هر آنچه که باید در مورد قانون جذب عشق بدانید

بفرست برای دوستت
قانون جذب عشق

فهرست مطالب

آیا می خواهید در مورد قانون جذب عشق بیشتر بدانید؟ همان طور که می دانید، عشق امری ضروری در زندگی است. اگر چه یافتن عشق واقعی دشوار است، اما غیرممکن نیست. خوشبختانه با استفاده از قانونی با نام قانون جذب می توانید عشق واقعی خود را پیدا کنید. قبلا به طور کامل توضیح دادیم که قانون جذب چیست. به عبارت دیگر، قانون جذب نقشی حیاتی در بروز برخی اتفاقات مهم و خوب در زندگی شما دارد و اگر به دنبال عشق هستید، قانون جذب می تواند شما را به آن نزدیک کند. در این مقاله خواهید آموخت که چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق واقعی را بیابید؛ بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

 

قانون جذب عشق چیست؟

عشق یک احساس بسیار شگفت انگیز است. با این حال، بسیاری از مردم از آن بی بهره هستند یا این که برعکس، عشق نافرجام را تجربه کرده اند. البته که به راستی یافتن یک عشق دو طرفه بسیار دشوار است؛ با این حال، راه های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در داشتن یک زندگی عاشقانه موفق کمک کند.

استفاده از قانون جذب عشق یکی از بهترین راهکارها برای موفقیت در رابطه است. هم چنین اگر می خواهید به یک رابطه سمی پایان دهید و وارد یک رابطه سالم شوید، قانون جذب می تواند برای شما مفید باشد. به عبارت دیگر، قانون جذب بیشتر شبیه یک طلسم عمل می کند که می تواند شما را به سمت یک زندگی عاشقانه عالی و یک رابطه زیبا سوق دهد.

 

آیا قانون جذب عشق واقعا کارایی دارد؟

قانون جذب این توانایی منحصر به فرد را دارد که تقریباً در همه جنبه های زندگی کارایی داشته باشد و مسلماً در زمینه یافتن عشقی پایدار هم می تواند به شما کمک کند.  از آن جایی که قانون جذب، شما را به آنچه در زندگی می خواهید نزدیک می کند، بنابراین می تواند در ایجاد روابط عاشقانه هم به شما کمک کند. شما چه به دنبال کشف عشق به خود یا به دنبال ایجاد یک رابطه عاشقانه باشید، می توانید برای رسیدن به آرزوها از قانون جذب استفاده کنید.

تنها باید به یک موضوع مهم توجه کنید که شما نمی توانید کسی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد. اگر کسی شما را دوست ندارد، شاید به این دلیل است که مسیر مشترکی در آینده با یکدیگر نخواهید داشت. ولی اگر قرار باشد که دو نفر در زندگی همراه هم باشند، پس به احتمال زیاد قانون جذب عشق برای آن ها کارایی خواهد داشت. پس باید به درستی اجرا شود تا مفید واقع شود.

  خلاصه کتاب علی بابا اثر دانکن کلارک

 

جذب شخص دلخواه با قانون جذب

به نظر شما آیا می توان با قانون جذب، یک فرد خاص را جذب خود کرد؟ شاید این سوال خیلی ها باشد و دوست دارید یک جواب قابل درک یکبار برای همیشه دریافت کنید. من اینجا می خواهم یک ویدیو از باب پراکتور متخصص قانون جذب برای شما قرار بدهم که در آن به طور کامل توضیح می دهد که آیا این موضوع شدنی است یا خیر؟

 

اما من فقط او را می خواهم!!!

خب تا اینجا با ویدیوی باب پراکتور که در بالا دیدیم متوجه شدیم که نمی توانیم با قانون جذب یک فرد دلخواه را به زور جذب خود کنیم و فقط می توانیم یک فرد با ویژگی های خاص را جذب خود کنیم. اگر ویدیوی بالا را ندیدید حتما ببینید تا این موضوع را قشنگ درک کنید.

اما این موضوع دلیل نمی شود که ناامید شویم. همیشه یک راهی هست. ما می توانیم با ایجاد یک سری ویژگی ها در خودمان و رفتارمان، شانس جذب طرف مقابل را به خود بیشتر کنیم که پایین تر به آن می پردازیم.

بله درست است، عشق به گونه ای است که نمی توان آن را به کسی تحمیل کرد، بنابراین اگر شخصی شما را دوست ندارد، این خواست و اراده اوست و باید به آن احترام بگذارید؛ با این حال، همیشه راه‌های سودمندی وجود دارد که می‌توانید از آن ها برای جذب افراد به سمت خود استفاده کنید.

قانون جذب عشق یکی از این راه هاست. مسلماً شخصی را که دوست دارید مهم ترین فرد زندگی شماست و نیازی نیست که از برقراری رابطه با او ناامید باشید. با استفاده از قانون جذب می توانید عشق را در واقعیت زندگی خود متجلی کنید. در ادامه چند راهکار مفید برای جذب افراد با استفاده از روش های قانون جذب عشق آورده شده است:

  خلاصه کتاب افراد موفق چگونه فکر می کنند اثر جان سی ماکسول

 

  • اعتماد به نفس داشته باشید: اعتماد به نفس را در خود تقویت کنید و مطمئن باشید که شما لیاقت دوست داشته شدن را دارید. اعتماد به نفس داشتن، جذاب است و افراد را به سمت شما جذب می کند.

 

  • روی افکار مثبت تمرکز کنید: از افکار منفی مانند «به سختی می‎توانم کسی را پیدا کنم که دوستم داشته باشد.» ، «آیا من آنقدر خوب نیستم که دوستم داشته باشند؟»، «چرا کسی نمی تواند خوبی‎های مرا ببیند؟» یا «هیچ کس هرگز مرا دوست نخواهد داشت» اجتناب کنید.

 

  • بدون ترس عشق بورزید: ترس از صمیمی شدن با افراد می تواند مانعی برای کسانی ایجاد کند که دوست دارند شما را بهتر بشناسند و جذب شما شوند. شما باید به خودتان اعتماد کنید و عشق را با آغوش باز بپذیرید.

 

  • یاد بگیرید چگونه خوش بگذرانید: لبخند زدن و شاد بودن شما را جذاب‎تر نشان می‎دهد. وقتی شخصی متوجه می شود که شما اوقات خوبی را سپری می کنید، آرزو می کند با شما وقت بگذراند.

 

  • در صورت لزوم، او را رها کنید: شما گاهی باید آماده از دست دادن شخص مورد نظر خود هم باشید، زیرا تا زمانی که آمادگی رها شدن از روابط سمی را نداشته باشید، نمی توانید عشق واقعی را جذب کنید. بنابراین، هنگام کمک گرفتن از قانون جذب، بهتر است بگوییم: «می‌خواهم با فلان شخص یا حتی شخصی بهتر از او باشم.» ؛ به عبارت دیگر، وقتی شما چیزهای بهتری بخواهید، مطمئناً بهترین‌ها به سراغتان می‌آیند.

 

چگونه با قانون جذب، عشق آشکار می شود؟

قانون جذب عشق

قانون جذب نه خیال بافی است و نه شکایت از فقدان آن چیزهایی است که ندارید.  در واقع وقتی روی چیزهایی تمرکز می کنید که ندارید، قانون جذب روی شما تاثیری نمی گذارد. به عبارت دیگر، قانون جذب تمرکز بر آن چیزهایی است که در زندگی خود می خواهید داشته باشید. ولی اگر دائماً به این موضوع که لایق عشق هستید ولی کسی شما را دوست ندارد بپردازید، مطمئن باشید که نمی توانید عشق واقعی را در زندگی خود پیدا کنید.

  خلاصه کتاب طرز فکر اثر کارول دوک

قانون جذب معمولاً زمانی اتفاق می افتد که شما متوجه آن نیستید. در واقع اگر شما به شیوه ای نادرست چیزی را بخواهید، قانون جذب برای شما کارایی نخواهد داشت و به نظر می آید هر چه بیشتر می خواهید، کمتر به شما داده می شود.  زمانی که ضعف های خود را کنار بگذارید و از نقش قربانی خارج شوید خواهید دید که آنچه به دنبال آن هستید، به سمت شما می آید.

هم چنین وقتی بپذیرید که بدون دوست یا پارتنر خود هم می توانید به زندگی خود با آرامش ادامه دهید، خواهید دید که او بیشتر به سمت شما جذب خواهد شد و این گونه می توانید با استفاده از تکنیک های تجلی قانون جذب، عشق را آشکار کنید. بنابراین از غر زدن و شکایت کردن در مورد آنچه که لایق آن هستید و ندارید و آنچه در زندگی تان کم دارید دست بردارید و بر روی آن چیزهایی که در زندگی خود می خواهید، تمرکز کنید.

 

جمع بندی

همه ما در زندگی به دنبال یک عشق سوزان و دو طرفه هستیم ولی عده کمی از ما قادر است آن را تجربه کند. ما در این مقاله سعی کردیم که به شما بگوییم چگونه می توانید به کمک قانون جذب، عشق واقعی را در زندگی تجربه کنید؛ در واقع قانون جذب به شما کمک خواهد کرد که به آنچه در زندگی ندارید، برسید؛ فقط باید از راه درست آن وارد شوید.

اگر دوست داشتید بدانید که آیا می توان از قانون جذب پول هم بدست بیاورید یا خیر، مقاله زیر را بخوانید:

مطالعه مقاله هر آنچه که باید در مورد قانون جذب پول بدانید

 

و یک نکته مهمی که می توانید از این مقاله برداشت کنید این است که سعی نکنید روی فردی که می خواهید با قانون جذب بدستش آورید، چهره بگذارید، بلکه ویژگی های فردی که می خواهید را لیست کنید و فرد با آن ویژگی ها رو در ذهن خود مجسم کنید، احساس خود را درگیرش کنید و کارهایی که باب پراکتور در ویدیوی بالا گفت را انجام دهید.

Rating 4.57 from 7 votes

نقشه راه قانون جذب

باب پراکتور

11 قسمت

۰۴:۰۱:۴۰

249000 تومان
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×