باب پراکتور

کلیپ انگیزشی چگونه چیزی که می خواهید را جذب کنید؟ – باب پراکتور

چگونه جذب کنیم؟

آموزش قانون جذب: اگر می خواهید چیزی که واقعاً می خواهید را جذب کنید، باید پیش از رسیدن به آن، خودتان را در ذهن تان ببینید که به آن چیز رسیده اید.

 

موضوع: چگونه چیزی که می خواهید را جذب کنید؟

زمان: 2 دقیقه و 30 ثانیه

 

این کلیپ انگیزشی زیبا از باب پراکتور را که در مورد آموزش قانون جذب صحبت می کند، می توانید آنلاین تماشا کنید یا دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید چند بار ببینید:

 

 

آموزش قانون جذب

متن ویدیو

جذب کردن چیزی که واقعاً می خواهید…

فکر می کنم «جیمز آلن» در کتاب کوچکش «تو همانی که می اندیشی» این موضوع را خیلی عالی توضیح داده است. او گفت:

شما چیزی که می خواهید را جذب نمی کنید، بلکه چیزی که هستید را جذب می کنید.

حالا به این موضوع فکر کنید. اگر می خواهید چیزی که می خواهید را جذب کنید، باید خودتان را از قبل با آن ببینید. باید به این درک برسید که پیش از این آن را بدست آورده اید.

بیشتر بخوانید: اصول موفقیت در زندگی – باب پراکتور

اول از همه، کاملاً این درک این را درک کنید، هیچ چیزی خلق نمی شود یا از بین نمی رود. این جمله به این معنی است که همه چیز از قبل وجود دارد. اگر در یک موقعیت مکانی نیست، پس حتما جای دیگریست.

  درخواست - باب پراکتور

گوشی آیفون از کجا آمد؟ این آیفون از تعدادی ایده به وجود آمد که افرادی آن را وارد ذهن شان کردند و آنقدر روی این ایده تمرکز کردند که ابزارهایی به دست آوردند که آنها را قادر به ساخت آیفون کرد.

ابزارها از قبل هم وجود داشتند. هیچ چیزی خلق نمی شود یا از بین نمی رود. تمام علوم و الهیات این موضوع را آموزش می دهند.

اگر چیزی خلق نمی شود و از بین نمی رود یعنی همه چیز از قبل وجود دارد. مشکل ما این است که منتظر می مانیم تا چیزی که می خواهیم را ببینیم، قبل از اینکه باور کنیم که آن را داریم.
آموزش قانون جذب

 

با دنیای غیرفیزیکی ارتباط برقرار کنید، با دنیای نامرئی، با دنیایی که با این دریچه های کوچکی که اینجاست و اسمش را چشم گذاشته ایم، قادر به دیدنش نیستیم.

خودتان را در ذهن تان ببینید. به شما این نیروی ذهنی داده شده است تا این کار را انجام دهید، از قوه ی تخیل تان استفاده کنید، خودتان را مالک چیزهایی بدانید که آرزویشان را دارید.

این کار ذهن شما را در یک فرکانس خاصی قرار می دهد و افکار شما فرکانس های خاصی دارند و قرار گرفتن در آن فرکانس است که باعث می شود چیزهایی که آرزویش را دارید، کم کم به سمت شما بیایند و شما هم شروع به رفتن به سمت آنها می کنید.

بیشتر بخوانید: کلیپ انگیزشی فرکانس خود را تنظیم کنید – باب پراکتور

اگر می خواهید چیزی که واقعاً می خواهید را جذب کنید، باید پیش از رسیدن به آن، خودتان را در ذهن تان ببینید که به آن چیز رسیده اید و این را بدانید که این کار به برهه ای از زمان نیاز دارد تا اینکه تو و خواسته ات به سمت هم بروید و با هم یکی شوید.

  اگر فروشنده هستید، ببینید - باب پراکتور

اینگونه می توانید به خواسته تان برسید. «جیمز آلن» درست می گفت. به چیزی که می خواهید نمی رسید، بلکه چیزی که هستید را به دست می آورید. باید به چیزی که می خواهید تبدیل شوید.

باید درک کنید که زمانی که ذهن تان در هماهنگی کامل با خواسته تان قرار می گیرد، آن وقت می توانید به خواسته تان برسید، فقط به برهه ای از زمان نیاز دارد تا در دنیای واقعی آشکار شود.

شما از نظر ذهنی آن را دارید و می توانید با یک نفر در مورد آن صحبت کنید. از نظر احساسی آن را دارید و می توانید احساسات تان را با دیگران در میان بگذارید. تنها به یک برهه زمانی نیاز دارد تا به شکل فیزیکی در بیاید.

این یک قانون است، اولین قانون کائنات. انجامش دهید و خودتان را با خواسته تان ببینید. من باب پراکتور هستم، متشکرم.

  از این موهبت مقدس استفاده کن - باب پراکتور
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پریا
پریا
4 سال قبل

درود و سلام نگرش نیک..سپاسگزارم بخاطر پیج و سایت بی ماننــــــــــــــــــــدت..عاشقتم…..کلی مطلب مفید و مثبت و رایگان
…خدارو بخاطر وجود سخاوتمندت سپاسگزارم..و ازش میخوام روزبروز به سخاوت و شادابی و شعور و انرژی مثبتت افزونی بده