محتوای رایگان, مقایسه

مقایسه و خرید کتاب های جول اوستین

خرید کتاب های جول اوستین

در این صفحه مقایسه و خرید کتاب های پرفروش جول اوستین انجام می شود. معروف ترین و پرفروش ترین کتاب جول اوستین، کتاب «بهترین زمان زندگی شما در این لحظه» (your best life now) است که به فارسی هم ترجمه و چاپ شده است.

جول اوستین کتاب های زیادی نوشته است و خوشبختانه چندین کتاب او در ایران هم توسط انتشارات و مترجم های عالی به چاپ رسیده است که در این صفحه می خواهم:

* کتاب های جول اوستین را مقایسه کنم،

* کمی در مورد آنها صحبت کنم و

* همچنین به شما بگویم که دقیقا کدام نسخه و از کجا این کتاب ها را خریداری کنید و

* بهترین ترجمه کتاب های جول اوستین کدام هستند؟

در ادامه با من همراه باشید.

معرفی، مقایسه و خرید کتاب های پرفروش جول اوستین

کتاب هر روز پنجشنبه است جول اوستین

شاد بودن یک انتخاب است. بسیاری از ما وقتی صبح‌ ها از خواب بلند می‌ شویم می‌ توانیم انتخاب کنیم امروز چه مدل روزی را پیش رو داشته باشیم. روزی خوب یا روزی بد؟

هدف جول اوستین از نوشتن این کتاب آن است که به خواننده بیاموزد ذهن خود را طوری برنامه ‌ریزی کند که بتواند هر روز، شادمانی را انتخاب نماید.

مهم نیست چه چالش‌ هایی پیش روی اوست یا چه شرایطی پیش می ‌آید، مهمتر این است که این شما هستید که باید انتخاب کنید چگونه زندگی ‌تان سپری شود.

کاملاً به خودتان و انتخاب ‌هایتان بستگی دارد و نه به شرایطتان! آبراهام لینکلن، می‌گوید:

«بیشتر مردم به همان اندازه‌ ای که تصمیم گرفته ‌اند شاد باشند، شادند.»

در کتاب «هر روز پنجشنبه است» اثر جول اوستین، نویسنده پرفروش ‌ترین کتاب‌ های دنیا، با دادن دلگرمی، راهنمایی‌ های معنوی و توصیه‌ های عملی نشان می ‌دهد که چگونه شادی و خوشبختی را در هر روز هفته و هر روز زندگیتان بیابید.

کتاب سطح دیگری از تفکر جول اوستین

جول اوستین در این کتاب، 10 روش تفکر قدرتمند برای برخورداری از زندگی موفق را به شما معرفی می‌ کند.

در این کتاب، جول اوستین (Joel Osteen) اذعان می‌دارد که بسیاری از اوقات افراد به محیط خود، شیوه تربیت یافتن و انتظاراتی که سایر‌ین از آن‌ ها دارند اجازه می‌دهند تا محدودیت‌ های زندگی ‌شان را تعیین کنند.

اگر بذر درخت بلوطی در گلدانی با ارتفاع 70 سانتی متر کاشته شود، آن هر‌گز بدل به چیزی که ماهیت وجودی آنست نخواهد شد و هرگز یک درخت بلوط زاده نمی‌شود، و نه ایراد از بذر، بلکه ایراد از محیطی است که بذر در آن قرار داده شده است.

این کتاب همچنین با عنوان «تفکر هزاره ی جدید» توسط انتشارات نسل روشن و با ترجمه ی خانم الهه ممیزالاشجار در 150 صفحه به چاپ رسیده است.

بهترین ترجمه بین دو کتاب بالا، از نظر من «سطح دیگری از تفکر» بهتر است.

کتاب باز هم خدا هست جول اوستین

کتاب باز هم خدا هست اثر جول اوستین با ترجمه ی خانم نجمه کارگر خرم آبادی در انتشارات آوای شمال به چاپ رسیده است.

کلام ما قدرت شگفت انگیزی دارد. وقتی سخن می گوییم به آن جان می بخشیم. ما با کلام خود می توانیم آینده ی موفق و یا آینده ی وحشتناکی برای خود رقم بزنیم.

به همین دلیل است که هرگز نباید جملات منفی بر زبان بیاوریم. شاید در شرایط سختی باشید اما هیچوقت از زبانتان برای توضیح شرایط استفاده نکنید. سلامتی، فراوانی و رحمت را در زندگیتان اعلام کنید.

در کتاب باز هم خدا هست ۳۱ بخش در نظر گرفته شده است که در نهایت یک ماه کامل را تشکیل می دهد.

با خواندن این بخش ها و عمل به آنچه گفته شده می توانید آینده ی خوبی را برای خودتان اختصاص دهید و سخنان مثبت، الهام بخش و دلگرم کننده ی آن را بخوانید.

باور دارم اگر روزی یک بخش از آن را بخوانید در مسیر رحمت خداوند قرار خواهید گرفت .

کتاب انسان بهتر جول اوستین

در کتاب انسان بهتر اثر جول اوستین با 7 اقدام مهم برای بهبود زندگی آشنا خواهید شد:

1- همچنان به پیش بروید

2- در قبال خود مثبت باشید

3- روابط بهتری برقرار کنید

4- عادت های بهتری ایجاد کنید

5- از موقعیتی که دارید لذت ببرید

6- زندگی درون خود را متعالی کنید

7- مشتاق زندگی خود باشید

این کتاب همچنین با عنوان «نسخه بهتر خودت» توسط انتشارات نسل نواندیش و با ترجمه ی خانم افسانه مقدم در 407 صفحه به چاپ رسیده است.

هر دو ترجمه فوق العادست، چه ترجمه ی آقای قراچه داغی، چه ترجمه ی خانم افسانه مقدم، ولی از نظر فونت کتاب و خوانایی بهتر، کتاب نسخه بهتر خودت را پیشنهاد می کنم.

کتاب قدرت من هستم جول اوستین

همه ما با چالش‎ها، شرایط ناامیدکننده و ناعادلانه مواجه می‎شویم. در واقع آسان است که خود را ببازیم و با خود بیندیشیم که نمی‎توانیم از پس این مشکلات برآییم.

این نکته را همواره به یاد داشته باشید که اگر توان رویارویی با مشکلات در شما قرار داده نشده بود، خداوند اجازه ورود آن‎ها را به زندگی‎تان نمی‎داد. اما اگر خود را ناتوان بدانید، نمی‎توانید با این شرایط دشوار رو در رو شوید.

نگرش خود را عوض کنید. شما ضعیف نیستید. شما سرشار از توانایی و قدرت هستید. خداوند شما را قدرتمند خلق کرده است. در طول روز، چه با موانع کوچک مثل ترافیک و چه با موانع بزرگ مواجه شدید، با خود بگویید: «من از پس آن برمی‎آیم، من قدرتمند هستم.»

مشکلات به ظاهر مانع پیشرفت شما هستند، اما همان‌طور که خداوند در کتاب مقدس گفته است، در واقع تمامی مشکلات برای رشد، پیشرفت و ارتقاء شما هستند.

در نتیجه، نگرش درستی در رابطه با موانع و مشکلات زندگی داشته باشید. به مشکلات خود از جایگاه بالاتری نگاه کنید.زیرا مشکلات به هیچ‌وجه هم سطح شما نیستند.

حقیقت این است که آن‌ها اصلاً رقیبی برای شما به حساب نمی‌آیند. هنگام مواجهه با آن‌ها باید از بالا به آن‌ها نگاه کنید. آن‌ها زیر پاهای شما قرار دارند. شما فاتح و پیروز خلق شده‌اید. پیروزی در خون شماست.

خالق شما خالق کل جهان هستی است. مشکلات و موانع قدرتی محدود دارند، اما خداوند متعال که خالق شماست، قدرت نامحدودی دارد.

این کتاب همچنین با همین عنوان توسط انتشارات نسل نواندیش و با ترجمه ی آقای محمدرضا حبیبی در 416 صفحه به چاپ رسیده است.

بهترین ترجمه بین دو کتاب بالا، از نظر من برای نسل نواندیش است.

کتاب قدرت فیض جول اوستین

آینده ‌ای که خدا می ‌تواند برای شما رقم‌ بزند، چیزی است که شما نمی ‌توانید به تنهایی به دست آورید، موقعیت‌ هایی وجود دارد که او پیشاپیش می تواند برای شما آماده کند، موقعیت‌هایی که خودتان نمی‌توانید به آن ‌ها برسید.

موانعی وجود خواهد داشت که بسیار‌ بزرگ‌ تر به نظر می رسند، رویاهایی که غیرممکن دیده می‌ شوند، چیزهایی که رسیدن به آن ‌ها، بدون کمک محال خواهد بود و خبر خوب این است که:

خدا در درون شما موهبتی قرار داده است که می‌تواند همه در‌ها را به روی شما باز کند؛ درهایی که شما بدون توجه به این فیض خداوند در درونتان، قادر به باز کردن آن‌ها نخواهید بود، موهبتی که شما را از دیگران متمایز می‌کند و باعث می‌شود در جمع بدرخشید.

این موهبت، «فیض» نام دارد و فیض خدا در درون شما موجب می‌شود تا موفقیت ‌های خوبی برایتان پیش آید.

فیض، شما را از فرش به عرش می‌ رساند. فیض به شما امتیازی خواهد بخشید که دیگران فاقد آن هستند؛ امتیازی که سزاوار آن نیستید. با کشف فیض در درونتان، با اینکه در خط افراد سرآمد نبوده ‌اید، به شما ترفیع داده می‌ شود.

✔ با کشف فیض در درونتان، ممکن است روی کاغذ، امکان اینکه بتوانید وام دریافت کنید وجود نداشته باشد، اماشما آن وام را دریافت خواهید کرد.

✔ با کشف فیض در درونتان، شخصی که به‌شدت مخالف شماست، به دلایلی نامعلوم نظرش را تغییر می‌دهد، موافقتان خواهد شد و حتی از شما پشتیبانی خواهد کرد.

این ها تصادفی نیستند. همه این‌ها بر اثر فیض خداست.

کتاب خودت را آماده تغییر کن جول اوستین

کتاب بهتر از همیشه زندگی کنید جول اوستین

بسیاری از مردم با عزت نفس کم روزگار می‌ گذرانند، به منفی‌ ها توجه می ‌کنند، احساس حقارت و نابسندگی دارند و همیشه توجیهی دارند که چرا شادمان نیستند و بعضی دیگر هم خوشبختی را به آینده موکول می ‌کنند.

امروز، روزی است که آن را در اختیار داریم، دربارۀ گذشته کاری از دستمان ساخته نیست و از آینده هم خبر نداریم. اما می‌توانیم در این لحظه با حداکثر توانمندی خود زندگی کنیم.

اشخاص شادمان و موفق آموخته ‌اند که بهترین زمان زندگی آنها، همین حالاست. آنها از لحظۀ اکنون بیشترین بهره‌ برداری را می ‌کنند و بنابراین آیندۀ خود را وسعت می‌ بخشند.

نگارنده در این کتاب هفت راهکار را به منظور خودسازی و دست ‌یابی به شادمانی و موفقیت در زندگی عرضه می ‌کند.

این راهکارها عبارت ‌اند از:

پندارۀ خود را وسعت بخشید؛ تصویر ذهنی سالمی ایجاد کنید؛ قدرت و اندیشه وکلام خود را کشف کنید؛ گذشته را رها کنید؛ از ناملایمات زندگی به سود خود بهره ‌برداری کنید؛ برای کمک به دیگران زندگی کنید و خوشبختی را انتخاب کنید.

در سایت نگرش نیک دوره ی آموزشی جول اوستین با عنوان «7 قدم برای ساخت زندگی فوق العاده» که مکمل این کتاب هست، ترجمه و زیرنویس شده است. برای دسترسی به ویدیوهای این دوره ی آموزشی کافیست در بخش ویژه ثبت نام کنید. روی عکس زیر کلیک کنید:

کتاب می توانی اگر بخواهی

یکی دیگر از کتاب های پرفروش جول اوستین کتاب می توانی اگر بخواهی با ترجمه ی نسرین شاهسون است که توسط انتشارات الینا به چاپ رسیده است.

شما هر آنچه را که برای موفقیت لازم است درون خود دارید. هوش، استعداد، شخصیت و تیزبینی بی مانندی در شما به ودیعه نهاده شده است تا به اهدافتان دست یابید. اما خیلی اوقات از لطف و قدرت خداوند غافل می شوید. شک ها، ترس ها و ناامیدی ها باعث می شوند از تلاش دست بکشید و بخاطر حرف مردم زندگی تان را خراب کنید.

در این کتاب 8 اصل ارائه می شود که با توسل به آنها قادر خواهید بود تمام قابلیت های وجودتان را شکوفا کنید. پس، همه چیز مهیاست. از همین حالا عزمتان را جزم کنید و با اطمینان پیش بروید. 

پیروزی های بزرگ در انتظار شماست. با پیروی کردن از این اصول به مرحله ی جدید از زندگی قدم می گذارید. استعدادهایی را که گمان نمی کردید داشته باشید، کشف می کنید، شاهد رشد و تعالی خود خواهید بود و الطاف بی کران الهی را بیش از همیشه درک خواهید کرد. 

خودت را آماده کن. می توانی اگر بخواهی.

کتاب آرامش در پرتو ایمان

کلیت و محور کتاب بر پایه‌‌ی این جمله است: «ما میوه کلمات خود را می خوریم». با خواندن کتاب به این نتیجه خواهید رسید: «ما آنچه را که می‌گوییم، به دست می‌آوریم» پس این کتاب را بخوانید تا بیاموزید چگونه کلمات مثبت را به کار برده و سمت و سوی زندگی خود را به قطب مثبت سرنوشت راهی کنید.

نویسنده درباره‌ی انگیزه‌اش برای نوشتن این کتاب آورده است: «من این کتاب را نوشته‌ام تا شما بتوانید به مدت یک ماه هر روز آینده‌تان را متبرک سازید. آرزوی من این است که هرروز فقط برای یک لحظه‌ام که شده آینده‌تان را با نوشته‌های مثبت الهام‌بخش و دلگرم‌کننده این کتاب متبرک سازید. اگر هرروز یک بخش و یک داستان از این کتاب را بخوانید، ایمان دارم که خودتان را در مسیر دریافت برکات الهی قرار خواهید داد.

کتاب آغازی دوباره

کتاب آغازی دوباره شده اثر جوئل اوستین منتشر شده توسط انتشارات نسل نواندیش است. شخصیت جدید تو هر روز صبح شکل می‌گیرد نوشتۀ جول اوستین، خودسازی و موفقیت را از دیدگاه دین مسیحیت تعریف می‌کند و به شما می‌گوید که چگونه با بهره‌مندی از آموزه‌های مذهبی می‌توان درون خود را پرورش داد و به موفقیت دست یافت. اولین قدم موردنیاز برای بهره‌گیری از همۀ ظرفیت‌هایتان و بهترین تصمیمی که می‌توانید در زندگیتان بگیرید، این است که خداوند را در مرکزی‌ترین نقطه از زندگی خود قرار دهید. رمز این نکته که روزانه یک زندگی خارق‌العاده را زیست کنید این است که ارتباط خود را با خداوند بهتر و زیباتر سازید. باید ریشه‌های خود را به خداوند وصل کنید تا موفق شوید قدرتش را دریافت کنید و جان دوباره بگیرید تا هر فکر و طرحی که برای شما دارد، به نتیجه برسد.

کتاب همه چیز به نفع تو پیش می رود

یکی دیگر از کتاب های پرفروش جول اوستین کتاب «همه چیز به نفع تو پیش می رود» است.

همان خدایی که ما را به سوی مراتع سرسبز و چشمه های زلال هدایت کرده بود، کمک می کند تا از سراشیبی عبور کنیم.

همه ی ما شرایطی بی معنی را تجربه می کنیم: رفیق نیمه راه، شرایط کاری غیرمنصفانه، پسرفت مالی، بیماری ناگهانی، طلاق، خسارت و فقدان عزیزان.

این تجربه ها بخشی از مسیر زندگی انسان ها هستند، اما وقتی خود را در چنین شرایطی می یابیم، باید دیدگاه مثبتمان را حفظ کنیم. جول اوستین به ما می گوید که اگر در چالش های زندگی کماکان یقین داشته باشیم و روشی صحیح پیش بگیریم، رشد می کنیم و متوجه می شویم که همه چیز به نفع ما پیش می رود. این کتاب با بهره گیری از آموزه های معنوی باعث نزدیک تر شدن به پروردگار و ایمان داشتن در شرایط بی معنی می شود.

اگر در سراشیبی زندگی باور داشته باشیم که خداوند همچنان کنترل همه چیز را بدست دارد، متوجه می شویم که او برای ما ضیافت تدارک دیده و ظرف هایمان را از رحمت خویش لبریز کرده است.

همچنین جدیدترین کتاب جول اوستین عنوان انگلیسی Empty out the negative است به معنای فارسی رهایی از افکار منفی که متأسفانه تا این لحظه (99/11/12) به فارسی ترجمه و چاپ نشده است.

ولی ما در سایت نگرش نیک یک دوره ی آموزشی ویدیویی از جول اوستین که مکمل همین کتاب است را ترجمه و زیرنویس کرده ایم که برای شرکت در این دوره و دانلود ویدیوها کافیست در بخش ویژه ثبت نام کنید:

کتاب دیگری از جول اوستین هست که در این صفحه نام نبرده باشم؟ اگر کتاب دیگری از جول اوستین می شناسید، حتما این پایین برای ما بنویسید تا به این صفحه اضافه کنیم، متشکرم.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها