات و روزنامه هایی همچون:

✔ Fox News

✔ CBS

✔ Entrepreneur  Magazine

✔ NBC

✔ abc

✔ USA Today

✔ Barnes&Noble

✔ UBC

✔ Concierge

✔ Jetset Magazine

از او نام برده شده است و همچنان در هزاران کانال و نشریات رسانه ای هر ساله نمایش داده می شود.

هر دو ویدیوی سخنرانی دن لاک در تداکس در سایت نگرش نیک ترجمه و زیرنویس شده است.

دن لاک، استاد هنر های رزمی

از سن 14 سالگی، او پای فیلم های بروس لی می نشست. در نهایت او شروع به یادگیری هنرهای رزمی مانند بوکس و کیک بوکسینگ کرد.

او مایل بود دو رشته رزمی «وینگ چون» و «جیت کاندو» را انجام دهد که هر دو تحت تاثیر فلسفه بروس لی قرار گرفته بودند.

در نهایت دن لاک با آموزش «تد وونگ» که آخرین دانش آموز خصوصی بروس لی بود، به سطح بالایی در این هنر رزمی دست یافت.

دن لاک و همسرش «جِنی»

دن لاک در سن 26 سالگی با دختری به نام جنی لی (Jennie Li) که 21 سال داشت، ملاقات می کند و پس از مدتی با هم ازدواج می کنند.

نکته جالب این که:

دقیقا یک سال بعد از آشنایی با همسرش جنی لی، اولین یک میلیون دلار خود را بدست می آورد.

در حال حاضر جنی همسر دن لاک به او در زمینه کار و تجارت کمک می کند و بنابراین علاوه بر نقش همسر، نقش شریک کاری او را هم دارد.

با توجه به این موضوع که جنی بیشتر عمر خود را در چین گذرانده است، با قوانین و اصول فروش و بازاریابی در کشور چین آشنایی بیشتری دارد و می توان گفت امور شرکت هایی از او که در چین هستند بیشتر به عهده جنی است.

دن لاک به همراه جنی با هم سریالی درست کردند تحت عنوان «آقای آلفا، خانم باهوش». در این سریال در مورد روابط زناشویی، روابط عاطفی یک زوج کارآفرین صحبت می شود که ایده هایی می گیرید که چطور رابطه تان را بهبود بخشید و آن را قوی تر کنید. هر هفته پنجشنبه راس ساعت 17 یک قسمت از این سریال در بخش محتوای ویژه قرار می گیرد. اگر دوست داشتید می توانید از طریق لینک های زیر به این ویدیوها دسترسی داشته باشید:

دن لاک

19 قسمت

۰۳:۵۸:۱۰

249000 تومان

کتاب های دن لاک

در این بخش از زندگی نامه دن لاک می خواهیم کمی کتابهای دن لاک او را بشناسیم.

او نویسنده 15 عنوان کتاب پرفروش آمازون نیز هست که برخی از آنها به 9 زبان زنده دنیا ترجمه شده اند.

✔ F.U. Money: تکنیک های کسب درآمد (برای اولین بار در سایت نگرش نیک ترجمه شده است. برای دانلود، اینجا کلیک کنید)

✔ Influence (اینفلوئنس): 47 تکنیک روانشناختی برای انگیزه، تأثیر و حصول اطمینان از چشم انداز خود، استفاده کنید.

✔ Email Marketing Madness (جنون ایمیل بازاریابی): چگونه مخاطبان خود را به باز کردن ایمیل ها وادار کنید؟

✔ The Art of War for the New Millennium (هنر جنگ برای هزاره جدید): استراتژی هایی برای برنده شدن در کسب و کار امروز

✔ The Midas Touch: اسرار مهم کارشناسان بزرگ جهان در کسب و کار ها و زندگی

✔ Instant Information Products (اطلاعات فوری محصولات): چگونه در کمتر از 60 روز از ایده های اطلاعات محصول، پول به دست بیاوریم؟

✔ The Prosperity Factor (عامل رفاه): چگونگی دستیابی به ثروت نامحدود، در هر منطقه از زندگی شما

✔ Instant eBook Publishing (انتشار فوری کتاب الکترونیک): بهترین روش فروش کتاب الکترونیک در کمتر از 21 روز

سخنان دن لاک (ویدیوها و سمینارها)

ما در نگرش نیک جدیدترین ویدیوهای آموزشی مثل وبینارها، سمینارها و دوره دن لاک را قرار می دهیم. مثلاً اخیرا سمینار «ساخت ذهنیت میلیونری» از دن لاک را در بخش ویژه شروع به اشتراک گذاری کرده ایم. در این سمینار:

✔ می توانید باورهای محدودکننده ی مالی خود را شناسایی کنید

✔ یاد می گیرید که چطور رابطه تان را با پول تغییر دهید

✔ با 9 قانون پول آشنا می شوید

✔ یاد می گیرید که پول را مثل ثروتمندان مدیریت کنید

✔ یاد می گیرید که چطور مهارت های پردرآمدتان را پرورش دهید

✔ یاد می گیرید که چطور بیزینس مقیاس پذیر خود را راه بیندازید

✔ یاد می گیرید که چطور سرمایه گذاری کنید و با سطح مختلف آن آشنا می شوید.

بخشی از سمینار دن لاک «ساخت ذهنیت میلیونری» قسمت 1 را ببینید:

دن لاک در کانال یوتیوب خود بیش از 3 میلیون نفر دنبال کننده دارد و هر روز یک ویدیو در آن قرار می دهد. متأسفانه در ایران خیلی شناخته شده نیست ولی آموزش های بسیار کاربردی ای دارد که از روی تجربه اش می باشند و خیلی حیف است که نتوانیم فقط به خاطر بلد نبودن زبان انگلیسی از این آموزش های ناب استفاده کنیم. 

من (باقرپور – مدیر وبسایت نگرش نیک) با توجه به علاقه ی زیادی که به آموزش های دن لاک دارم و تأثیر و نتیجه ای که خودم دریافت کردم، تصمیم گرفتم بهترین و کاربردی ترین ویدیوهای ایشان را در بخش ویژه برای شما قرار دهم. از طرفی اکثر این ویدیوها را به صورت دو زیرنویس فارسی و انگلیسی همزمان قرار داده ام تا در عین حال که آموزش می بینید، زبان خود را هم تقویت کنید. اگر دوست داشتید سخنان دن لاک و ویدیوهای آموزشی او را دریافت کنید روی لینک زیر کلیک کنید، در بخش ویژه عضو شوید:

  8 باور اشتباه در مورد ثروت

همچنین ویدیوها و مقالات فوق العاده ای هم از دن لاک در سایت نگرش نیک قرار دارد که می توانید رایگان و بدون نیاز به عضویت در بخش ویژه به آنها دسترسی داشته باشید:

یک داستان موفقیت از دن لاک

مرد جوانی بود که می خواست موفق شود و راجع به فرد میلیونری که در شهرشان بود، شنیده بود، کسی که شهرت زیادی داشت.

نه تنها صاحب یک کسب و کار موفق بود، بلکه او مرد خانواده بود، مرد درستکاری بود، همچنین به مؤسسه های خیریه محلی شان هم خیلی کمک می کرد.

این مرد جوان پیش این میلیونر رفت و گفت:

«چطور می توانم به اندازه شما موفق شوم؟»

مرد میلیونر گفت:

«خب مرد جوان، اگر می خواهی به اندازه من موفق شوی، ساعت 6 صبح به این باشگاه بیا، این هم آدرسش هست.»

«باشگاه؟! من می خواهم یاد بگیرم چطور پول دربیاورم نه اینکه چطور ورزش کنم، چرا باید باشگاه بروم؟»

«مرد جوان، اگر می خواهی پول دربیاوری، ساعت 6 صبح به این باشگاه بیا.»

«بسیارخب، باشه.»

مرد جوان به باشگاه رفت، ساعت 6 صبح. لپتاپ اش را آورده بود و آماده رفتن بود، لباس کاری اش را پوشید و برای نُت برداری آماده شد.

وارد باشگاه بزرگی شد که رینگ بوکس بزرگی درست در وسط باشگاه قرار داشت و مرد میلیونر داخل رینگ ایستاده بود. او از مرد جوان پرسید:

«مرد جوان، چقدر برای کسب موفقیت اشتیاق داری؟»

و مرد جوان گفت:

«من خیلی مشتاق هستم.»

«خوب است، پس یک جفت دستکش بوکس بردار و دستت کن.»

«این دستکش ها را بپوشم؟ من آمدم اینجا که یاد بگیرم چطور موفق شوم نه اینکه چطور بجنگم؟»

«اگر می خواهی موفق شوی، این دستکش ها را بپوش.»

«بسیار خب، باشه»

دستکش ها را پوشید، وارد رینگ شد و مرد میلیونر بدون هیچ هشداری بومممم، مشتی به صورتش زد و دماغ مرد جوان خون آمد و مرد جوان گفت:

«این چه کاری بود؟ دیوانه ای؟ دردم آمد.»

و در همین حال که او حواسش پرت فکرهای خودش بود، مرد میلیونر، بنگ، مشت دیگری به او زد و او را به زمین انداخت و مرد جوان فکر کرد این میلیونر، دیوانه ست. این مرد دیوانه ست. چه اتفاقی دارد می افتد؟

مرد میلیونر به مرد جوان گفت:

«دوباره ازت می پرسم، چقدر برای رسیدن به موفقیت مشتاق هستی؟ حالا بلند شو و به مبارزه ادامه بده.»

این بار مرد جوان عصبانی شد. او گفت:

«من می خواهم تو را بزنم» و واقعاً هم تلاش کرد که او را بزند، واقعاً تلاش می کرد جاخالی بدهد اما مرد میلیونر خیلی با ظرافت و سرعت می چرخید. او حتی نتوانست مرد میلیونر را لمس کند، حتی دستش هم به او نرسید و دوباره روی زمین افتاد و دوباره و دوباره و دوباره.

مرد جوان در نهایت گفت:

«کافیست، من می روم. این احمقانست، منصفانه نیست. من نیامدم اینجا که کیسه بوکس تو باشم، فکر کردم می خواهی به من یاد بدهی که چطور موفق باشم و من متوجه نمی شوم که این کار چه ارتباطی به موفق شدن دارد.

شاید تو آن کسی که بقیه می گفتند، نیستی، شاید حتی اشتباه بود که اول چنین چیزی ازت خواستم.»

مرد میلیونر خیلی جدی به مرد جوان نگاه کرد و گفت:

«بچه جان، دنیا منصفانه نیست و زندگی هم منصفانه نیست، قرار است با تو بدرفتاری کند، قرار است تو را سرکوب کند، قرار است تو را اذیت کند. اجازه بده یک چیزی به تو بگویم. به من گوش کن، با دقت به من گوش کن.

موفقیت نصیب باهوش ترین ها یا بااستعدادترین ها نمی شود. موفقیت نصیب افرادی می شود که بیشترین اشتیاق را برای کسب آن دارند.

پس اجازه بده از تو بپرسم، چقدر برای رسیدن به موفقیت اشتیاق داری؟»

یک ویدیوی انگیزشی از دن لاک ببینید

قانون جذب دن لاک

دن لاک یک ویدیو در مورد قانون جذب درست کرده است و اعتقاد خود و اینکه چطور از این قانون جذب استفاده می کند را در آن گفته است که این ویدیوی حدود 13 دقیقه ای به طور کامل در سایت نگرش نیک در بخش ویژه قرار داده شده است ولی اگر تا اینجا آمده اید، نسخه کامل این ویدیو را همینجا برای شما به صورت رایگان قرار داده ام، پیشنهاد می کنم حتما ببینید و با 4 استراتژی دن لاک برای استفاده از قانون جذب آشنا شوید:

در این مقاله، زندگی نامه دن لاک را خواندیم و به طور کامل با او آشنا شدیم، ویدیوهای زیادی از او در سایت قرار داده ایم، حتی این آموزش ها را دریافت کنید و در آینده هم منتظر ویدیوهای بیشتر از دن لاک در سایت ما باشید.

حتما با ما همراه باشید و با نظرات خود به ما بازخورد بدهید. سپاسگزارم.

تمام مطالب دن لاک در سایت نگرش نیک را به صورت یکجا و با دسته بندی مثل ویدیوهای دن لاک فروش و یا حوزه بیزینس یا کپی رایتینگ ببینید، روی عکس زیر کلیک کنید:

Rating 5.00 from 1 votes

آموزش پیشنهادی
guest
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
hajar_m
hajar_m
3 سال قبل

سلام و سپاس فراوان. بسیار مفید و آموزنده. پیشنهاد می کنم از زندگینامه افراد موفق بیشتر برنامه بگذارید. شاد باشید و پایدار

یعقوب دهقانی
یعقوب دهقانی
1 سال قبل

سلام رفیق عزیز
خیلی لذت بردم ممنون که هستی و برامون این مطالب عالی رو تهیه می کنید
پیروز باشی آقای باقرپور عزیز

یدالله شیخی سامانلو
یدالله شیخی سامانلو
3 ماه قبل

سلام خیلی عالی .کتاب unlock ایشون رو خوندم فوق‌العاده است به امید پویایی و عمل کردن .با آقای دان لوک در کتاب های ترامپ آشنا و پیگیر شدم

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×