مقایسه و خرید کتاب های ناپلئون هیل

2556

در این صفحه مقایسه و خرید کتاب های ناپلئون هیل انجام می شود. معروف ترین کتاب ناپلئون هیل، کتاب بندیشید و ثروتمند شوید است.

همانطور که می دانید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید که در ادامه آن را به صورت کوتاه معرفی می کنیم، توسط ناشرها و مترجم های مختلف به چاپ رسیده است. حال ممکن است این سوال پیش بیاید که کدام چاپ یا کدام ترجمه ی این کتاب بهتر است که بخواهیم تهیه کنیم و آن را بخوانیم؟

برای یافتن جواب این سوال در ادامه با من همراه باشید.

معرفی کوتاهی از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ما قبلا در مقاله ای دیگر به طور کامل به معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید پرداخته ایم. در اینجا می خواهیم نگاهی کوتاه به معرفی این کتاب بیندازیم و بعد ادامه ی ماجرا که به سراغ خرید کتاب های ناپلئون هیل می رویم.

بیشتر بخوانید: معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

یک سری کتاب ها هستند که ویژگی بین نسلی دارند. یعنی طوری نوشته شده اند که هر نسل به تناسب شرایطش می تواند از آنها استفاده کند و به موفقیت برسد.  ناپلئون هیل با کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید دقیقاً همین کار را کرده است و در جایگاه بزرگترین متفکرین قرن بیستم جهان قرار گرفته است.

این کتاب تعالیمی در خود دارد که به خواننده کمک می کند توسط نیروی فکرش به ثروت و موفقیت در زندگی اش دست یابد.

اولین نسخه ی این کتاب را ناپلئون هیل در سال ۱۹۳۷ و در سن 54 سالگی نوشته است. او گفته است که این کتاب را در تاثیر گرفتن مستقیم از اندرو کارنگی یکی از ثروتمندترین مردان جهان در قرن بیستم نوشته است.

این کتاب به گفته ی خود ناپلئون هیل حاصل تحقیق ۲۰ ساله اش بر زندگی افراد ثروتمند و موفق است که توانسته ۱۶ قانون موفقیت را کشف کند که هر فردی فقط با اجرای این قوانین می تواند به موفقیت دست یابد. بنابراین این کتاب 16 فصل دارد و در هر فصل آن رازهایی در خصوص ثروتمندشدن بیان شده است.

ناپلئون هیل در ادامه می گوید:

«در هر بخش این کتاب من به راز رسیدن به ثروت اشاره کرده ام که خودم به شخصه از مطالعه ی زندگی ۵۰۰ نفر از ثروتمندترین افراد کره زمین کشف کرده ام.»

این کتاب در دوران رکود و یأس اجتماعی سال های جنگ جهانی نوشته شد و در زمان مرگ نویسنده آن، توانست ۲۰ میلیون نسخه بفروشد و تا سال ۲۰۱۳ این رقم به ۹۰ میلیون کپی رسید و امروزه هم جزو پرفروش ترین کتاب ها در حوزه ی موفقیت و ثروت فردی به شمار می رود.

لازم به ذکر است که این کتاب راجع به قانون جذب نیست اما به اصولی اشاره میکند که قدرت فوق العاده ای دارند. این کتاب بدون شک زندگی شما را تغییر خواهد داد.

بیشتر بخوانید: جذب شخص دلخواه با قانون جذب – باب پراکتور

او در کتاب برای اثبات تمام حرف هایش مثال هایی می زند و تمرین های کاربردی به شما می دهد تا خودتان اصول را تجربه کنید.

این کتاب به نقشه ‌ی راه برای میلیون ‌ها نفر تبدیل شد تا از فقر دوران رکود اقتصادی بیرون بیایند و برای خود، خانواده ‌و در موارد بی‌شماری کارمندان خود رفاه فراهم کنند.

مقایسه و خرید چاپ های مختلف کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
بیندیشید و ثروتمند شوید
blank
خرید کتاب ناپلئون هیل
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی ناپلئون هیل
think & grow rich
بهترین کتاب ناپلئون هیل
معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
بیندیشید و ثروتمند شوید
blank

بهترین ترجمه کتاب ناپلئون هیل

بهترین ترجمه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از نظر نگرش نیک مربوط به آقای مهدی قراچه داغی و انتشارات شباهنگ هست.

البته من خودم علاوه بر این ترجمه، ترجمه ی خانم مهین خالصی و انتشارات نسل نواندیش را هم قبول داشتم. 

خرید کتاب های ناپلئون هیل


 • کتاب روانشناسی موفقیت با ترجمه ی آقای مهدی قراچه داغی در نسل آسیم به چاپ رسیده است.ناپلئون هیل این کتاب را با همکاری کلمنت استون به نگارش درآورده است و در آن به موضوعاتی هم‌ چون ساختن شخصیت، دستیابی به...

  45,000 تومان


 • کتاب 17 قانون موفقیت نتیجه ی 100 مصاحبه و گفت‌ و گوی ناپلئون هیل با غول‌ های تجاری و موفق زمانش است؛ افرادی که ذهن‌ هایی بزرگ و پویا داشتند و جزو بزرگان تاریخ تجاری امریکا به شمار می ‌رفتند.آنان...

  33,100 تومان


 • کتاب شاه کلید ثروت اثر ناپلئون هیل با ترجمه ی خانم منیره وفایی فر در انتشارات یوشیتا به چاپ رسیده است. کتاب شاه کلید ثروت راهنمای مفیدی برای رسیدن به زندگی رؤیایی ‌تان است. ناپلئون هیل در کتاب شاه کلید...

  21,500 تومان


 • کتاب با آرامش ذهن به ثروت برسید اثر ناپلئون هیل و با ترجمه ی آقای مهدی قراچه داغی در انتشارات لیوسا به چاپ رسیده است.این کتاب شامل راه ‌کارها، پیشنهادها و تشریح رفتارهایی است که با هدف موفقیت در کسب...

  49,000 تومان


 • معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید یک سری کتاب ها هستند که ویژگی بین نسلی دارند. یعنی طوری نوشته شده اند که هر نسل به تناسب شرایطش می تواند از آنها استفاده کند و به موفقیت برسد.  ناپلئون هیل با...

  50,000 تومان


 • معرفی کتاب قانون موفقیت کتاب قانون موفقیت اثر ناپلئون هیل با ترجمه ی خانم الهام شریف در انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است. ناپلئون هیل در این کتاب، 15 قانون موفقیت فردی و کسب و کار را آموزش می...

  75,900 تومان


 • معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل و ترجمه ‌ی خانم مهین خالصی در انتشارات نسل نواندیش به چاپ رسیده است. این کتاب شامل پانزده فصل و از نخستین و جامع‌ ترین کتاب‌...

  49,900 تومان

blank
نگرش نیک

من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

دریافت مطالب جدید روزانه در پیج اینستاگرام نگرش نیک می خواهم عضو شوم

نظر شما برای من خیلی مهم و ارزشمند است و خودم شخصا نظر شما را جواب می دهم.

 1. blankرضا گفته؛
  ۰۶:۵۳ ۱۳۹۹/۱۰/۲۶

  سلام من خیلی دنبال بهترین ترجمه کتاب بودم، ممنونم از این مقایسه بسیار خوبتون.با تشکر

  • سلام آقا رضای عزیز
   خوشحالم که این مطلب براتون مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:
× پشتیبانی