کلیپ انگیزشی جول اوستین – قهرمان زندگی خودت باش

6 ماه پیش
کلیپ انگیزشی قهرمان زندگی خودت باش

 

قهرمان زندگی خودت باش

تماشای آنلاین به همراه دانلود رایگان کلیپ انگیزشی جول اوستین:

 

 

کلیپ انگیزشی جول اوستین دانلود رایگان

 

متن کلیپ انگیزشی جول اوستین:

تنها قدرتی که دیگران علیه تو دارند قدرتی است که خودت به آنها می دهی. اعتبار و ارزش شما از شخص دیگری به شما نمی رسد. چیزی که آنها در مورد تو می گویند یا کاری که برای تو انجام می دهند، در کل کارهایی که می کنند یا نمی کنند، ارزش شما را مشخص نمی کند.

چیزهایی که به شما می دهند یا نمی دهند، نمی تواند شما را از رسیدن به هدفتان باز دارد. آنها مسئول شادی شما نیستند.

منتظر دیگران نباشید تا شما را تأیید کنند، خودتان باید خودتان را تأیید کنید. منتظر دیگران نباشید تا شما را به خواسته تان برسانند. خیلی رک بگویم که:

هیچکسی به شما بدهکار نیست.

 

قهرمان زندگی خودت باش

 

ممکن است در محیطی زندگی کنید که آدم های اطراف شما معتاد هستند، عزت نفس پایینی دارند، افسرده هستند یا در فقر زندگی می کنند. این محیط صرفا جایی هست که در آن قرار دارید و شخصیت شما را تعیین نمی کند.

ممکن است در محیطی محدود زندگی کنید، اما مجبور نیستید جزوی از آن باشید. اجازه ندهید محیط اطرافتان شما را به شکل خود در آورد. اجازه ندهید که اینگونه زندگی کردن در ذهن شما یک چیز عادی باشد.

چرا محدودیت ها را از روی خودتان بر نمی دارید؟ شما پتانسیل خیلی زیادی دارید. از حصاری که دور خود کشیده اید خارج شوید و چیز جدیدی را امتحان کنید.

در مورد چیزهایی که بدست نیاوردی، کارهایی که نمی توانی انجام دهی و اینکه همه بر علیه تو هستند، فکر نکنید. باید خود را از شر بهانه ها خلاص کنید. یکجا ساکن نمانید. از چارچوب ها خارج شوید.

شما استعدادهایی دارید که با استفاده از آنها می توانید درهای جدید را به روی خود باز کنید.

هیچ چیزی ناراحت کننده تر از این نیست که به انتهای زندگی مان برسیم و متوجه شویم که به چه چیزی می توانستیم تبدیل شویم اما نشدیم.

چرا به خودت به عنوان یک شکننده موانع و یک فرد استثنایی نگاه نمی کنی؟ شما قرار است که استوار باشید، شما قرار است که به مراحل بالاتر صعود کنید تا تأثیر مثبتی روی این نسل بگذارید.

 

۲
برچسب ها :
نویسنده مطلب نگرش نیک
من سید محمد باقرپور هستم، قصد دارم خلاصه ای از مطالب آموزشی و مفیدی که یاد می گیرم را با شما در این سایت به اشتراک بگذارم. خیلی خوشحالم که این فرصت در این وبسایت برای من فراهم شده است.

۲ دیدگاه

 • نجما
  1 هفته پیش

  عالی .خیلی ممنون

  • 1 هفته پیش

   زنده باشید
   مرسی از همراه شما

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!