کتاب الکترونیکی

جول اوستین – چگونه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود درآوریم؟

فیلم های جول اوستین

کنترل شرایط سخت زندگی

جول اوستین در این فیلم در مورد اینکه بتوانیم هر شرایطی را تحت کنترل خود دربیاوریم، صحبت می کند. هر اتفاقی که در زندگی تان بیفتد را می توانید کنترل کنید. 

خدا قول داده است که هیچوقت اجازه ندهد با مشکلی که بیش از توان ماست، رو به رو شویم. بدانید خداوند به هیچ مشکلی اجازه ورود به زندگی تان را نمی دهد، مگر اینکه بتوانید آن را کنترل و حل کنید.

زمان: 2 دقیقه و 9 ثانیه

 

متن فیلم جول اوستین:

اگر همیشه درباره مشکلات خود صحبت کنید، نمی توانم در این شغل بمانم، این استاد خیلی سخت گیر است و هرگز نمی توانم درسش را پاس کنم، عشقم مرا تنها گذاشت نمی دانم دیگر الان چه باید بکنم، وقتی اینگونه با خود حرف بزنید تمام انرژی تان از بین می رود.

وقتی از شکست صحبت کنید، قدرتی برایتان باقی نخواهد ماند، قدرت شما را ترک می کند، تمام انرژی تان از بین می رود و خلاقیت تان را از دست می دهید، نگذارید مشکلات شما را در خود غرق کنند. شما یک بازنده نیستید بلکه یک برنده هستید. اگر مشکلی برایتان به وجود آمد شما می توانید آن را کنترل کنید، شما برای روبرو شدن با هر مشکلی آماده و برابر با آن هستید.

چرا هر روز صبح وقتی که از خواب بیدار می شوید این جملات را با خود نمی گویید؟ خدایا می خواهم از تو تشکر کنم که قادر هستم هر چیزی امروز سر راهم قرار بگیرد را کنترل کنم، می توانم رئیس سخت گیرم را کنترل کنم، می توانم آرامشم را در ترافیک حفظ کنم، می توانم کارهایی که درست پیش نرفته اند را کنترل کنم. خدایا سپاسگزارم که می توانم هر جا که هستم نگرش خوب و مثبتی داشته باشم.

شما هم باید با این نگرش به خودتان نگاه کنید، مهم نیست که دشمنتان چقدر از شما بزرگ تر است، مهم نیست که چقدر قوی به نظر می رسد. نیرویی درون شما وجود دارد که از هر شرایط دشواری قدرتمندتر است و از هر مانعی که در سر راه شما قرار بگیرد بزرگتر است.

ماجرایی در مورد مردی ثروتمند شنیده بودم. شخصیتی بسیار غیرعادی و عجیبی داشت. یک شب مهمانی بسیار بزرگی در خانه اش گرفته بود. در حیاط پشتی خانه اش، استخرش پر از کوسه و تمساح بود.

به تمامی مهمان ها اعلام کرد کسی که بتواند وارد استخر شود و خود را شناکنان به طرف دیگر آن برساند هرچه بخواهد به او می دهم. چنددقیقه بعد ناگهان صدای افتادن در آب آمد. مرد به استخرش نگاه کرد و دید که یک نفر در حال شنا کردن در استخرش هست، مرد با سرعت تمام از کنار کوسه ها رد می شد، از کنار تمساح ها هم گذشت. پس از چند دقیقه آن مرد توانست خود را به طرف دیگر استخر برساند.

سپس در حالی که بسیار ترسیده بود از آب بیرون آمد، مرد ثروتمند جلو آمد و گفت: نمی توانم باور کنم، تو شجاع ترین انسانی هستی که تا به عمرم دیدم. حالا بگو چه می خواهی تا به تو بدهم؟

مرد گفت: چیزی که من الان بیشتر از هر چیز دیگر می خواهم این است که فقط اسم آن فردی که مرا در آب هُل داد را به من بدهی!

 

اگر دوست داشتید فیلم کامل را تهیه و بلافاصله دانلود کنید، کافیست روی عکس زیر کلیک کنید:

کنترل شرایط سخت زندگی

 

 

نوشته های مشابه

guest
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الا
الا
4 سال قبل

سلام وقتتون بخیر مطالب و کلیپای سایت فوق العاده ست..دست مریزاد و خداقوت

بهزاد
بهزاد
4 سال قبل

سلام
جول اوستین عشقه عشقه:)