جول اوستین

کلیپ انگیزشی جول اوستین – قدرت کلام

قدرت کلام مثبت

در این کلیپ انگیزشی، جول اوستین در مورد قدرت کلام مثبت صحبت می کند.

 

موضوع کلیپ انگیزشی جول اوستین:

قدرت کلام

مدت:

5 دقیقه و 4 ثانیه

 

این کلیپ انگیزشی را همینجا آنلاین تماشا کنید یا از طریق دکمه زیر دانلود کنید:

 

 

قدرت کلام مثبت

 

متن کلیپ انگیزشی جول اوستین:

کینی وست:

اکثر ما، از جمله خودم اکنون در جایگاهی قرار داریم که نتیجه باورهایی است که در گذشته داشتیم و این جایگاه کنونی شما صرفا نتیجه باورهای سطحی شما نیست، بلکه نتیجه باورهای پنهانی است که مانع رسیدن شما به زندگی ای می شود که لیاقتش را دارید.

چیزی که من می دانم این است که اگر شما از این باورهای پنهان درونتان باورهایی که به طور ناخودآگاه درون شما وجود دارند، آگاه نباشید، باورهایی که به شما می گویند:

«شما به اندازه کافی خوب، ارزشمند و باهوش نیستید»

افکاری که روزانه در ذهن من و شما تکرار می شود، اگر این باورهای غلط خود را نشناسید در نهایت بر اساس همین باورهای غلط عمل خواهید کرد، نه بر اساس باورهایی که می دانید واقعی هستند و یا می خواهید واقعی باشند.

 

قدرت کلام مثبت

 

جول اوستین:

جایی که امروز هستید به خاطر سخنانی هست که تا به امروز در مورد خود زده اید.

کلمات مانند دانه هستند.

وقتی کلامی را به زبان می آورید به آن جان می بخشید و وقتی به بیان آن ادامه دهید در نهایت به واقعیت زندگی شما تبدیل می شود.

  کلیپ انگیزشی جول اوستین - چگونه به خواسته هایمان برسیم؟

وقتی در حال صحبت کردن هستید می توان گفت که انگار در حال کاشت دانه هستید و یک روزی میوه این حرف های خود را می خورید.

چالش من این است که:

مطمئن شوید شما در حال کاشتن دانه های درستی هستید.

اگر سیب می خواهید باید دانه سیب بکارید. اگر پرتغال می خواهید نمی توانید دانه کاکتوس، آناناس یا قارچ بکارید. شما دقیقا میوه همان دانه ای را که قبلا کاشتید، برداشت خواهید کرد.

به عبارتی دیگر، شما نمی توانید حرف های منفی بزنید و انتظار یک زندگی مثبت را داشته باشید.

 

بیشتر بخوانید:

مقاله «چگونه از قدرت کلام مان استفاده کنیم؟»

 

نمی توانید در مورد شکست صحبت کنید و انتظار پیروزی داشته باشید. نمی توانید در مورد کمبود، مشکلات مالی و عدم پیشرفت صحبت کنید و انتظار فراوانی داشته باشید.

اگر حرف های بی ارزشی در مورد خود بزنید، زندگی بی ارزشی نیز خواهید داشت.

بسیار ارزشمند است وقتی به خودتان می گویید:

«من مورد لطف خداوند هستم، من قوی هستم، من به تمام آرزوهایم خواهم رسید و دیگر به هیچکس بدهکار نیستم».

بیان این حرف ها فقط به این معنا نیست که شما آدم مثبتی هستید، بلکه به این معناست که شما دارید پیروزی را برای خود پیش بینی می کنید. موفقیت و مراحل جدید زندگی را برای خود پیش بینی می کنید.

زندگی شما در مسیر سخنان شما حرکت خواهد کرد. ولی اکثراً زندگی خود را دقیقا به صورت برعکس پیش بینی می کنند. مثلا به خود می گویند:

«هیچوقت اتفاقات خوب برای من نمی افتد، هیچوقت به اندام دلخواهم دست پیدا نمی کنم، اوضاع کسب و کار خوب نیست و احتمالاً ورشکست خواهم شد، فصل سرما شروع شده است و من مثل همیشه باز سرما می خورم».

  کلیپ انگیزشی جول اوستین - نگرش مثبت به زندگی 3

آنها متوجه نیستند که دارند شکست را برای خود پیش بینی می کنند. دارند اتفاقات بد، یکنواختی زندگی و کمبود را به زندگی خود دعوت می کنند.

 

استفاده از قدرت کلام مثبت

 

کینی وست:

شما به کسی که می خواهید تبدیل نخواهید شد، چون بخش عظیمی از خواستن، زندگی کردن با نداشته های خود است. به همین دلیل است که داستان زندگی جیم کری بسیار تأثیرگذار است.

او همیشه به گونه ای رفتار می کرد که خواسته اش را انگار بدست آورده است. مثلا وقتی داشت رانندگی می کرد با خود فکر می کرد که من به تمام خواسته ها و آرزوهایی که داشتم، رسیدم.

باور دارم که به تمام خواسته هایم می رسم و طوری رفتار می کنم که به تمام آنها رسیده ام. بنابراین برای جذب چنین نتایجی در زندگی ام به جلو حرکت می کنم تا از این راه رفتارم با چیزهایی که باور دارم، هماهنگ شود.

 

بیشتر بخوانید:

کلیپ انگیزشی «بهترین خودت باش»

 

خب حالا شما به این جمله کمی فکر کنید. چرا الان در جایگاه کنونی خود در زندگی قرار دارید؟

تمام انتخاب های شما بر اساس باورهایی هست که در مورد خودتان دارید. زمان آن رسیده است که تمام انسان ها خود را باور داشته باشند. زمان آن رسیده است که با اینکه بخواهید شخص بزرگی شوید، مشکلی نداشته باشید.

الان زمانی است که مردم می خواهند به یکدیگر نشان دهند که می توان بزرگ بود، می توان عالی و متفاوت بود. زمان آن رسیده است که با اینکه بخواهید به بهترین خودتان تبدیل شوید، هیچ مشکلی نداشته باشید.

  کلیپ انگیزشی جول اوستین - تعادل در زندگی

 

قدرت کلام و ارتباط موثر

 

جول اوستین:

با سخنانی که بر زبان می آورید می توانید مانع خود برای رسیدن به سرنوشت تان شوید. حرف های منفی مانع تبدیل شدن شما به آن کسی که خداوند شما را برای آن خلق کرد، می شوند.

در این تله گیر نکنید و دیگر هیچوقت در مورد شکست صحبت نکنید. دیگر هیچوقت در مورد اینکه این اتفاق خوب قرار نیست برای من اتفاق بیفتد، صحبت نکنید. از قدرت کلام مثبت خود به نفع خود استفاده کنید.

شما باید اهداف خود را یادداشت کنید. چیزهایی که می خواهید در زندگی تان اتفاق بیفتد را یادداشت کنید. هر قسمتی از زندگی تان که دوست دارید بهبود یابد را طوری یادداشت کنید که انگار این اتفاق افتاده است و سپس هر روز این مرحله را با خود تکرار کنید.

هر روز این متن را چندین بار با صدای بلند برای خود بخوانید. فقط فکر کردن در مورد خواسته هایتان کافی نیست، وقتی در مورد آن صحبت می کنید معجزه رخ می دهد.

شما باید آینده خود را پیش بینی کنید، آن کلمات در نهایت به درون شما وارد می شوند و نه تنها نگرش شما را تغییر می دهند بلکه شخصیت شما را نیز تغییر خواهند داد.

کلام شما به واقعیت تبدیل می شود…

قدرت کلام مثبت را دست کم نگیرید!

 

اگر از این کلیپ انگیزشی لذت بردید، حتما آدرس زیر را برای دوستان خود بفرستید:

https://negareshenik.ir/?p=6283

 

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها