باب پراکتور

کلیپ انگیزشی بها را بپردازید، پاداش را دریافت کنید – باب پراکتور

رسیدن به خواسته ها

باب پراکتور در این کلیپ انگیزشی در مورد پرداخت بهای موفقیت صحبت می کند.

موضوع: بها را بپردازید، پاداش را دریافت کنید

زمان: ۲ دقیقه و 28 ثانیه

این کلیپ انگیزشی زیبا از باب پراکتور را می توانید آنلاین تماشا کنید یا دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید چند بار ببینید:

 

بهای موفقیت

وقتی ادامه دادن کاری سخت می شود، تسلیم شدن هرگز نباید یک گزینه برای انتخاب باشد.

در هر پروژه ای، راه های فراری هست و اگر این راه ها را نبندی، وقتی ادامه دادن کار برایت سخت شود، بوم، از آن راه از کار فرار می کنی.

بیشتر بخوانید: زندگی نامه باب پراکتور

وقتی که تصمیم به انجام کاری می گیری، تسلیم شدن هرگز نباید یک گزینه برای انتخاب باشد.

اگر قرار است کاری را رها کنید، در اوج این کار را انجام دهید، وقتی که خیلی خیلی موفق هستید. اما به خاطر خسته شدن از پرداخت بهای خواسته تان، از آن دست نکشید.

  درک قانون جذب - باب پراکتور

خواهید دید که اگر بهای خواسته تان را بپردازید، پاداش آن خیلی شیرین تر خواهد بود.

پرداخت بهای موفقیت

من عقب نشینی نمی کنم، من فرار نمی کنم، برایم مهم نیست اگر شما بگویید ما تعدادمان بیشتر است. با همین شرایط زندگی می کنیم و با همین شرایط هم می میریم، عقب نشینی نمی کنیم.

زمانی که به بن بست می رسیم، کنار نمی کشیم، تسلیم نمی شویم، بلکه دکمه «اراده» مان را می زنیم و از قدرت اراده مان استفاده می کنیم.

بله ما خسته شده ایم، بله ذهنمان می گوید تسلیم شو، بله، به ما می گوید کنار بکش، اما ما نمی توانیم کنار بکشیم چون می دانیم که هنوز به هدفمان نرسیده ایم.

این رؤیایی نیست که داشتم، این کاری نیست که گفتم قرار بود انجام دهم، این چیزی نیست که در موردش حرف می زدم، این حتی شبیه چیزی که باید باشد، نیست.

بیشتر بخوانید: جملات انگیزشی باب پراکتور

بعد از اینکه از این نقطه عبور کنیم، ما با سختی های کار هم احساس راحتی می کنیم، دیگر تلاش نمی کنیم تا در منطقه امن خود باشیم، دیگر خودمان را در شرایطی که به ما احساس خوبی می دهد، قرار نمی دهیم، چون بعضی چیزهایی که می خواهید و بعضی چیزهایی که تلاش می کنید تا به آن برسید، در منطقه امن تان نیستند.

  قانون ارتعاش باب پراکتور

اگر چیزی که می خواهید در منطقه امن تان نیست، باید از منطقه امن تان خارج شوید تا به خواسته تان برسید.

به هیچ وجه به تسلیم شدن فکر نکن. زمانی که می دانی کاری که انجام می دهی، چیزی که مطالعه می کنی، وقتی بهای خواسته ات را می پردازی، در بلندمدت قرار است سود هنگفتی به تو برساند، به خاطر داشته باش:

تنها 3% جمعیت، 97% پولی که هست را بدست می آورند.

بیشتر بخوانید: کلیپ انگیزشی جذب شخص دلخواه با قانون جذب – باب پراکتور

این موضوع تصادفی نیست. به این معنی نیست که همه آنها باهوش هستند. بعضی ها باهوش نیستند، آنها یاد گرفته اند که وقتی بهای چیزی را بپردازند، همیشه پاداش آن را هم دریافت می کنند.

هیچ ارتباطی با باهوش بودن ندارد. هیچ ارتباطی با بهتر بودن ندارد، بلکه به عاقل بودن ارتباط دارد و اگر تو این درس را یاد بگیری و آن را در ذهن خود حک کنی، همیشه نتایج پایداری می گیری.

  مرکز عملیات الهی - باب پراکتور

پرداخت بهای موفقیت

بیشتر بخوانید: کلیپ انگیزشی ذهنیت خود را تغییر بده – استیو هاروی

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها