دوره آموزشی طراحی مجدد سرنوشت – قسمت 15

مشاهده ویدیوی نمونه
مشخصات دوره

دکتر جو دیسپنزا

249000 تومان

اشتراک گذاری

نامشخص

نامشخص

05:40:00

زیرنویس

دانلودی

دکتر جو دیسپنزا

249000 تومان

اشتراک گذاری

نامشخص

نامشخص

زیرنویس

05:40:00

دانلودی

درصد پیشرفت دوره
36%
ویدیوهای دوره

2 روش برای دسترسی به ویدیوهای دوره دارید:

خرید تکی این دوره
1

در صورتی که فقط به همین آموزش نیاز دارید، می توانید با کلیک روی دکمه پایین، این دوره را خریداری کنید. پس از خرید موفق، به ویدیوهای دوره دسترسی پیدا خواهید کرد.

249000 تومان
تهیه اشتراک یکساله
2

با داشتن اشتراک یکساله، می توانید به تمام آموزش های قرار گرفته، به طور کامل دسترسی پیدا کنید و همچنین تا یکسال آینده هم به آموزش های اضافه شده دسترسی خواهید داشت.

999000 تومان

در صورتی که قبلاً این دوره را به صورت تکی خریداری کرده اید یا اشتراک یکساله تهیه کرده اید، اما با این حال اگر الان به این صفحه دسترسی ندارید، یعنی وارد حساب کاربری خود نشده اید. پس روی دکمه زیر کلیک کنید، وارد حساب کاربری تان شوید و مجدد به این صفحه برگردید:

Rating 4.03 from 70 votes

توضیحات دوره

کلیدهای ساخت حال و آینده دلخواه برای زندگی تان را دریافت کنید

آیا می دانستید…

شما احتمالا شبیه به هزاران نفر آدم دیگر هستید:

 • احتمالا کاملا از زندگی و شرایط تان ناراضی هستید
 • به اهداف و چشم اندازهایتان نمی توانید نزدیک شوید
 • از اینکه دائم با مشکلات و شرایط سخت یکسان و مشابه مواجه می شوید، خسته شده اید.
 • آرزوی داشتن یک زندگی بهتر در زمان حال و آینده دارید.
 • دنبال یک تغییر در شرایط فعلی زندگی تان هستید.

حالا تصور کنید…

 • می توانید حال و آینده دلخواه تان را انتخاب کنید و بسازید
 • می توانید به تعداد نامحدودی از ابعاد و واقعیت های بالقوه دسترسی پیدا کنید.
 • می توانید با انرژی های بالاتر ارتباط بگیرید و واقعیت های بالقوه را انتخاب کنید.
 • ابزارهای کاربردی را می شناسید که به شما اجازه می دهد به طور موثر زندگی تان را تغییر دهید و به همان اندازه ذهن و جسمی سالم داشته باشید.
 • کلیدهایی را می شناسید که به شما اجازه می دهد تا از جریان تغییر عبور کنید و بدین ترتیب مسیرتان به سمت آینده جدید را طراحی کنید.
 • با تکنیک ها و روش های درست و اصولی، می توانید شرایط حال و اینده خود را آنطور که همیشه آرزویش را داشتید، بسازید.

یک استراتژی عملی

شما به روش هایی نیاز دارید که قبلاً امتحان شان را پس داده باشند، روش هایی که قبلا اثبات شده باشند. این دوره آموزشی یک استراتژی عملی از قبل اثبات شده هست که شما فقط کافیست آن را در زندگی خود پیاده سازی کنید تا شاهد تغییرات بزرگ باشید. در این استراتژی:

 • یک راهنمای شفاف برای تغییر زندگی حال و آینده تان دریافت خواهید کرد.
 • ابزارهای کابردی دریافت خواهید کرد که به راحتی می توانید آنها را با کارهای روتین روزانه تان ادغام کنید.
 • واقعیت های ضروری برای تغییر طرز فکر و زندگی تان را دریافت خواهید کرد.
 • می توانید از متدهای پیشرفته برای برنامه ریزی مجدد مراکز انرژی تان استفاده کنید.
 • تفاوت های بین قلمرو ماده و قلمرو انرژی برای خودتان را کامل تجربه خواهید کرد.

مروری بر 7 درس دوره طراحی مجدد سرنوشت

درس 1: شروع سفر

در این درس دکتر جو دیسپنزا شما را برای سفر به درون قلمرو کوانتوم آماده می کند و واقعیت های ضروری را به شما معرفی می کند که در هسته زندگی کاری خودش قرار دارد: شما با تغییر طرز فکرتان می توانید زندگی تان را تغییر دهید. با دریافت اطلاعاتی در مورد ساختار و عملکرد مغز و مراکز انرژي بدن، شما برای شروع این سفر ماجراجویانه به سمت قلمرو کوانتوم آماده خواهید شد.

درس 2: میدان یکپارچه (کوانتومی)

با تمرین های درس 1، شما سخت افزار عصبی ضروری برای تعامل با میدان یکپارچه (کوانتومی) را نصب کرده اید. حالا در درس 2، دکتر جو دیسپنزا در این مورد بحث می کند که این ارتباط در زندگی واقعی دقیقاً به چه معناست و حتی چطور میشه این ارتباط را بهتر کرد؟ همچنین عادت ها و موانعی که مانع دستیابی شما به قدرت باورنکردنی تان می شود را شناسایی می کند.

درس 3: برنامه ریزی مراکز انرژی

هر مرکز انرژی بدن (چاکرا)، آگاهی، هارمونی، فرکانس و انرژی خاص خودش را دارد. در درس سوم دکتر جو دیسپنزا به شما کمک می کند که دقیقا عملکرد مراکز انرژی را درک کنید و بتوانید آنها را با متدهای پیشرفته، از نو برنامه ریزی کنید. اساساً سلامتی شما توسط این 7 مرکز انرژی کنترل می شود. همچنین دکتر جو دیسپنزا یک تمرین هیجان انگیز به شما یاد می دهد که می توانید هر یک از این مراکز انرژی را به یک سطح بالاتر ببرید.

درس 4: فراتر رفتن از خود

در این درس با مفهوم تغییر سطح آگاهی از ماده به انرژی آشنا خواهید شد. تفاوت های بین قلمرو ماده گرایی و قلمرو انرژی را یاد می گیرید تا بتوانید به طور شفاف درک کنید که چرا تمرکز شما روی دنیای مادی در ساخت زندگی دلخواه تان تداخل ایجاد می کند. همچنین دکتر جو دیسپنزا در این درس یک نقشه راه به شما می دهد تا بتوانید با استفاده از آن از سطح خودآگاه به ناخودآگاه بروید

درس 5: فضا-زمان و زمان-فضا

اینجاست که وارد عرصه هیجان انگیز فیزیک کوانتومی می شویم! دکتر جو دیسپنزا مدل ماده در مقابل انرژی را توسعه می دهد. در این درس کاملاً درک می کنید که چطور به قلمرو کوانتوم در جهت انتخاب واقعیت بالقوه دست یابید. به عبارت دیگر می فهمید که دقیقا چطور می توانید زندگی تان را تغییر دهید و آینده ای که می خواهید را بسازید.

درس 6: آینده

در این درس دکتر جو دیسپنزا دو ابزار هیجان انگیز به شما معرفی می کند که هر کدام هدف خاصی را دنبال می کنند که وقتی کنار هم استفاده شوند، به شما کمک می کنند که تجربه قابل لمسی از زندگی دلخواه تان در آینده را بسازید. هر دو ابزار در ورکشاپ های پیشرفته بسیاری در گذشته استفاده شده اند و امتحان شان را پس داده اند.

درس 7: تصمیم گیری برای خود

در درس آخر، دکتر جو دیسپنزا به شما کمک می کند تا بفهمید که چطور تمام کارهای باورنکردنی ای که در طول دوره یاد گرفته اید را به زندگی پرمشغله خود وارد کنید و چطور مشکلات رایجی که حین اجرای این کارها در زندگی روزانه خود با آنها مواجه می شوید را به راحتی و با امنیت دور بزنید.

این دوره مناسب من است، اگر…

 • من دنبال رشد شخصی هستم
 • می خواهم به شفافیت بیشتری در مورد اهدافم دست یابم
 • می خواهم در برابر استرس های زندگی، مقاوم تر شوم
 • به تغییر آگاهی و فیزیک کوانتوم علاقه دارم
 • دنبال یک زندگی رضایت بخش هستم

سوالات متداول

بله دکتر جو دیسپنزا مدرس دوره، تمام اطلاعات لازم را از صفر برای شما تعریف می کند تا بتوانید دقیق بفهمید که دارید چکار می کنید و چرا دارید فلان کار را می کنید. این دوره بدون پیش نیاز است.

ما در سایت نگرش نیک بهترین آموزش ها را از بهترین اساتید دنیا در حوزه خودشان قرار می دهیم. مهمتر از آنکه چه چیزی دارید یاد می گیرید این است که آن مطلب را از چه کسی دارید یاد می گیرید.
دکتر جو دیسپنزا مدرس این دوره است که تمام مطالب او علمی و قبلا اثبات شده است و به قول خودش، تمام مطالب من امتحان شان را پس داده اند و الان با خیال راحت می توانید شما هم مانند هزاران نفری که قبل از شما استفاده کرده اند و زندگی شان را تغییر داده اند، از این آموزش استفاده کنید و با انجام تمرینات آن نهایت بهره را ببرید.

در صورتی که این دوره را به صورت تکی تهیه کنید، دسترسی شما نامحدود است و برای همیشه به ویدیوها دسترسی دارید. در صورتی که برای دسترسی به این دوره اشتراک یکساله داشته باشید، فقط تا زمانی که اشتراک تان فعال هست، به ویدیوهای دوره دسترسی دارید و پس از اتمام زمان اشتراک، دسترسی تان نیز قطع می شود که در صورت نیاز می توانید مجدد
اشتراک تان را تمدید کنید و دوباره دسترسی تان فعال می شود. ضمن اینکه تمام ویدیوهای سایت نگرش نیک دانلودی هستند و می توانید آنها را در گوشی یا لپتاپ خود ذخیره کنید.

بلافاصله پس از ثبت نام، دسترسی شما به ویدیوهای قرار گرفته از دوره ایجاد خواهد شد. دقت کنید که هر هفته بخشی از ویدیوهای دوره به این صفحه اضافه خواهد شد، تا زمانی که کامل ترجمه شوند و در سایت قرار بگیرند.

زمان کل دوره حدود 5 ساعت و 40 دقیقه هست

خیر، تمام آموزش های ویدیویی سایت نگرش نیک دارای زیرنویس فارسی هستند.

در واتساپ می توانید به این شماره به آقای باقرپور پیام دهید:

09901136085

نظرات شما

نظر خود را در مورد این دوره با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترین: دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا

خانه
منو
×