هر آنچه که باید در مورد قانون جذب پول بدانید

بفرست برای دوستت
جذب ثروت

فهرست مطالب

تقریباً همه سودای پولدار شدن را دارند ولی به دست آوردن پول زیاد چالش برانگیز است. تصور کنید که امکانی وجود داشت که شما به پول فکر می کردید و بدون اینکه زحمت زیادی می کشیدید، پول به زندگی شما سرازیر می شد؛ هر چند این موضوع مانند یک رویا می ماند ولی با استفاده از قانون جذب پول، شدنی است. مطمئنا الان دیگر می دانید که قانون جذب چیست ولی شاید ندانید چطور از آن برای جذب پول می توانید استفاده کنید.

برای برخی، ایده استفاده از تجسم برای جذب پول یک تصور غیر قابل باور است زیرا خیلی آسان به نظر می رسد و انگار می خواهید جهان را فریب دهید تا چیزهایی به شما بدهد. با این حال سال هاست که مردم از قانون جذب استفاده می کنند و بر این باور هستند که تصورات درست می تواند اتفاقات خوبی را در زندگی ما رقم بزند.

 

می توانیم از قانون جذب برای جذب پول استفاده کنیم؟

بله ما می توانیم با استفاده از قانون جذب، پول بیشتری را جذب کنیم و بسیاری از مردم با استفاده از این روش، درآمد خود را افزایش داده اند. نکته کلیدی این است که روی آنچه می خواهید تمرکز کنید نه روی چیزهایی که نمی خواهید.

وقتی روی چیزی که می‌خواهید تمرکز می‌کنید، پیام مثبتی به جهان هستی می‌فرستید و این به شما کمک می‌کند پول بیشتری را به زندگی خود جذب کنید. هم چنین شما باید باور کنید که با استفاده از قانون جذب می توانید پول و سرمایه بیشتری را به زندگی خود بیاورید، در غیر این صورت، موفق به انجام این کار نخواهید شد. اما، اگر به این باور برسید که می توانید و تلاش کنید، خیلی زود نتایج آن را خواهید دید. ویدیوی زیر از جک کنفیلد را حتما ببینید:

 

چگونه با استفاده از قانون جذب، پول جذب کنیم؟

در اینجا می خواهم 8 نکته در مورد استفاده از قانون جذب برای جذب پول را با هم بررسی کنیم:

  چالش قانون جذب در 21 روز | تمرین + ویدیو

1- به قانون جذب باور داشته باشید

اولین قدم برای جذب پول با استفاده از قانون جذب، باور داشتن به این قانون است. اگر باور ندارید که قانون جذب واقعی است، این روش برای شما بی اثر خواهد بود. هم چنین شما باید بر روی اهداف خود متمرکز باشید و باور کنید که می توانید آنچه را که می خواهید، جذب کنید، زیرا اگر در مورد توانایی خود شک و تردیدی داشته باشید، موفق نخواهید شد.

 

2- روی فراوانی ها تمرکز کنید.

قانون جذب می گوید: «خوبی، خوبی را جذب می کند.»  این بدان معنی است که شما بیشتر از آن که روی چیزی تمرکز می کنید، از آن چیز دریافت خواهید کرد. این موضوع بسته به ماهیت افکار و احساسات شما می تواند مثبت یا منفی باشد. بنابراین وقتی می خواهید پول جذب کنید، باید روی فراوانی و دریافت پول در زندگی خود تمرکز کنید.

 

3- افکار منفی را کنار بگذارید.

هنگامی که قانون جذب را باور کردید و تمرکز بر فراوانی را تمرین کردید، زمان آن فرا می رسید که افکار منفی را از خود دور کنید. افکار منفی می تواند با ایجاد احساساتی که ایده فراوانی را رد می کند، تلاش شما برای جذب پول را به هدر دهد.

خلاص شدن از شر این افکار ضروری است زیرا آن ها شما را از تمرکز بر خواسته های خود باز می دارند. بسیاری از مردم استفاده از تکنیک مدیتیشن برای رهایی از شر افکار منفی را مفید می دانند. برخی دیگر از جملات تاکیدی مثبت استفاده می کنند تا به آن ها کمک کند تا ذهنیت مثبتی ایجاد کنند. شما هم سعی کنید راهکاری را پیدا کنید که برای شما مفید باشد و بارها و بارها آن را تمرین کنید.

پیشنهاد من به شما برای رهایی از افکار منفی، گذراندن دوره «رهایی از افکار منفی» جول اوستین است. با کلیک روی لینک زیر وارد صفحه قسمت اول این دوره می توانید بشوید:

دانلود رایگان قسمت اول

 

  خلاصه کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز اثر کارماین گالو

4- تجسم کنید که پول وارد زندگی شما می شود

بازی ذهنی پول

تجسم، یک تکنیک قدرتمند برای جذب پول است. شما می توانید از این تکنیک در زمان هایی که در حال مدیتیشن هستید استفاده کنید و یا حتی در حین استراحت یا دوش گرفتن شروع به تجسم کنید.

ساده ترین راه برای تجسم این است که تصور کنید پولی را دریافت کرده اید، اکنون به احساس خود در آن لحظه فکر کنید و تصور کنید که با آن پول چه کارهایی خواهید کرد. هم چنین می توانید به تخیل خود بال و پر دهید و به تمام چیزهایی که با پول می توانید داشته باشید، مانند ماشین مدل بالا، لباس های گران قیمت یا حتی خانه رویایی خود فکر کنید.

این تمرین را مکررا ادامه دهید زیرا هر چه واضح تر و دقیق تر تجسم کنید، تأثیر آن بیشتر است. نکته کلیدی این است که روی نحوه به دست آوردن پول تمرکز نکنید. فقط مهم است بدانید که آن را دریافت خواهید کرد.

 

5- با ترس های خود مواجه شوید.

استفاده از قانون جذب فقط برای تصور ایجاد ارتباط بین پول و لذایذی که به واسطه آن خواهید داشت، نیست؛ شما باید با حقیقت وضعیت مالی خودتان هم مواجه شوید و با خودتان صادق باشید. به عنوان مثال ببینید که آیا هم اکنون بیش از دخلتان خرج می کنید؟ یا اینکه چه چیزهایی را دوست دارید بخرید ولی چون پول کافی ندارید، نمی توانید آن ها را خریداری کنید. آیا از فقیر شدن می ترسید؟ و … . هر چه هست، با آن روبرو شوید و به ریشه این ترس ها نگاهی عمیق بیندازید. این ترس ها شما را از استفاده از قانون جذب برای تصور کسب درآمد بیشتر باز می دارد.

هنگامی که با ترس های خود روبرو شدید، باید رویکرد خود را نسبت به آن ها تغییر دهید. آن ها را بپذیرید، ولی اجازه ندهید دیگر بر شما یا زندگی شما سایه بیندازند.

برنامه ای برای بهبود وضعیت مالی خود ایجاد کنید و سپس برای بهبود زندگی خود قدم بردارید.

  آموزش تندخوانی رایگان با جیم کوییک - قسمت 2

 

6- برای آنچه در حال حاضر دارید سپاسگزار باشید.

معجزه شکرگزاری

شاید به نظر برسد قدردانی و شکرگذاری برای چیزهایی که داریم، با آنچه در قانون جذب گفته شده منافات داغرد، ولی این طور نیست. به یاد داشته باشید که شما از قانون جذب استفاده می کنید تا پول بیشتری کسب کنید نه اینکه آنچه را که دارید از دست بدهید. بنابراین با شکرگذاری برای آنچه دارید، پول بیشتری را جذب خواهید کرد.

برای تمام چیزهایی که دارید، شکرگذار باشید مانند نانی که در سفره شماست، سقفی که دارید و تمام کسانی که دوستشان دارید. این موضوع می تواند اساس جذب پول بیشتر باشد.

 

7- برای دریافت آماده باشید.

اگر افکار شما فقط روی نداشته هایتان تمرکز کند، مطمئناً به جایی نخواهید رسید. به همین دلیل است که هنگام دریافت پول باید ذهنی باز داشته باشید.

بدانید که پول از قبل متعلق به شماست و هیچ چیز مانع داشتن آن نمی شود. در واقع وقتی ذهن شما باز باشد، جذب پول بیشتری خواهید داشت.

 

8- مثبت اندیش باشید.

قانون جذب همیشه در کار است، پس هرچه مثبت‌ اندیش تر باشید، این قانون بهتر می‌تواند آنچه را که می‌خواهید به شما برساند. لازم نیست فوراً میلیونر شوید. شما فقط باید تلاش کنید و افکار خود را مثبت نگه دارید؛ این کار روند جذب پول را بسیار آسان تر می کند.

به اینکه می توانید پول را جذب کنید باور داشته باشید. این نگرش مثبت می تواند پول را به زندگی شما بیاورد.

 

سخن پایانی

با استفاده از قانون جذب می توانید هر آنچه را که می خواهید، از جمله پول و ثروت، وارد زندگی خود کنید، فقط کافی است که اصول آن را بدانید و آن را در زندگی خود پیاده کنید.

همچنین اگر دوست داشتید بدانید که چطور می توانید با قانون جذب عشق خود را بدست بیاورید، مقاله زیر را نیز بخوانید:

مطالعه مقاله هر آنچه که باید در مورد قانون جذب عشق بدانید

 

Rating 5.00 from 6 votes

نقشه راه قانون جذب

باب پراکتور

11 قسمت

۰۴:۰۱:۴۰

249000 تومان
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
majid.sozoky
majid.sozoky
4 ماه قبل

مقاله ی خوبی بود…قانون جذب پول میگه برای همه ی چیزهایی که دارین سپاسگزار باشین و آماده ی جذب ثروت باشین تا برکت و فراوانی وارد زندگیتون بشه

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×