کتاب الکترونیکی

جول اوستین – چطور روابط‌مان را بهبود ببخشیم؟

چطور روابطمان را بهبود ببخشیم؟

چگونه روابط خود را بهبود بخشیم؟

موضوع این سخنرانی جول اوستین:

چطور روابط‌مان را بهبود ببخشیم؟

 

قسمتی از این سخنرانی را ببینید:

 

جول اوستین در این سخنرانی در مورد بهبود روابط اجتماعی و زناشویی صحبت می کند. ما روزانه با افراد زیادی در ارتباط هستیم و در دنیایی زندگی می کنیم که ارتباطات نقش اساسی در موفقیت در همه جنبه های زندگی ما دارد. چه در زندگی شخصی و چه در زندگی کاری مان نیاز داریم تا روابط خوبی با اطرافیان مان برقرار کنیم.

در این سخنرانی یاد می گیریم که چگونه جوی آرام و دوستانه و بدون تنش در محیط خانه و اداره برای خود و اطرافیان مان ایجاد کنیم.

فراموش نکنید که زندگی ما از لحظه لحظه تشکیل شده است و انجام همین کارهای کوچک هست که می تواند تغییرات عظیمی را در زندگی و ارتباطات ما به وجود آورد.

با انجام دادن چند کار ساده که در این سخنرانی یاد می گیرید می توانید روابط بهتری برای خود بسازید و در حیرت خواهید ماند که چقدر ساده می توانستید خیلی زودتر از این ها با انجام همین کارهای کوچک و ساده که شاید حتی می دانستید ولی انجام نمی دادید، کیفیت روابط خود با همسر، دوستان و آشنایان تان را افزایش دهید.

 

 

اگر تمایل دارید تا نسخه کامل این سخنرانی را تهیه و دانلود کنید، روی عکس زیر کلیک کنید:

 

چطور روابطمان را بهبود ببخشیم؟

 

 

البته اگر فعلا نمی خواهید هزینه ای برای این موضوع بکنید، پیشنهاد می کنم حتما مقاله ای از جول اوستین با موضوع «بهبود روابط با همسر» را با کلیک روی عکس زیر به رایگان مطالعه کنید:

 

جملات زیبا از جول اوستین

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها