مقالات, مقالات جیم ران, مقایسه

مقایسه و خرید کتاب های جیم ران

خرید کتاب های جیم ران

در این صفحه معرفی، مقایسه و خرید کتاب های جیم ران انجام می شود. بسیاری از بهترین کتاب های جیم ران خوشبختانه به فارسی هم ترجمه و چاپ شده است که در این صفحه آنها را برای شما لیست کرده ام.

جیم ران در زمان حیات خود کتاب های زیادی نوشته است. او در سال 2009 به دلیل بیماری ای که داشت، از دنیا رفت ولی آثار فوق العاده ای از خود چه به صورت ویدیویی و چه به صورت متنی به جای گذاشته است. در این صفحه می خواهم:

* چاپ های مختلف کتاب های جیم ران را که به فارسی ترجمه شده اند، با هم مقایسه کنم،

* کمی در مورد آنها صحبت کنم و

* همچنین به شما بگویم که دقیقا کدام نسخه و از کجا بهترین کتاب های جیم ران را خریداری کنید.

در ادامه با من همراه باشید و نظر خود را هم در انتهای این صفحه در مورد بهترین ترجمه کتاب های جیم ران بگویید.

قبل از هر چیزی اگر زندگینامه جیم ران را قبلاً نخوانده اید، پیشنهاد می کنم با کلیک روی دکمه زیر ابتدا آن را بخوانید و مجدد به همین صفحه برگردید:

معرفی، مقایسه و خرید کتاب های جیم ران

کتاب 12 ستون موفقیت جیم ران

همه‌ی آدم ها در رویای موفقیت و رسیدن به درجات عالی به سر می‌برند، اما درنهایت تعداد کمی از آن‌ها به رویای خود دست می یابند.

در واقع اکثر مردم به زندگی‌ای بی‌حاصل و پیش‌پا افتاده تن در می‌دهند، بی‌آنکه از توانایی های بی نهایت خود برای رشد و رسیدن به سعادت و خوشبختی استفاده کنند.

حال، این سؤال پیش می‌آید که دلیل موفقیت آن تعداد کم چیست؟ به‌طور قطع، جواب این نیست که «شانس با آن‌ها یار است!» باور کنید در این دنیا هیچ چیز با ارزشی، راحت و از روی شانس به‌دست نمی‌آید!
افراد موفق، به این دلیل به موفقیت می رسند که لیاقت آن‌ را داشته‌اند و لیاقت آنان به این علت بوده که با اصول موفقیت آشنایی پیدا کرده و آن‌ را در زندگی خود اجرا کرده اند.
این کتاب چالش بر انگیز، حاصل تجربه ها و آموزه های جیم ران و کریس وایدنر دو نفر از سخنوران و نویسندگان سرشناس آمریکا در زمینه موفقیت، رشد فردی، ارتقای کسب و کار و تحول است.

  8 نکته برای تقویت حافظه عضلانی

این دو عزیز در کتاب دوازده ستون موفقیت، ستون‌های موفقیت را در قالب داستانی جذاب و خواندنی به شما یاد می دهند. به‌طور حتم با مطالعه‌ی این کتاب ارزشمند، با اصول موفقیت و خوشبختی آشنا خواهید شد.

کتاب دوازده ستون موفقیت جیم ران توسط انتشارات و مترجمان بسیاری چاپ شده است. من تمام چاپ های این کتاب را اینجا برای شما لیست کرده ام و شما به انتخاب خود می توانید این کتاب را تهیه کنید. در انتها پیشنهاد خودم را هم در مورد اینکه کدام نسخه و کدام ترجمه را تهیه کنید به شما می گویم.

مترجم: دکتر مهدی نکوئی، میترا افشاری

ناشر: نگاه نوین

تعداد صفحات: 110 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: امیرحسن مکی

ناشر: نسل نواندیش

تعداد صفحات: 118 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: ندا اسدی

ناشر: آتیسا

تعداد صفحات: 112 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: نرگس شفاف

ناشر: لیان مهر

تعداد صفحات: 96 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: محمد کاسبی

ناشر: آندیا گستر

تعداد صفحات: 102 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: حمیده الهی نیا

ناشر: آستان مهر

تعداد صفحات: 112 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: حمیدرضا زین الدین

ناشر: رازآور

تعداد صفحات: 106 صفحه

قطع: رقعی

خب تا اینجا چاپ های مختلف کتاب دوازده ستون موفقیت جیم ران را بررسی کردیم، اگر قصد خرید این کتاب را داشتید، پیشنهاد من ترجمه دکتر مهدی نکوئی از انتشارات نگاه نوین یا ترجمه ندا اسدی از انتشارات آتیسا است. شما هم پیشنهاد خود را در انتهای این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

کتاب معجزه کار پاره وقت

این کتاب شامل 12 گفتار یا در واقع همان پند و اندرز از جیم ران است. او با زبانی بسیار ساده و خودمانی از تمام چیزهایی که در طول زندگی‌اش یاد گرفته در این کتاب رونمایی می‌کند.

  خلاصه کتاب قدرت تمرکز تزلزل ناپذیر اثر دانداپانی

نکات گفته شده توسط جیم ران در این کتاب خیلی کاربردی هستند و به سادگی می‌توان آن‌ها را در زندگی حرفه‌ای پیاده کرد و حتی تاثیر آن را در زندگی و روابط شخصی و عاطفی هم دید.

«بهای کتاب اهمیتی ندارد، بهایی که در صورت نخواندن کتاب، پرداخت خواهید کرد، اهمیت دارد.» این سخنی است که جیم ران در صفحه نخست کتاب جادوی کار پاره وقت بیان کرده است.

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که در این کتاب مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد، بازاریابی شبکه‌ای خواهد بود. مبحثی که جیم ران از آن به عنوان جادوی کار پاره وقت یاد می‌کند. در طی سال‌های اخیر این صنعت در کشور ما نیز رشد بسیار زیادی داشته است.

جیم ران در این کتاب از تمام مخاطبانش می‌خواهد که به حرف‌هایش با دقت گوش دهند. در انتهای این کتاب هم مصاحبه‌ای طولانی و بسیار پربار با جیم ران  آمده که بخش زیادی از محتوای کتاب را پوشش می‌دهد و نکات جذاب و جالب زیادی دارد.

مترجم: توحید فریدونی، امیررضا هاشمی

ناشر: ذهن آویز

تعداد صفحات: 152 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: آذین نوذری

ناشر: السانا

تعداد صفحات: 80 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: آذین نوذری

ناشر: السانا

تعداد صفحات: 80 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: محمدعلی عزیزی، رسول عزیزی

ناشر: رؤیای سبز

تعداد صفحات: 88 صفحه

قطع: رقعی

چاپ های مختلف کتاب معجزه کار پاره وقت جیم ران را بررسی کردیم، اگر قصد خرید این کتاب را داشتید، پیشنهاد من ترجمه توحید فریدونی و امیررضا هاشمی از انتشارات ذهن آویز است. شما هم پیشنهاد خود را در انتهای این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی

جیم ران در کتاب 7 قانون برای رسیدن به ثروت و شادی به شما یاد می دهد در هر کاری که انجام می‌دهید، تنها شاگرد باشید و بیاموزید، نه آنکه پیروی کنید یا دنباله روی دیگران باشید.

  تکنیک های فروش موفق | با ویدیوهای فروش دن لاک

او در این کتاب، استراتژی‌های خارق‌العاده‌ای برای دستیابی به موفقیت و شادمانی ارائه می‌دهد که زندگی‌تان را دچار تغییری اساسی خواهد کرد.

اگر می‌خواهید طعم شادمانی واقعی در زندگی را بچشید و به دنبال راه موفقیت و بدست آوردن ثروت هستید، در مطالعه این کتاب شگفت‌انگیز تعلل نکنید.

 

مترجم: گیتی شهیدی

ناشر: نسل نواندیش

تعداد صفحات: 192 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: سید ناصر الدین گشتائی – ملیحه سادات رسولی

ناشر: آسمان کبود

تعداد صفحات: 180 صفحه

قطع: رقعی

چاپ های مختلف کتاب 7 قانون رسیدن به ثروت و شادی را بررسی کردیم، اگر قصد خرید این کتاب را داشتید، پیشنهاد من ترجمه گیتی شهیدی از انتشارات نسل نواندیش است. شما هم پیشنهاد خود را در انتهای این صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

مترجم: سعید گل محمدی، ناهید مؤمن خانی

ناشر: نسل نواندیش

تعداد صفحات: 157 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: شادی حسن پور

ناشر: نگاه نوین

تعداد صفحات: 108 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: توحید فریدونی و امیررضا هاشمی

ناشر: ذهن آویز

تعداد صفحات: 96 صفحه

قطع: رقعی

مترجم: توحید فریدونی و امیررضا هاشمی

ناشر: ذهن آویز

تعداد صفحات: 128 صفحه

قطع: رقعی

سعی کرده ام تمام کتاب های جیم ران که تا این لحظه ترجمه و چاپ شده اند را برای شما قرار دهم. اگر کتاب دیگری از جیم ران می شناسید که در این لیست نبود، حتما در قسمت نظرات پایین صفحه اسم کتاب را بنویسید. متشکرم.

برای دیدن ویدیوهای سخنرانی جیم ران و شرکت در سمینارهای جیم ران هم می توانید روی عکس زیر کلیک کنید:

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها