محتوای رایگان, مقایسه

مقایسه و خرید بهترین ترجمه کتاب ترن هوایی کارآفرینی دارن هاردی

کتاب ترن هوایی کارآفرینی

آیا می دانید بهترین کتاب های دارن هاردی که در ایران به فارسی چاپ و ترجمه شده اند، کدام ها هستند؟ آیا اصلا دارن هاردی را می شناسید؟ آیا می دانستید که دارن هاردی دو تا کتاب بسیار معروف دارد و نام آنها را می دانید؟ آیا می دانید کدام ترجمه بهتر است تا همان را بخرید و بخوانید؟

در این مطلب جواب تمام این سوالات را بدست می آورید. 

نکته: کتاب هایی که از آنها نام می برم برای ما نیستند، یعنی از نگرش نیک نمی توانید تهیه کنید، من صرفا معرفی می کنم و به شما پیشنهاد می دهم که از کجا می توانید تهیه کنید.

ابتدا با دارن هاردی بیشتر آشنا شوید

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده پرفروش ترین کتاب های موفقیت و یکی از بهترین سخنران های آمریکایی و ناشر سابق مجله موفقیت (Success) است.

او در 26 فوریه سال 1971 (7 اسفند 1349 شمسی) در آمریکا متولد شد. دارن هاردی درباره کودکی اش می گوید:

«پدر و مادرم وقتی من 18 ماهه بودم طلاق گرفتند. مادرم مرا نمی خواست، پس پدرم مسئولیت بزرگ کردن مرا بعهده گرفت. پدرم مرا محدود نکرد، قوانین سفت و سخت برایم مهیا نکرد، با اینحال من هرگز سمت مواد مخدر نرفتم، هیچوقت به مشکل نخوردم و همیشه نمرات خوبی کسب کردم.»

دارن هاردی فقط یک ترم به دانشگاه رفت و در 18 سالگی اولین بیزینس خود را شروع کرد. دارن هاردی رئیس شبکه آموزشی موفقیت و همچنین تهیه کننده و تولید کننده برنامه های شبکه مردم بود.

من در مطلبی دیگر به طور کامل زندگینامه دارن هاردی از زندگی شخصی تا زندگی کاری او را برای شما نوشته ام، برای مطالعه می توانید روی دکمه قرمز رنگ پایین کلیک کنید:

  5 نکته کپی رایتینگ برای مبتدی ها - دن لاک

بهترین کتاب های دارن هاردی

مطمئنا شما هم با من هم نظر هستید که بهترین کتاب دارن هاردی کتاب اثر مرکب هست. دارن هاردی کتاب اثر مرکب را در سال 2010 منتشر کرد و در همان اولین سال انتشار، جزو پرفروش ترین کتاب های جهان شد و موفقیت و محبوبیت زیادی را برای دارن هاردی به ارمغان داشت.

من هم اولین بار با کتاب اثر مرکب با دارن هاردی آشنا شدم و پس از آن اعتقاد دارم که بهترین کتاب دارن هاردی کتاب ترن هوایی کارآفرینی او است که با عناوین مختلف ترجمه و به چاپ رسیده است از جمله «دیوانگان ثروت ساز»، «قطار سرعت به سوی ثروت» و… که در این مطلب تمرکز اصلی ما روی مقایسه ترجمه های مختلف و همچنین معرفی بهترین ترجمه این کتاب است.

اسامی برخی دیگر از بهترین کتاب های دارن هاردی که به فارسی هم ترجمه شده اند:

* بهترین سال زندگی شما

* مرد واقعی

* 10 هفته تا موفقیت بی چون و چرا

* 5 راز فریبنده افراد واقعاً موفق

* فرمول کامل خوش شانسی

* استثنا باشید

مقایسه و خرید چاپ و ترجمه های مختلف کتاب ترن هوایی کارآفرینی

همانطور که گفتم کتاب The Entrepreneur Roller Coaster دارن هاردی توسط ناشران و مترجمان مختلف با عناوین متفاوتی مثل «ترن هوایی کارآفرینی»، «دیوانگان ثروت ساز» و «قطار سرعت به سوی ثروت» و… به چاپ رسیده است. حالا فرض کنید من می خواهم این کتاب را تهیه کنم، کدام نسخه، کدام چاپ و کدام ترجمه را بگیرم بهتر است؟

ابتدا می خواهم تمام چاپ ها و ترجمه ها را با هم مقایسه کنم و در انتها جواب این سوال را از نظر خودم به شما می دهم.

  7 عبارت تأکیدی برای ایجاد تصویر ذهنی مثبت - باب پراکتور

همچنین من شخصا کتاب هایی که می خواهم تهیه کنم، آنها را یا از مغازه های کتابفروشی سطح شهر تهیه می کنم یا از سایت های معتبری که کتاب می فروشند، مثل دیجیکالا، سی بوک و آدینه بوک.

کتاب قطار سرعت به سوی ثروت

بهترین ترجمه کدام است؟

اگر من بخواهم الان به شما پیشنهاد بدهم که کدام چاپ و ترجمه را بخرید، می گویم اول به سراغ کتاب دیوانگان ثروت ساز از انتشارات نگاه نوین با ترجمه شادی حسن پور بروید و پس از آن چاپ مربوط به عنوان قطار سرعت به سوی ثروت از انتشارات نسل نواندیش و ترجمه گیتی شهیدی و سعید گل محمدی را به شما پیشنهاد می کنم و پس از آن هم عنوان ترن هوایی کارآفرینی از نشر آموخته و ترجمه علیرضا خاکساران را به شما توصیه می کنم تهیه کنید.

  آهنگ انگیزشی تیتراژ سریال 021 میلاد کیانی
بهترین ترجمه کتاب دارن هاردی

دوره جامع ترن هوایی کارآفرینی دارن هاردی

این کتاب دارن هاردی یک دوره جامع ویدیویی هم دارد که من در سایت نگرش نیک این دوره را با ترجمه اختصاصی و زیرنویس فارسی قرار داده ام.

در این دوره قرار است 12 هفته با دارن هاردی همراه باشیم و استراتژی های اثبات شده ای را از یکی از موفق ترین رهبران بیزینسی دنیا یاد بگیریم.

در این دوره در 4 مهارت ضروری زیر متخصص خواهید شد:

1- فروش و مارکتینگ

به صورت مؤثر و متقاعدکننده ارتباط برقرار کنید

2- رهبری

تیمی با عملکرد بالا بسازید و رهبری کنید

3- استخدام

بهترین نیروها را استخدام و حفظ کنید

4- بهره وری

رازهای روزانه و هفتگی موفق ترین رهبران بیزینسی دنیا

به علاوه کلی مطالب آموزشی دیگر که در این دوره 12 هفته ای یاد خواهید گرفت.

اگر تمایل داشتید بیشتر با این دوره آشنا شوید، پیشنهاد می کنم قسمت اول این دوره را همین الان به طور کاملاً رایگان دانلود کنید. روی عکس پایین کلیک کنید:

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها