داستان کوتاه

دستیابی به رویاها با استفاده از قانون جهان هستی

دستیابی به رویاها

داستانی از جول اوستین:

دستیابی به رویاها

مرد جوانی بود که رؤیای بازیگر شدن را در سر داشت. اما هیچوقت نقش خوبی به او پیشنهاد نمی شد. پس از مدتی تصمیم گرفت کار عجیبی را انجام دهد. او در وجه خودش چکی به مبلغ ده میلیون دلار نوشت و پشت آن قید کرد: به خاطر ایفای نقش در یک فیلم پُرفروش.

او در خانواده فقیری بزرگ شده بود که در یک وَن فولکس واگن، تمام زندگی خود را گذرانده بودند. چک را در کیف پولش گذاشت و از آن نگهداری کرد. هنگامی که شرایط بسیار سخت می شد، چک را از کیف پولش در می آورد و نگاهی به آن می انداخت تا رؤیای خود را به یاد آورد.

چند سال بعد آن مرد که نامش جیم کری بود، به کمدین معروفی تبدیل شد که برای بازی در هر فیلم بین 15 تا 25 میلیون دلار دستمزد دریافت می کرد.

دستیابی عملی به رویاها

شما هم می توانید همانند جیم کری سمبلی برای خود داشته باشید که در مواقع سخت که وسوسه می شوید تا تسلیم شوید، با نگاه کردن به آن سمبل رؤیای تان را به یاد بیاورید.

می توانید از عکس هایی استفاده کنید که الهام بخش شما هستند و یا از جملاتی استفاده کنید که اشتیاق سوزانی را درون شما شعله ور می کنند و ایمان شما را تقویت می کنند.

اگر رؤیای خرید خانه مورد علاقه تان در سرتان افتاد می توانید کلیدی را به دسته کلید خود اضافه کنید تا هروقت آن را دیدید به یاد خانه ای که در آینده می خواهید بخرید، بیافتید.

خداوند همیشه کاری را که شروع کرده است به پایان می رساند و رؤیایی که در سر شما انداخته است را به واقعیت تبدیل می کند.

هنگامی که شما از سمبلی که نشان دهنده هدف و رؤیای شما باشد استفاده می کنید و آن را در جایی که قرار می دهید که در طول روز چندین بار آن را ببینید، این پیام به ضمیر ناخودآگاه شما نفوذ می کند که باید به آن هدف و رؤیا دست یابید و در نتیجه شرایط، موقعیت ها، افراد و ایده هایی که شما را به هدفتان می رساند وارد زندگی تان می شود.

آیا شما از سمبلی استفاده می کنید تا رؤیای شما را به شما یادآوری کند؟ چیزی که الهام بخش شما باشد و اشتیاق درون تان را شعله ور کند.

 

guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
s.R
s.R
6 سال قبل

سلام . فرمودید برای دستیابی به دیدگاه از یه سمبل استفاده کنید . اگر چندین سال هستش که به شخص خاصی فکر میکنم ٰ،و همیشه و همه جا بیادش هستم چکار باید بکنم که بتونم به رویای خودم دستیابی پیدا کنم؟