ارتعاش در قانون جذب – 0 تا 100 قانون ارتعاش + ویدیو

بفرست برای دوستت
قانون ارتعاش چیست

فهرست مطالب

شاید کلمه فرکانس یا ارتعاش در قانون جذب به گوش تان خورده باشد و مطمئنا برایتان سوال است که معنای ارتعاش چیست؟ اصلا خود قانون جذب چیست؟ این دو قانون چه تفاوتی با هم دارند؟ ارتعاش چه تفاوتی با فرکانس دارد؟ چطور از آنها استفاده کنیم؟ به تمام این سوالات در این مقاله پاسخ داده خواهد شد، همچنین 4 روش مهم برای افزایش ارتعاش در قانون جذب یاد خواهید گرفت. حتما ویدیوها را هم ببینید، خیلی می توانند برایتان مفید باشند.

همه ما می خواهیم چیزهای زیادی در زندگی به دست آوریم و مهمترین چیزی که هر فرد موفق باید به دنبال آن باشد، درک قوانین حاکم بر جهان و چگونگی هماهنگی با آن ها است. قانون طبیعی به عنوان قانون قابل مشاهده مربوط به پدیده های طبیعی بوده که بر هر چیزی که در کیهان اتفاق می افتد حاکم است. این قوانین خوب یا بد، مثبت یا منفی نیستند بلکه آن ها خنثی و دقیق هستند.

بسیاری از افراد نمی دانند که این قوانین دقیق در زندگی آن ها تاثیرگذارند و به خاطر این قوانین است که هر چیزی را که می خواهیم زمانی بدست می آوریم که با آن هماهنگ شده باشیم.

 

قانون ارتعاش چیست؟

قانون ارتعاش چیست

برای رسیدن به آرزوها با قانون جذب ابتدا باید با مفهوم یک قانونی با نام قانون ارتعاش آشنا شوید. این قانون می گوید همه چیز در جهان در حرکت است که از این حرکات به عنوان ارتعاش یاد می شود و سرعت ارتعاش چیزی را فرکانس آن می نامند. تنها تفاوت یک جسم با جسم دیگر در میزان ارتعاش آن است؛ حتی اجسام جامدی مانند سیمان یا میز تحریر با سرعت کم در حال ارتعاش هستند، از طرف دیگر بدن انسان با سرعت بسیار بالایی می لرزد.

افکار، مانند هر چیز دیگری در جهان، انرژی هستند و بسته به ماهیت فکر در فرکانس های مختلف ارتعاش می کنند. افکار ما امواج کیهانی قدرتمندی هستند که در تمام فضا و زمان نفوذ کرده و افکار و احساسات ما ارتعاش بدن ما را کنترل می کنند.

  خلاصه کتاب بیداری غول درون اثر تونی رابینز

ما این قدرت را داریم که با انتخاب و هدایت افکارمان فرکانس وجودمان را صدا بزنیم. حالات عاطفی، ارتعاشی را که بدن در آن قرار دارد را امر می کند و تا حد زیادی این ارتعاشات نحوه تجربه زندگی را بیان می کنند؛ زیرا با هر چیزی که در همان فرکانس است طنین ایجاد می کند.

 

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست

قانون جذب بر استفاده از افکار و احساسات برای امر کردن آنچه به زندگی خود جذب می کنید متمرکز است؛ جاذبه نیرویی است که به طور متقابل بین ذرات ماده عمل می کند و تمایل دارد آنها را به هم نزدیک کند. قانون جذب و ارتعاش کاملا به هم مرتبط اند؛ به همین دلیل نمی توان قانون جذب را بدون درک قانون ارتعاش اعمال کرد. به طوری که قانون ارتعاش قانون اولیه است و قانون جذب، قانون ثانویه به شمار می رود؛ زیرا ارتعاش، چیزی است که باعث جذب می شود.

همه چیز در جهان در حال ارتعاش است؛ به عنوان مثال افکار که در فرکانس خاصی در حال ارتعاش هستند به احساسات منجر می شود. ترکیب افکار و احساسات ارتعاش بدن را ایجاد می کنند و باعث جذب افراد و چیزها به سمت فرد می شود که یک تطابق ارتعاشی (مانند، مانند را جذب می کند) هستند.

در نهایت قانون ارتعاش است که به افراد می گوید چه چیزی را وارد زندگی خود کنند. به عبارتی قانون جذب با کلیت ارتعاشی که ارسال می کنیم کار می کند، نه صرفاً با آنچه می گوییم و می خواهیم.

برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد می کنم قسمت اول وبینار قانون جذب را ببینید.

 

چگونه از ارتعاش در قانون جذب استفاده کنیم؟

درک قانون ارتعاش و قانون جذب کمک می کند تا زندگی ای را که می خواهیم، سریعتر و با تلاش بسیار کمتر به دست آوریم. قانون ارتعاش همیشه به دنبال تطبیق افراد، چیزها و تجربیاتی است که با ارتعاش فرد مطابقت دارند. وقتی احساس شکرگزاری می کنیم و آن احساس را حفظ می کنیم، ارتعاش خود را بالا برده و بیشتر جذب می کنیم تا بابت آن شکرگزار باشیم. قانون جذب فقط می تواند چیزی را به ارمغان بیاورد که افراد با آن مطابقت دارند.

  7 مانترای چاکراهای بدن برای رهایی از استرس و رسیدن به آرامش

اگر فردی احساس اضطراب داشته باشد و با ترس، ناامیدی و خشم زیادی زندگی کند، ارتعاش او با آرامش و شادی همخوانی ندارد. به این دلیل می گوییم قوانین دقیق هستند که وقتی فرد در ترس و اضطراب زندگی می کند نمی تواند شادی را جذب نماید. چون همه چیز انرژی زا است می توانیم با آن انرژی منطبق شویم تا چیزی را که می خواهیم آشکار کنیم.

برای شروع این کار باید انرژی و احساسی که می خواهیم را شناسایی کنیم و سپس با استفاده از تصور، کارت هدف و جملات تاکیدی شیفته آن فکر شویم. زیرا وقتی عاشق چیزی هستیم، با آن همخوانی داریم و افکار، احساسات و اعمال در یک راستا قرار دارند؛ به این معنی که همه آن ها در یک فرکانس عمل می کنند. در این صورت در  ایجاد آن تصویر و احساس در درون خود، قانون ارتعاش و قانون جذب را عمداً می توان فراخواند.

 

چگونه ارتعاش خود را افزایش دهیم؟

ابتدا یک ویدیو از باب پراکتور ببینید که در آن به شما یاد می دهد که چطور سطح ارتعاش خود را افزایش بدهید و سپس ادامه مقاله را بخوانید:

 

برای افزایش ارتعاش در قانون جذب 4 روش مهم به شرح زیر وجود دارد:

  راهنمای جامع برای ساخت ذهنیت ثروتمند

1- تمرین مراقبت از خود

روش های مختلفی برای مراقبت از خود و جسم تان وجود دارد. مثلا استفاده از غذاهای ناسالم می تواند سطح انرژی و در نتیجه سطح ارتعاش شما را پایین بیاورد یا مثلا دقت کرده باشید وقتی ورزش می کنید، مثلا پیاده روی، دوچرخه سواری و… احساس شادابی می کنید، یعنی سطح انرژی یا سطح ارتعاش شما افزایش پیدا کرده است.

2- پیدا کردن و انجام چیزی که برای ما خوب است

تمرکز بر فعالیت های روزانه یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک پایه محکم برای همسو شدن و افزایش ارتعاش است که به فرد احساس خوب و تعادل می ‌دهد. همچنین باید همیشه روی شادی، عشق و آرامش تمرکز کرد؛ زیرا این ارتعاشات کمک می کنند فرد احساس سلامتی و شادی بیشتری داشته باشد.

3- انجام مدیتیشن یا مراقبه

یکی از محرک های اصلی ارتعاش انرژی، احساسات هستند؛ به همین دلیل عمیق‌تر کردن تمرینات ذهن آگاهی مثل مراقبه می ‌تواند توانایی فرد را برای تنظیم احساسات، رها کردن چیزهای دیگر و افزایش ارتعاش در همان زمان بهبود بخشد.

4- حذف افراد، مکان‌ها و چیزهای کم ارتعاش

هر چه بدون در نظر گرفتن تاثیرات بیرونی، بیشتر با قانون ارتعاش کار کرد، بیشتر می توان حال و هوای خود را ثابت نگه داشت. حذف چیزهایی که دارای ارتعاش کمی هستند می توان از ارتعاشات بالا محافظت کرد.

 

جمع بندی

قانون ارتعاش نشان می ‌دهد که همه چیز انرژی است و می ‌توانیم با انرژی هر چیزی که به دنبال تجلی آن هستیم مطابقت دهیم و با استفاده از 11 قانون جهانی دیگر از جمله قانون جذب به زندگی هماهنگ تر و فراوان تر دست پیدا کنیم. برای درک درست قانون ارتعاش در قانون جذب و همچنین سایر قوانین جهان هستی پیشنهاد می کنم طبق نقشه راه قانون جذب پیش بروید.

 

Rating 4.40 from 10 votes

آموزش پیشنهادی
نقشه راه قانون جذب
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
درویش وند
درویش وند
1 سال قبل

سلام آقای باقرپور ، وقتتون بخیر
ممنون از زحماتتون و آموزش های عالی تون🌹🙏
از آموزش های جو وایتالی هم بزارید تو سایت لطفا. 🙂🌹🙏🌺

نگرش نیک
نگرش نیک
پاسخ به  درویش وند
1 سال قبل

سلام دوست خوبم، ممنونم از لطفت، ایشالا در آینده به سایت اضافه میشه.

دوره طراحی مجدد سرنوشت دکتر جو دیسپنزا + پادکست ساده سازی و مدیتیشن

خانه
منو
×